Olejíčky Salus
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce2c970a783fee5fdfd2c6fdb0b98c93Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 5:33 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska u nás v jednom obchůdku objevila Salus, ale nějak se mi to nezdá Confused
Myslela jsem, že zelené jsou ty přírodní oleje, ale ony tam byli různé... A všechny malinké, velké byli jenom nějaké masážní, třeba Antistri. Jak je to velké ty olejíčky na vlásky??
A taky tam měli (asi) ty květinové vody. O těch jsem si teda taky myslela, že jsou větší Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 5:40 pm    Předmět: Citovat

Ty rostlinné bio oleje mají 50ml a jsou celkem velké, myslím, že všechny ty oleje mají stejný objem a stejnou lahvičku, jen jinou barvu nálepky - rostlinné bio oleje jsou zelené. Akorát regenerační oleje na obličej jsou menší. Květinové vody mají taktéž 50ml a mají rozpračovač a růžovou nálepku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se na to teď podívala na internet-ty se žlutou nálepkou, které byli větší, mají podle internetu stejný objem, jako ty bio rostlinné oleje. Takže je tam asi neměli Wink Akorát nevim, jak ty květinové vody, zdáli se mi fakt menší Shocked Možná to ale byli ty oleje na obličej, nevim, moc jsem to nezkoumala... Já se na to radši zítra ještě skočím mrknout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
http://www.aromedica.cz/detail_105/vlasovy-zabal-regeneracni.htm s tímhle regeneračním olejem jsem byla velmi spokojená, kupovala jsem ho v Brně (Dům pánů Z Lipé )

Me se to nejak nechce nacist, jaky je to zabal a kde v dome panu z lipe? Tam dole jak maji caje a bylinky? Ja si chci ve stredu v brne neco takoveho koupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

Dům pánů z Lipé - asi třetí patro - je to na tom samém patře, jako obchod s "metalovým" oblečením Lumbers ( tak nějak se to píše Confused )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Dneska se mi ta stranka otevrela Smile Metalove obleceni jsem nikdy nenakupovala Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 6:36 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Day napsal:

Dneska se mi ta stranka otevrela Smile Metalove obleceni jsem nikdy nenakupovala Shocked Laughing


Já je kupovala- ale ne pro sebe Laughing Laughing Laughing Ale teď jsem se dozvěděla, že Lumbers je údajně přestěhovaný jinde - takže tento orientační bod padá.
Obchůdek s přírodní kosmetikou snad zůstává.


Tak jo, prozkoumam, myslim ze uz jsem v tom obchudku nekdy i byla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:28 am    Předmět: Citovat

Prolistovala jsem staré časopisy Aromaterapie od Hadka - našla jsem tam článek, kde se píše o kosmetice Salus, která si dle Hadka na přírodní kosmetiku jen hraje.... těžko říct, jestli je to pravda, nebo jen očernění konkurence. Pravda je, že oleje od Salusu jsou v porovnání s oleji od Hadka o dost levnejší, některé o polovinu, některé i o víc a taky se mi zdá, že Salus voní intenzivněji než Hadek - takže tam asi něco nepřírodního bude namontováno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

ilonko to me moc netesi Crying or Very sad tak asi budu muset prejit na hadka a nebo az se mi jednou podari poridit ten kokosak(tak ho davat aj na oblicej)ale ja nikdy nic spatneho o salus necetla a vyhovuje mi jak voni a ze mi nedela suchou kuzi a vyrazku jako kremy a mazat se musim,protoze mi nevyhovuje ta brnenska voda Embarassed Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Vílko - pokud ti Salus vyhovuje, tak ho neměň. Nevím přesně, co v něm je navíc proti Hadkovi, ale troška chemie je skoro ve všem - a najít něco, co vyhovuje pleti a vlasům není zrovna jednoduché - takže být tebou, zůstala bych u osvědčeného a vyzkoušeného. ( já mám dojem, že mně nevyhovuje nic Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.