Weleda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a0789795b7d234b1fab80e6b73a25769Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 11:01 am    Předmět: Re: Weleda Citovat

Natka napsal:

Asi som ten rozmarinovy olej nejako zle naniesla Embarassed Co uz,cela Weleda je uz tak ci tak v tahu.Esteze to nebolo take drahe. Very Happy


Hm - možná ti prostě rozmarýna nesedí. Však čti dál a uvidíš - co jeden vychvalí a má radost, jaké mu to děla pěkné vlasy, druhý musí darovat dál, nebo vyhodit, protože mu to na vlasech dělá nějaký hnus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 11:30 am    Předmět: Citovat

Včera jsem si udělala radost a koupila si rozmarýnový šampon. Nádherně voní, připomíná mi to levanduli, z vůně jsem byla opravdu nadšená. Vlásky schnou, zatím nevidím žádný rozdíl, ale asi to chce používat ho delší dobu. A jestli mi sedne, koupím si i rozmarýnovou kúru... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Včera jsem si udělala radost a koupila si rozmarýnový šampon. Nádherně voní, připomíná mi to levanduli, z vůně jsem byla opravdu nadšená. Vlásky schnou, zatím nevidím žádný rozdíl, ale asi to chce používat ho delší dobu. A jestli mi sedne, koupím si i rozmarýnovou kúru... Smile


Ja si ho idem dnes prevzat.Skusal tu niekto pridat do samponu trosicku oleja??Ja som to cital na ich stranke,ze odporucaju to tak robit namiesto kondicioneru. Wink Cool Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 8:02 am    Předmět: Citovat

citace:
Ja si ho idem dnes prevzat.Skusal tu niekto pridat do samponu trosicku oleja??Ja som to cital na ich stranke,ze odporucaju to tak robit namiesto kondicioneru. Wink Cool Laughing Very Happy


Tak som skusil tu rozmarinovu WELEDU.Zmiesal som ju ale s troskou olivaku.A vysledok??Vlasy su krasne leskle,pevne..Fakt,oplatilo sa.Aj ked sa mi zdaju vlasy hned po umyti neake drsne,ale aspon su prirodzene ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

Mně taky přijdou po umytí rozmarýnovou Weledou vlásky drsné (olivák nepoužívám), ale nevadí mi, to - naopak, je to příjemná změna z těch mých jemňoučkých. Laughing
A co říkáš na tu vůni? Já jsem z ní úplně unešená!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 11:38 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Mně taky přijdou po umytí rozmarýnovou Weledou vlásky drsné (olivák nepoužívám), ale nevadí mi, to - naopak, je to příjemná změna z těch mých jemňoučkých. Laughing
A co říkáš na tu vůni? Já jsem z ní úplně unešená!


Heh to aj ja som z tej vone uneseny..Je taka prirodzena.Pripomina mi zivicu,alebo miazgu zo stromu.Vona lesa... Wink ...A to nepouzivas ani nijaky kondicioner??Dobre sa ti potom rozcesavaju vlasy??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 12:13 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy docela krátké (po ramena) a s rozčesáváním jsem nikdy neměla problémy, takže ani po tomto šamponu ne. Já kondicionér nepoužila už alespoň 5 let. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Já mám vlasy docela krátké (po ramena) a s rozčesáváním jsem nikdy neměla problémy, takže ani po tomto šamponu ne. Já kondicionér nepoužila už alespoň 5 let. Very Happy


Dnes som skusil si umyt vlasy len cisto so samponom,bez olivaku.Hmm,vlasy po nom dost elektrizuju,ked nedam olej.Ma tu niekto podobny problem??Nabuduce skusim dat olivak 15 minut pred mytim hlavy...Teda,ako to riesite vy?? Wink Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evik87
8-20
8-20


Založen: 2.11.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 5:19 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si pořídila rozmarýnovou kůru od weledy a nedám na ní dopustit. Trochu se mi tvořili lupy, ale už asi po dvou použitích po nich není ani památka Shocked Od úterý mám i rozmarýnový šampon - myje skvěle a co je bezva tak taky dobře pění, akorát mě trochu zaskočila ta podivná tuba, do které ho dali a výrazná vůně, která mi tak trochu připomíná osvěžovač na WC... Embarassed Nezkoušeli jste kaštanový šampon?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Kaštanový šampon od Weledy mám a voní podobně jako rozmarýnový, intenzivně, cítím v něm nějakou pryskyřici, nebo co. Oba dva jsou výborné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.