Jojobový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1f83f7b9b6155514d72fc74d4c5b84e3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 12:06 pm    Předmět: Citovat

To chce biopotraviny, predajne zdravej vyzivy. V drogerii som jojobak nikdy nevidela. .. alebo obchody so Saloosom - napr. Neroli Decor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

VeverkaTerezka napsal:
Po tom věčném opěvování jsem se jojobák taky rozhodla koupit, ale nemůžu na něj nikde narazit. Určitě už tu to bylo řečeno, kde se dá sehnat, ale v normálních drogeriích aka Rosmann, DM - nic. Nevíte? Třeba někde v Jihlavě, jestli to tam někdo znáte Very Happy

No spíš v DM-zkus se zeptat na kosmetiku od Saloosu-někde ale přímo jojobák nemají. Já ho koupila ve zdravé výživě.
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, hned zítra se po něm podívám v nějaké zdravěnce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zmatkářka
0-7
0-7


Založen: 9.9.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 7:18 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes poprvé vyzkoušela jojobový olej.
Vmasírovala jsem pár kapek do pleti obličeje a do konců vlasů (tam tedy mnohem větší množství než pár kapek). Co se týče pleti, vsákl se překvapivě rychle na to, že je to olej. Vlasy byly poněkud mastnější, ale tento nežádoucí efekt jsem připisovala spíš své mizivé zkušenosti s oleji a také své nešikovnosti při dávkování a následné aplikaci (vetřela jsem ho nakonec snad až ke kořínkům). Musím dát prostě příště asi menší množství. No...každopádně po cca hodině a půl venku jsou teď doma i ty vlasy docela v pohodě, zřejmě se nakonec vsákl. Jinak myslím, že pleti a vlasům určitě v zimě neuškodí. Objektivně zhodnotím po několikaměsíčním používání. Wink
Koupila jsem zn. Topvet, 100 ml za 116,- Kč. Objednávala jsem na internetu s osobním odběrem v Praze na webových stránkách: http://www.obchodeva.cz/obchodeva/eshop/0/3/5/652-JOJOBOVY-OLEJ-100

H.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 2:03 am    Předmět: Citovat

Po prohrabani me "kosmeticke skrine" (suflik nebo, nedejboze tasticka, se tomu vazne rikat neda Laughing) a zjisteni, ze poslednich cca 15 cisel vlasu vypada jako presusena slama jsem se chopila jojobaku se slovy "ty hochu taky potrebujes dopotrebovat".

Po umyti jsem ho bohate namatlala do delek, po umyti obliceje i na oblicej ...

Na obliceji super, i kdyz v T-zone jsem ho musela lehce odsat ubrouskem (zbytek se nechtel vsaknout) a po prvni aplikaci si ksichtik celkem pomlaskava (co se tyce hydratace a pocitu z kuze).

Hur ovsem dopadly vlasy (jak jinak Laughing), jelikoz jsem oleje dala skutecne BOHATE a pak je zapletla do copu a sla spat (cca v devet vecer). O pulnoci jsem se vzbudila a nejenze uz na nich po vlhkosti nebylo ani pamatky, ale zato byly tak zmastene, az to pekne nebylo. Po uvodnim pokusu s detskym pudrem a "odsatim" mastnoty papirovymi ubrousky jsem to vzdala a pokorne se vratila zpatky do vany a promnula delky troskou samponu smichaneho s kondisem a dukladne vyplachla. Olej jsem prelila do lahvicky s rozstrikovacem a trikrat strikla po cele delce a rozmatlala ... zase do mokrych vlasu. Zapletla a .... budu cekat na rano. Treba se dockam .. Laughing

Bylo by prijemne mit je krasne jemne, nadychane, hedvabne a zvlnene Cool

EDIT: Mno ... tak tedy nic moc ... Sad Bud jsem to zase prehnala, nebo moje vlasy a jojobak ee ... jsou sice leskle, z dalky krasne, ale priserne se mi praminkuji a ten pocit z nich neni buhvico ... Sad
Asi ten zbytek jojobaku domatlam na oblicej a dalsi uz si porizovat nebudu ... kokosak mi taky nesedi, tak se s oleji asi definitivne rozejdu. Mozna bych mohla do delek zkusit Gestil ... ?
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.


Naposledy upravil Jitt dne ne leden 08, 2012 10:48 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 10:43 am    Předmět: Citovat

Já teda po jojobáku měla vlasy takové mastné, slámovité, i když jsem ho dala fakt kapku....zato na obličej jsem si ho nemohla vynachválit...jojobák někdy jistě ještě zakoupím, možná to bylo jen momentálním stavem vlasů, že mi nevyhovoval...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 12:48 pm    Předmět: Citovat

Jitt, nedala si ho hodně? Mě po mytí do celých vlasů stačí asi 3 kapky (mám ho v lahvičce s kapátkem), a když používám jojobák jako sprej, tak míchám s vodou tak 1:10 a musím opatrně jen 2-3x stříknout. Výsledek pak stojí za to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 1:22 pm    Předmět: Citovat

No, mozna jsem to trosicku prehnala ... Embarassed ale mela jsem pocit, ze ho mam porad malo Shocked

A s tou vodou: michas s destilovanou? nezkazi se to? a promicha se to s ni pak dobre pri protrepani?
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 1:40 pm    Předmět: Citovat

Míchám s vodou z vodovodu a ještě nikdy se mi nezkazil Smile Olej s vodou se normálně nemíchá, chce to protřepat těsně před použitím a je to v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 8:00 pm    Předmět: Citovat

Spis prave ta voda, aby nezatuchla Smile (vzpominam si na blahe pameti, skolni leta a plastove flasky do kterych jsem si cepovala obyc vodu z vodovodu ... po tydnu kdyz jsem na ne zapomnela, vonely fakt "skvele" Rolling Eyes Embarassed )

Jinak jsem dneska prochodila cely den s copem zapletenym v tyle, odmitla jsem sve "pokusy" znovu smyvat ... no a po rozpleteni krasne leskle, na omak zvlastni (asi jako prvnich deset cisel vlasu dva dny po myti, ale nemastne) ... akorat strasne praminkovate, coz ale muze byt taky tim zapletenim ...

Takze tomu jojobaku dam asi jeste sanci. Koukam, ze jsem pekny zmatkar, omlouvam se ... Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.