Jojobový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e09ccff99a26ca2ff381933fc7a3643eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
lučnívíla napsal:
me se nekdy vlasy taky cesou hur,ale olejik(nejlip jojobovy-pro me)mi pomuze a nebo pri myti vlasu oplachnu tou octovou lazni jak v clanku"Octova lazen radi Dana.pak se cesou jedna basen(nekdy az moc) Laughing


Ako pouzivas ten jojobovy olej??Ako sa to riedi??to mas v spreji??Davas si ho na mokre,alebo na suche vlasy???Rozmyslam,ze to skusim...


No ja jojobak pouzivam hlavne na suche vlasy .Nekolikrat dene par kapek rozmazu v dlanich(ja jich davam hodne,ale pry staci 1 nebo 2kapky) a vetru do konecku a mylinko i vys a nebo kvuli vlneni pomackam v dlanich na zaver.Davam do konecku i hned po myti a pred mytim sem si ho vetrela do cele delky vlasu(ale pokud se ti masti,tak nech namastit jen spodni cast)Me osobne hrozne moc vyhovuje a mymu tygrikovi,ktery ma vlasky uz skoro po boky,taky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Grr já už ten jojobák ciiii! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 8:06 am    Předmět: Citovat

Můžu se zeptat kde se dá jojobák koupit ješte sem nikde na něj nanarzila Crying or Very sad tak newím no ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 8:51 am    Předmět: Citovat

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

Jojobák se dá koupit ve zdravé výživě a bio obchodech =))většinou tam mají vždycky koutek s kosmetikou ale je pravda že ho mají jak kde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadlo...nedalo by se na jojobovém oleji smažit jídlo? Laughing Vím, že tam píší, že není vhodný pro vnitřní užití, že olej nedodá tělu žádné látky jen jím beze změny projde.Tak mě napadlo, že by jídlo mohlo být zdravější, když se jojobák neusazuje Very Happy Ale já vím asi hloupost, jen mě to tak vrtalo hlavou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 12:35 am    Předmět: Komentář Citovat

Awerin napsal:
Tak mě napadlo...nedalo by se na jojobovém oleji smažit jídlo? Laughing Vím, že tam píší, že není vhodný pro vnitřní užití, že olej nedodá tělu žádné látky jen jím beze změny projde.Tak mě napadlo, že by jídlo mohlo být zdravější, když se jojobák neusazuje Very Happy Ale já vím asi hloupost, jen mě to tak vrtalo hlavou Laughing


Neměl teď ten jojobál někdo v masce a pak následné zmrzlině? Nebo si to pletu? Ta maska ale byla vyfocená v galerii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:25 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Tak mě napadlo...nedalo by se na jojobovém oleji smažit jídlo? Laughing Vím, že tam píší, že není vhodný pro vnitřní užití, že olej nedodá tělu žádné látky jen jím beze změny projde.Tak mě napadlo, že by jídlo mohlo být zdravější, když se jojobák neusazuje Very Happy Ale já vím asi hloupost, jen mě to tak vrtalo hlavou Laughing


Vzheldem k tomu, že je to vlastně vosk, bych to rozhodně nezkoušela. Pokud chceš něco zdravějšího, používej olivový extrapanenský, popř. nějaké ty kokosové a jaké se to ještě dělají, ale olivový má nejlepší cenu Smile

Ale to, že olej nedodá tělu žádné látky, mi taky příjde divné, vždyť se tolik doporučuje právě ten olivový, co všecko v něm není a jak není zdravý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:38 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Awerin napsal:
Tak mě napadlo...nedalo by se na jojobovém oleji smažit jídlo? Laughing Vím, že tam píší, že není vhodný pro vnitřní užití, že olej nedodá tělu žádné látky jen jím beze změny projde.Tak mě napadlo, že by jídlo mohlo být zdravější, když se jojobák neusazuje Very Happy Ale já vím asi hloupost, jen mě to tak vrtalo hlavou Laughing


Vzheldem k tomu, že je to vlastně vosk, bych to rozhodně nezkoušela. Pokud chceš něco zdravějšího, používej olivový extrapanenský, popř. nějaké ty kokosové a jaké se to ještě dělají, ale olivový má nejlepší cenu Smile

Ale to, že olej nedodá tělu žádné látky, mi taky příjde divné, vždyť se tolik doporučuje právě ten olivový, co všecko v něm není a jak není zdravý...


Né ty jsi to špatně pochopila olivový a kokosový a podobně..ty dodají tělu živiny ale ten jojobák projde tělem jen tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 7:47 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:

Né ty jsi to špatně pochopila olivový a kokosový a podobně..ty dodají tělu živiny ale ten jojobák projde tělem jen tak


Aha, dík Embarassed
no, já bych to teda stejně nezkoušela...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.