Negativní elektromagnetické vlnění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c1b0d4513a71e6111b29859555c092f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Very Happy ja mam zas abstrakci rada, prave kvuli tem ruznorodym pocitum, kt vyvolava...ten malir to ze sebe potreboval dostat, ale neberu to tak, ze by to chtel hazet na jine, takto to ne me nepusobi Smile.

a uz hodne off topic: co rikate treba na performance? Very Happy


Embarassed ostuda,co je přesně performance? Very Happy já abstrakci nemusim,teda jak kterou,třeba pollock na mě působí hrozně chaoticky...ale geom.abstrakci já ráda..ale tam už to neni moc o pocitech:)si myslim,ještě sem nepřišla na to,co mě na nich tak zaujímáSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

presnou definici nepovim, ale jsou to takova "predstaveni", kde figuruji umelci, nekdy sami, nekdy s nejakym doprovodem...

treba kamaradka sedela v galerii tri hodiny svazana na zidli a cekala na reakce divaku, nekdo ji skrtil, jiny podla sklenku vody a tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

aha,tak už vim,to bylo hodně oblíbený dřív ne,myslim teda...četla sem o tom v knížkách s 80 a 90 let,teď už moc ne.. ale nevim,mě se to zdá jakože "nevim co bych roupama dělal" ikdyž to může bejt na vážný téma Smile já asi spíš ty obrazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:20 pm    Předmět: Citovat

Ja mam prave ted dva kamarady, co to studuji, tak me docela zajima, co si o tom, kdo mysli, jelikoz ja prave poradne nevim Very Happy.
Ale jinak ty projekty vznikaji celkem dlouhodobe, taky to chce nejakou tvurci myslenku a tak Smile.
Myslim, ze performeru je stale dost.
Ja taky radeji obrazy Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:21 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Ano, baví mě to Smile
Tvarové zářiče, energie v okolním světě, vyzařování předmětů...
Je to zajímavé téma.
Často taky prolézám obchůdky a galerie a hledám obrazy a obrázky, které na mě působí krásně a jde z nich harrmonická energie...a že jich není málo...a to je dobře.

Jen pro zajímavost - z některých obrazů, byť od známých malířů, nejde nic dobrého. Myslím tím většinou postmodernu a vůbec mladší umění.
Někdy je ten obraz ztělesněný chaos, a co víc, působí to do prostoru a ovlivňuje lidi.
Dnes už je tato energie měřitelná a vědci nestačí valit oči.
To, co tvůrce dílu předal, jeho rozpoložení a účel malby, se přenáší dále s jeho dílem. Co do něj vložil, působí v dílu dál. Tak je to se vším. Problém nastává, když si malíř ulevuje ze svých negativních pocitů, vzteku, zlosti atd. a vkládá to ( nevědomky ) do obrazu, který maluje...negativní energie přetrvá a bude působit na lidi, kterým malba bude viset na stěně. A je jedno, že to byl třeba slavný člověk a vyhlásili ho známým umělcem...
Pro mě má větší cenu citlivě namalovaná mandala naprosto neznámého malíře než některá Picassova megadíla.
Je to o vnitřním pocitu.

To srovnání s malíři a obrazy mě napadlo pro přirovnání, jak člověk ovlivňuje své okolí energeticky. Do všeho, co vytváří a co dělá, vkládá sám sebe - jeho energie proudí s činností anebo předmětem dál.
A je na nás, jestli chceme vytvářet harmonické věci a pozitivní energii, nebo kolem sebe šířit zlobu a napětí.


To jsi napsala přímo mně ze srdce, souhlasím - s obrazy i s tou energií vyzařovanou lidmi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Déscantes napsal:

Ano, baví mě to Smile
Tvarové zářiče, energie v okolním světě, vyzařování předmětů...
Je to zajímavé téma.
Často taky prolézám obchůdky a galerie a hledám obrazy a obrázky, které na mě působí krásně a jde z nich harrmonická energie...a že jich není málo...a to je dobře.

Jen pro zajímavost - z některých obrazů, byť od známých malířů, nejde nic dobrého. Myslím tím většinou postmodernu a vůbec mladší umění.
Někdy je ten obraz ztělesněný chaos, a co víc, působí to do prostoru a ovlivňuje lidi.
Dnes už je tato energie měřitelná a vědci nestačí valit oči.
To, co tvůrce dílu předal, jeho rozpoložení a účel malby, se přenáší dále s jeho dílem. Co do něj vložil, působí v dílu dál. Tak je to se vším. Problém nastává, když si malíř ulevuje ze svých negativních pocitů, vzteku, zlosti atd. a vkládá to ( nevědomky ) do obrazu, který maluje...negativní energie přetrvá a bude působit na lidi, kterým malba bude viset na stěně. A je jedno, že to byl třeba slavný člověk a vyhlásili ho známým umělcem...
Pro mě má větší cenu citlivě namalovaná mandala naprosto neznámého malíře než některá Picassova megadíla.
Je to o vnitřním pocitu.

To srovnání s malíři a obrazy mě napadlo pro přirovnání, jak člověk ovlivňuje své okolí energeticky. Do všeho, co vytváří a co dělá, vkládá sám sebe - jeho energie proudí s činností anebo předmětem dál.
A je na nás, jestli chceme vytvářet harmonické věci a pozitivní energii, nebo kolem sebe šířit zlobu a napětí.


To jsi napsala přímo mně ze srdce, souhlasím - s obrazy i s tou energií vyzařovanou lidmi.


Díky.
Například ten anděl, kterého jsem měla v galerii, byl "nabíjecí", ale doslova. Takových obrázků je internet plný, ale je to dobře, aspoň je z čeho vybírat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:28 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ja mam prave ted dva kamarady, co to studuji, tak me docela zajima, co si o tom, kdo mysli, jelikoz ja prave poradne nevim Very Happy.
Ale jinak ty projekty vznikaji celkem dlouhodobe, taky to chce nejakou tvurci myslenku a tak Smile.
Myslim, ze performeru je stale dost.
Ja taky radeji obrazy Wink.


hlavně ty obrazy protože sou trvalý( Very Happy relativně)a můžeš se na ně kouknout kdykoli, ale tamto...máš akorát zajímavou vzpomínku:)případně s dokumentací..myslím že by se mělo vytvořit nový téma Umění Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Brett napsal:
Ja mam prave ted dva kamarady, co to studuji, tak me docela zajima, co si o tom, kdo mysli, jelikoz ja prave poradne nevim Very Happy.
Ale jinak ty projekty vznikaji celkem dlouhodobe, taky to chce nejakou tvurci myslenku a tak Smile.
Myslim, ze performeru je stale dost.
Ja taky radeji obrazy Wink.


hlavně ty obrazy protože sou trvalý( Very Happy relativně)a můžeš se na ně kouknout kdykoli, ale tamto...máš akorát zajímavou vzpomínku:)případně s dokumentací..myslím že by se mělo vytvořit nový téma Umění Wink



Jo, to je dobrý nápad.....s tím novým tématem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:35 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
...Například ten anděl, kterého jsem měla v galerii, byl "nabíjecí", ale doslova. Takových obrázků je internet plný, ale je to dobře, aspoň je z čeho vybírat Smile


Ano,ano - právě kvůli těmto obrázkům občas prohlížím různé blogy Smile - mrknu, prohlídnu a nálada je hned lepšejší Very Happy


Naposledy upravil ilona dne st srpen 29, 2007 10:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 9:35 pm    Předmět: Citovat

jj, myslim, ze se toho nekdo brzo zhosti Smile...a navic, o umeni se da mluvit do nekonecna Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.