Květinové vody Salus
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f522541ce7968b4670acb19b7516316cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Tak nakonec ta Šalvěj mi asi sedí nejvíc a navíc krásně voní... víc, jak meduňka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

Eh, nechala jsem si v jedné lékárně objednat půllitrové balení levandulové vody od Saloosu a dnes jsem si ji šla vyzvednout. Jenže ona má stát 350,- a lékárnice projela ten kód a hodilo to tam 85,- (tolik stojí to 50 ml balení, které tam normálně prodávají). Byla jsem zmatená, jestli se mám ozvat nebo ne, pak vyhrála ta má horší polovina, která ji na to neupozornila. No, já vím, že bych to mohla nechat být a ušetřila bych plno peněz, ale já tam asi znovu v pondělí půjdu a řeknu jí to. Nechci, aby to třeba musela doplácet ze svého. Jinak ta voda je fakt vynikající, takže právě jsem objednala půl litru, což vyjde mnohem levněji (i za těch 350,- Twisted Evil ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 9:37 pm    Předmět: Zkušenost Citovat

Zkušenost s květinovými vodami Salus. Příšerně vysušují vlasy (může tomu tak být jenom u kudrnatých, kamarádce rovnovlásce to nedělalo) a zas tolik nevoní.
Je to jeden z výrobků, co přírodně jen tváří - snaha se cení, ale bohužel výsledek není dobrý (toho lihu je tam docela dost, aby se zamezilo použití konzervantů)
Ale všechno je věc názoru. Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 10:08 pm    Předmět: Re: Zkušenost Citovat

JarkaR24 napsal:
Je to jeden z výrobků, co přírodně jen tváří - snaha se cení, ale bohužel výsledek není dobrý (toho lihu je tam docela dost, aby se zamezilo použití konzervantů)

a co je na lihu nepřírodního? já bych řekla, že nic... ale může vysušovat, to jo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 10:44 pm    Předmět: Citovat

je v nich 2% alkoholu.. je to tuším aj v zložení napísané.. ale sú aj kvetinové vody bez alkoholu, len čistý hydrolát - viem, že ich má napr. Nobilis Tilia (mám objednanú ružovú, keď vyskúšam, môžem dať vedieť, či je ten rozdiel cítiť)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 5:42 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si pořídila růžovou vodičku (i když ne od Salusu), mám ji z Myslíkovy a 300 ml mě vyšlo na milých 40 kč. Zkoušela jsem ji na konečky a zdá se, že opravdu zabírá, juch!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 5:44 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Tak jsem si pořídila růžovou vodičku (i když ne od Salusu), mám ji z Myslíkovy a 300 ml mě vyšlo na milých 40 kč. Zkoušela jsem ji na konečky a zdá se, že opravdu zabírá, juch!


Nevíš, jaké má ta voda složení, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 6:29 pm    Předmět: Citovat

Belladonna. napsal:
Shahlah napsal:
Tak jsem si pořídila růžovou vodičku (i když ne od Salusu), mám ji z Myslíkovy a 300 ml mě vyšlo na milých 40 kč. Zkoušela jsem ji na konečky a zdá se, že opravdu zabírá, juch!


Nevíš, jaké má ta voda složení, prosím?

V češtině i angličtině ve složení stojí jediné, a to extrakt z květů růží... V ostatních bylo destilovaná voda a růžové aroma, myslím... Měli tam totiž asi 4 druhy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 7:47 pm    Předmět: Re: Zkušenost Citovat

egle napsal:
JarkaR24 napsal:
Je to jeden z výrobků, co přírodně jen tváří - snaha se cení, ale bohužel výsledek není dobrý (toho lihu je tam docela dost, aby se zamezilo použití konzervantů)

a co je na lihu nepřírodního? já bych řekla, že nic... ale může vysušovat, to jo...


Myslím, že:
Jde o člověkem pozměněnou chemicou strukturu původních látek, tj. je to látka umělá (v případě toho lihu, v případě vína je samozřejmě kvašení přirozené). Takový olej za studena lisovaný (proto to dělají) nemění strukturu, pouze měníme složení (přidáme-li jiné oleje, jiné přísady). Každá změna ve struktuře, byť téměř nepatrná, může mít drastické účinky.
Doufám, že můj názor je správný, nejde mi o názor, ale o to znát pravdu, takže kdo je chemik, směle do vysvětlování. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak jsem si konečně koupila vodu z pomerančových kvítků - původně jsem ji teda měla v úmyslu používat na vaření, ale vzpomněla jsem si, jak se tu různě řešily růžové vody a tak, tak jsem to včera použila jako pleťovou vodu i jako vodu na vlasy a ono to funguje Smile Co jsem pochopila, je to vlastně voda s malým množstvím pomerančového olejíku, který se do ní dostal při destilaci. Vůni sice moc necítím, ale polovička říkal, že voním krásně.

Takže jsem si asi našla další způsob, jak zaměňovat potraviny a kosmetiku, ach jo Smile

Jo a ještě cena - půl litru mě vyšlo na něco okolo 60,- Kč Smile



Myslím, že to bude něco jako tady na těch stránkách http://www.eshop-rychle.cz/peruanskebyliny/eshop/16-1-Sirupy-sladidla-vody-sahlab/112-2-Vody-kvetove
Ta cena vypadá moc fajn a mají i nějakou pěkně vypadající a hooodně levnou hennu oO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.