Weleda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b93d65c471dc36320723390cf74a1b60Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
evik87
8-20
8-20


Založen: 2.11.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 6:04 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
Kaštanový šampon od Weledy mám a voní podobně jako rozmarýnový, intenzivně, cítím v něm nějakou pryskyřici, nebo co. Oba dva jsou výborné Smile


Tak jen co vypotřebuji ten s rozmarýnou to při mojí spotřebě bude v cuku letu Rolling Eyes - vrhnu se na kaštan...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 8:17 am    Předmět: Citovat

Hm kazdy si tu chvali WELEDU,len mne nesadla.Nemal z nej niekto lupiny??Lebo mne aj mojej priatelke sa z nej urobili lupiny a to uz po kratkodobom pouzivani!Heh kolko ludi,tolko vlasov... Wink A pouzivali sme ten rozmarinovy sampon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Hm kazdy si tu chvali WELEDU,len mne nesadla.Nemal z nej niekto lupiny??Lebo mne aj mojej priatelke sa z nej urobili lupiny a to uz po kratkodobom pouzivani!Heh kolko ludi,tolko
vlasov... Wink A pouzivali sme ten rozmarinovy sampon...


Lupy ? Confused Právě tam píšou, že by to mělo působit aj trochu proti lupům, tak je to čudné. Mám též ten rozmarýnový a ještě rozmarýnovou kůru, ale lupy nikde, měla jsem je předtím občas někdy víc někdy míň, ale po té kůře po nich není ani památky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 7:44 am    Předmět: Citovat

Mauell napsal:
Deather666 napsal:
Hm kazdy si tu chvali WELEDU,len mne nesadla.Nemal z nej niekto lupiny??Lebo mne aj mojej priatelke sa z nej urobili lupiny a to uz po kratkodobom pouzivani!Heh kolko ludi,tolko
vlasov... Wink A pouzivali sme ten rozmarinovy sampon...


Lupy ? Confused Právě tam píšou, že by to mělo působit aj trochu proti lupům, tak je to čudné. Mám též ten rozmarýnový a ještě rozmarýnovou kůru, ale lupy nikde, měla jsem je předtím občas někdy víc někdy míň, ale po té kůře po nich není ani památky Very Happy


No je to zvlastne.Mne a mojej priatelke jednoducho nesedia cisto prirodne sampony.Teraz som si zohnal Ducray proti lupinam.Bol sice drahy,ale co nespravim pre svoje zdravie...Budem ho uzivat 2x tyzdenne po dobu 6 tyzdnov.A na normalne umyvanie mi lekarnicka odporucila sampon Thermal.Ze vraj je vyrobeny z vody z lieciveho pramena a z vina+neake tie vitaminy a proteiny.Heh a ma to pH 5.5.Tak som zvedavy... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 10:19 pm    Předmět: Citovat

A nezkoušel někdo tu rozmarýnovou vlasovou vodu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 10:53 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
A nezkoušel někdo tu rozmarýnovou vlasovou vodu?

Zkoušelo jí tu určitě hodně lidí, většinou velká spokojenost (což mohu potvrdit Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Hm kazdy si tu chvali WELEDU,len mne nesadla.Nemal z nej niekto lupiny??Lebo mne aj mojej priatelke sa z nej urobili lupiny a to uz po kratkodobom pouzivani!Heh kolko ludi,tolko vlasov... Wink A pouzivali sme ten rozmarinovy sampon...


Tak, dnes jsem po delší době znovu umyla vlasy Weledou rozmarýnovou, už jsem tam měla zbytek na vypotřebování...a jsem teda zklamaná, děsně mi přesušila pokožku Sad takže celá teď sněžím....takže mně taky nesedla!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 4:49 pm    Předmět: Citovat

a co vlasova kura? neskusal niekto na rychlejsi rast?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

ja dostala rozmarynovy sampon a vyzkousela jsem ho ted po druhe a vlasky jsou nadherne jemne nadychane Very Happy mnohem hezci nez treba po uterkammu a to jsem si myslela,ze nic srovnatelneho s lavovkou neni a tohle je Cool Musim lavovku ted setrit,tak musim pouzivat sampon a tenhle me vazne nadchnul a prekrasne voni.Moc vazne uvazju o rozmarynove kure Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

Já Weledu úplně miluju, je to má nejoblíbenější značka přírodní kosmetiky, vyzkoušela jsem růžové tělové mléko, citrusový sprchový krém, citrusový deodorant, mandlový krém, měsíčkový dětský olej, a pleťový krém. Všechno bylo skvělé!!! Se šampony zatím ještě nemám bohužel zkušenost, ale až mi dojdou ty co mám,určitě se pořídím ten rozmarýnový. Máte některá zkušenost s jinými výrobky od Weledy než s vlasovou kosmetikou???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.