Vysušuje přírodní kosmetika vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=762d98a6e90588fbf9b63a8dfd505ff5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:24 pm    Předmět: Citovat

tak ja mam tez aloe-ibisek a pouzivam i ten samy balzam a zda se mi to v klidu. V posledni dobe jsem spis zpozorovala, ze mi vlasy vysusuji chemicke sampony po delsim pouziti. Tak radsi stridam chemii a prirodu. Tak se mi to zda vyhovujici..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

Já si taky koupila Alverde aloe/ibišek, vlasy jako takový po něm byly hezký,ale taky mi vytrobil lupy,které normálně nemám. A taky nemám trpělivost a chuť chodit tak mezi lidi a doufat,že to po pár mytích přejde,tak šel do skříně a dál používám mangovej Klorane,o kterým vím,že mi vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 11:10 pm    Předmět: Citovat

Gaia napsal:
Já si taky koupila Alverde aloe/ibišek, vlasy jako takový po něm byly hezký,ale taky mi vytrobil lupy,které normálně nemám. A taky nemám trpělivost a chuť chodit tak mezi lidi a doufat,že to po pár mytích přejde,tak šel do skříně a dál používám mangovej Klorane,o kterým vím,že mi vyhovuje.

to vubec neznam, co to je zac a kde ho kupujes? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 9:31 am    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
to vubec neznam, co to je zac a kde ho kupujes? Shocked
Jestli myslíš ten Klorane, tak to je kosmetika, kterou najdeš v lékárně. Doma jsme od nich měli zatím jen šampon s chininem proti vypadávání vlasů, taťkovi celkem vyhovoval. Je tu o něm i samostatné vlákno v šamponech. Jinak tohle je jejich www stránka http://www.klorane.com/public/klorane/html/toolkit/flash/index.php?lg=en&id=cap_typ_nor&typ=Ssgam&intro=no pod záložkou Your hair. Mají toho celkem dost těch výrobků, jsou spíše dražší, nevím, čistě přírodní to asi není, ale používají přírodní výtažky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 3:32 pm    Předmět: Citovat

Xandy, Sim: Klorane je opravdu z lékárny,někdo si tu na něj stěžoval,ale mě vyhovuje,máme prostě každej jiné vlasy. Já mám ten mangovej,ten je na suché vlasy a jsem s ním spokojená a i krásně voní. Přírodní určitě není,možná částečně,ale konkrétně v tom mangovym nejsou žádný silikony,akorát v kondiši je asi jeden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

holky, moc dekuju...jeste prosim, kolik takhle stoji? Prirodu mit za kazdou cenu take nemusim, stridam to:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 2:09 pm    Předmět: Citovat

Jo klorane, já měla granátové jablko a ted mám mandlový, na střídačku mi vyhovuje (příroda x klorane) Very Happy

Xandy cena orientačně 200ml 200kč, 400 ml 300kč - jí si kupuju ty velké

(ted jsem koukala na net. od 180kč do 280kč )
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 3:50 pm    Předmět: Citovat

Já mám pocit,že jsem platila asi 280 Kč,ale za šampon i kondiš dohromady,byly spojený v takovým balíčku,ale netuším,jestli to tak prodávaj pravidelně,nebo jestli to nebyla zrovna nějaká akce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 2:09 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem přelouskla tohle vlákno, které až dosud unikalo mé pozornosti, a přemýšlím, jak shrnout své zkušenosti...
Nemám asi nijak citlivou pokožku hlavy, neb svědění či lupy jsem po přechodu na přírodní šampony nezaznamenala. Je tedy pravda, že šampony dost střídám (šamponuju jen jednou, ale při každém mytí použiju jiný šampon, momentálně střídám čtyři lahvičky, z nichž tři jsou přírodní šampony), takže asi žádný z těch šamponů nemá šanci nějak dlouhodobě kontinuálně působit a něco negativního vypůsobit... V každém případě jsem si ale po přechodu na přírodní šampony všimla, že mám vlasy první den opravdu sušší, než jsem byla zvyklá po chemii. Ale nebylo to nijak katastrofální a hlavně se mi o den prodloužil mycí interval, takže já si nestěžuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

Takže další nová zkušenost,člověk prostě musí zkoušet a přijít na to co jeho vláskům vyhovuje.Minulý týden jsem dvakrát vyzkoušela růžovou Laveru na suchý vlasy,žádná oloupaná vysušená kůže se nekonala,vlasy krásně nadýchaný,větši objem,hedvábný lesk a krásnej pocit z nich,před mytim jsem udělala masku z mandlovýho oleje,myslím,že je to dobrý k předejití vysoušení konců,ale neměla jsem pocit,že bych jí potřebovala pokaždý. Tenhle týden byla další zkouška a to ajurvédskýho šamponku Planet Pure,krása i bez oleje i kondiše,jen po usušení jsem vetřela pár kapiček olejový růžový masky. Vím je to jen párkrát,ale já jsem spokojená a zatím to vypadá,že při dlouhodobějším používání určitě bude pomáhat olej,a v nejhorším vystřídám s nepřírodním šamponem,ale natrvalo už se k nim vracet nechci,fakt prostřídání maximum. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.