Negativní elektromagnetické vlnění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93ab9f7e48f68e202f241896b75b7b33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Tree a ja chapu tebe,protoze tygrik a nasi nejlepsi pratele jsou z nej taky uplne uchvaceny a na te vystave byly ve svem zivlu.a ja ho obdivuju a uznavam,jen je mi to neprijemny Embarassed


Smile protože ty jsi stvořená jen pro krásný,příjemný a milý věci,s tebou se člověk musí jenom těšit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Very Happy no nevim mamca mi vzdycky rikala zeji privedu do hrobu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Jenom jestli se ještě můžu vyjádřit Déscantes psala, že pozitivní vlny vysílá duchovní hudba...Nevím jestli si to mám vysvětlit tak že je vysílá sama od sebe když hraje(protože rádio nebo počítač ze kterého hraje pokud tedy nejde o hudbu přímo z kostela vysílají vlny negativní) a nebo tomu mám rozumnět tak, že má duchovní hudba pozitivní vliv na člověka a ten pak vysílá pozitivní energii?Jsem trošku zmatená =))Takže když se to tak veme tak pozitivní vlny může vysílat člověk který se cítí dobře(Například pohledem na obraz poslechem hudby...)?Protože pochybuji že by předmět sám dokázal bojovat s negativními vlnami elektroniky Confused Navíc si myslím, že to co vyvolává v člověku negativní pocity (například některé malby od Gigera jak třeba vílka psala) tak to vysílá naprosto jinou negativní energii než elektronika...nevím můj názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 1:32 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Jenom jestli se ještě můžu vyjádřit Déscantes psala, že pozitivní vlny vysílá duchovní hudba...Nevím jestli si to mám vysvětlit tak že je vysílá sama od sebe když hraje(protože rádio nebo počítač ze kterého hraje pokud tedy nejde o hudbu přímo z kostela vysílají vlny negativní) a nebo tomu mám rozumnět tak, že má duchovní hudba pozitivní vliv na člověka a ten pak vysílá pozitivní energii?Jsem trošku zmatená =))Takže když se to tak veme tak pozitivní vlny může vysílat člověk který se cítí dobře(Například pohledem na obraz poslechem hudby...)?Protože pochybuji že by předmět sám dokázal bojovat s negativními vlnami elektroniky Confused Navíc si myslím, že to co vyvolává v člověku negativní pocity (například některé malby od Gigera jak třeba vílka psala) tak to vysílá naprosto jinou negativní energii než elektronika...nevím můj názor Wink


správně Awerin, negativní energie co vyzařuje z gigerových obrazů je subjektivní,působí negativně jen na některé lidi na základě jejich vnímání a vkusu,ale záření z elektroniky působí na všechno a na všechy okolo, protože je skutečné,nepůsobí špatně protože má takovou nebo takovou barvu, ale protože tady je,je to nějaký fyzikální jev,či co,nejsem fyzik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Jenom jestli se ještě můžu vyjádřit Déscantes psala, že pozitivní vlny vysílá duchovní hudba...Nevím jestli si to mám vysvětlit tak že je vysílá sama od sebe když hraje(protože rádio nebo počítač ze kterého hraje pokud tedy nejde o hudbu přímo z kostela vysílají vlny negativní) a nebo tomu mám rozumnět tak, že má duchovní hudba pozitivní vliv na člověka a ten pak vysílá pozitivní energii?Jsem trošku zmatená =))Takže když se to tak veme tak pozitivní vlny může vysílat člověk který se cítí dobře(Například pohledem na obraz poslechem hudby...)?Protože pochybuji že by předmět sám dokázal bojovat s negativními vlnami elektroniky Confused Navíc si myslím, že to co vyvolává v člověku negativní pocity (například některé malby od Gigera jak třeba vílka psala) tak to vysílá naprosto jinou negativní energii než elektronika...nevím můj názor Wink



Negativních záření je spoustu druhů - je pravda, že jsem odbočila od elektroniky k obrazům a tvarům, omlouvám se Embarassed Very Happy
Snad to nevadí, jenom mě to obecně napadlo, když jsem tu už četla o negativním záření...
Asi tak.

duchovní, esoterická hudba = kladná energie. Ovlivňuje nejen podvědomí člověka, kterého dokáže povznést, ale i HMOTNÉ okolí. Např. vodu.
Prvky vody tvoří geometrické obrazce při sebemenším podnětu. Když voda "poslouchá" tuto hudbu, pod mikroskopem dá dohromady krásné vločkovité a jiné tvary.
Když vodě pustíte heavy metal, výsledkem pod mikroskopem bude rozplizlá změť, nikoli žádný krásný tvar.
Je o tom zajímavá kniha, doporučuju.
To jen jako důkaz, že hudba (stajně jako tvary, obrazy i energie, vyzařovaná člověkem ) ovlivňuje okolí. A vodu zvláště hodně. Je přínosné si uvědomit, že lidské tělo je z valné většiny tvořeno vodou - takže na něj hodně působí hudba a zvuky obecně. Na podvědomí člověka a jeho srdce pak kromě energie hudby působí i energie tvarů, obrazů, atd..to už jsem tu řešili Smile
(a také energie myšlenek, to jsme neřešili, ale to je snad to nejdůležitější).

A ano, jak psala Awerin, člověk funguje i jako prostředník - něco ho kladně "nabije" a on potom šíří pozitivní energii dál. Pokud je ovšem dostatečně vnímavý.
Pouštět Mozarta a new age music zatrvrzelému vyznavači black metalu je házením hrachu na stěnu. Dotyčný totiž jede na jiné, hrubší vlně a toto už na něj nemá sebemenší vliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Teda to koukám ty o tom doopravdy víš hodně zvlášť s tou vodou mě nadchlo =)
Ještě takové malé podotknutí , když má tedy člověk negativní vztah k duchovní hudbě (jako třeba posluchač toho black metalu jak jsi tu vysvětlovala) může na něj mít pozitivní vliv jiná hudba, která se mu líbí a tím pádem je opět nabit pozitivní energií? Jestli ano, svým způsobem by mělo záležet na tom co se lidem libi i když je pravda že někteří lidé poslouchají depresivní hudbu a vyžívají se ve svých špatných náladách, tak to je něco jiného..Třeba já miluju nezpívané soundtracky(většinou orchestrální housle, violoncello prostě typ piráti z karibiku Polární expres a tak, krásné soundtracky fakt) když hraje nějaký třeba až moc hezký tak mi přejede mráz po zádech jak se mi ta hudba líbí...hodně jí vnímám,často mě i dojímá, tak by na mě měla mít pozitivní vliv a tudíž, by měla mít stejný účinek jako působení duchovní hudby na jejíž posluchače?


Naposledy upravil Awerin dne so listopad 03, 2007 2:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Teda to koukám ty o tom doopravdy víš hodně zvlášť s tou vodou mě nadchlo =)
Ještě takové malé podotknutí , když má tedy člověk negativní vztah k duchovní hudbě (jako třeba posluchač toho black metalu jak jsi tu vysvětlovala) může na něj mít pozitivní vliv jiná hudba, která se mu líbí a tím pádem je opět nabit pozitivní energií? Jestli ano, svým způsobem by mělo záležet na tom co se lidem libi i když je pravda že někteří lidé poslouchají depresivní hudbu a vyžívají se ve svých špatných náladách, tak to je něco jiného..Třeba já miluju nezpívané soundtracky(většinou olchestrální housle, violoncello prostě typ piráti z karibiku Polární expres a tak, krásné soundtracky fakt) když hraje nějaký třeba až moc hezký tak mi přejede mráz po zádech jak se mi ta hudba líbí...hodně jí vnímám,často mě i dojímá, tak by na mě měla mít pozitivní vliv a tudíž, by měla mít stejný účinek jako působení duchovní hudby na jejíž posluchače?



Jasně Smile
Duchovní hudba - to jsem uvedla jenom jako příklad. Ale každá hudba, která je harmonická, hluboká ( myslím tím čím hlubší, tím lepší - hmmm, jak to vysvětlit, nejsem hudebník - prostě představ si, že kdybys měla nakreslit linii zvuků u techna, hodí ti to přímku. Když to porovnáš s hudbou Vivaldiho, tak je to sinusoida, ale ty vlnky jsou na jedné straně hluboké a pak zas jdou vysoko - jako když se měří srdeční činnost na kardiografu...
- tím chci říct, že hudba je složitá, jde do hloubek, pak zas do výšek a naopak.)
Prostě nakresleno jako rozmanitá vlnovka.
A když to porovnáš, tak z toho techno vychází plytce - není divu.
Čím je hudba harmoničtější a rozmanitější a vzbuzuje v člověku pocit krásna, tím lépe.
Některé soundtracky jsou nádherné, mám jich doma háfo Smile

Určitě působí každá píseň a zvuk vůbec na každého jinak. Ale v některých hudebních žánrech té harmonie opravdu moc není...
Asi tak Smile

Když někdo poslouchá death metal a líbí se mu to, proč ne. Ale taková hudba člověka nepovznese, drží ho při zemi.
Nedokážu si představit, jak by potom dotyčný chtěl povznášet ostatní.
Ale třeba to tomu člověku vyhovuje, jinak by tento druh hudby asi nevyhledával. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Death metal jsem slyšela jednou a naposledy Laughing Prostě děs...to musí poslouchat vážně jen lidi, co nevlastní žádný hudební sluch Laughing
Naprosto hrozné =)
A děkuju za vysvětlení, konečně jsem to pochopila, také mě takové věci fascinují Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jesterka
21-40
21-40


Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Descantes, ja s Tebou ve vsem naprosto souhlasim, pises tady veci, o kterych vim taky a o ktery se hodne zajimam. Treba me i dost ber feng-shui, andele, mandaly, kyvadla a vsechny takovy ty veci. Treba me i dost zajimaji patogenni zony, to je fakt sila, slyseli jste o tom? A co se tyce elktrosmogu je to svinstvo, ale bohuzel je vsude kolem nas a mi se mu nevyhneme. S tema energiema - je hrozne dulezity, jak smyslime, protoze nase strachy a nadeje, sny, prani, se vyplni, kdyz nas pohlti, takze si davejte pozor, na co myslite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

jesterka napsal:
S tema energiema - je hrozne dulezity, jak smyslime, protoze nase strachy a nadeje, sny, prani, se vyplni, kdyz nas pohlti, takze si davejte pozor, na co myslite.

zas tak bych to nehrotila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.