L´occitane
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c23ba9a7a7363ac346b3f294c2ccf2eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 6:13 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Nic pro mě, tento obchod je ukrutně předražený. Sad

Ty ceny za to , že nejsou vůbec ani trochu čistě přírodní ( ačkoliv prezentují , že jo)jsou hooodně přemrštěný. Výrobky jsou navíc plný parabenů , sulfátů a pegů. Evil or Very Mad Brr, nic pro mě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

No, vcera jsem se zamilovala.
Do mandlojablkoveho kremu.
Je uzasny, otestovala jsem ho na obliceji, plet je po nem hrozne prijemna na dotek, krasne voni a ma uzasnou konzistenci.
Nicmene jsem zjistila, ze u nas je tato firma dost predrazena, tak jsem si ho objednala z jahody a uz se na nej tesim Very Happy.

Mama se shledla v olivovem Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

Marně jsem hledala, kolik stojí ten tuhý růžový parfémek Sad neví někdo Shocked Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

Mám namysli tento, neví některá obchůdku znalá Question
http://www.loccitane.cz/Default.aspx?a=10962&c=15&l=2&s=663
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Planetweb
41-80
41-80


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 2:51 am    Předmět: Citovat

Locitane jsem zkousela a nijak velky zazrak to tedy nebyl, na to ze ma pokozka neni nikterak citliva to reagovalo az moc, koupila jsem levndulovy tusim krem a pletovou vodu, misto slibovaneho efektu jsem myslela, ze si kuzi seskrabu, prakticky za posledni roku nejhorsi se netrefeni...

Kupuji od nich jine veci, ale uz nic co se dava na telo, po teto zkusenosti jsem projela co vse co obsahuje a tak pro mne je to obchod, ktery laka na vzhled a vuni, protoze i u jinych vyrobku po uvedomeni si pomer-cena to neni zadny zazrak...

Mam od nich pommonder a parkrat jsem koupila nejakou vuni, ale i ty se daji nahradit jinak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

nedávno som sa zašla pozrieť do ich obchodíku.. tie flaštičky a balenia sú fakt krásne, to by som si len tak postavila do kúpelky. pozerala som zloženie tých 500korunových šampónov a kondicionérov - skoro to isté ako nejaké lacné chemické z drogérky.. možno tak 1 alebo 2 prírodné výťažky, v kondiši prvé dve zložky silikóny.. sklamane som ich vrátla na poličku a išla preč. toľko peňazí by som asi za šampón nedala, ani keby bol ako super, len nechápem prečo sa tvária ako prírodná kozmetika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

no tak mi to nedalo, a jelikoz na svych strankach neuvadi slozeni u vyrobku,krom toho ze hlasi jak jsou strasne prirodni,tak jsem se cestou z obeda stavila v jejich obchode tady v Brne a reknu vam,ze sice estetcky to maji pekny,ale to je asi tak vse.CO me nejvic zajimalo,byl tuhy parfem ruze,takze prvni co,vune jako ruze?Ani vzdalene!No ale nikde tam nebylo slozeni,tak jsem zacla otravovat prodavacku,ze chci videt slozeni a ona sundala tu nalepku na flakonku-Oni to normalne u nekterych vyrobku prelepuji Rolling Eyes no a parfemek je teda hlavne vazelina...tak jsem prosla obchod a nahodne vybirala vyrobky a prohlizela slozeni:musi se jim uznat,ze velkou cast ingredienci zastupuji oleje a etericke oleje z ekologickeho zemedelstvi,ale zbytek vyrobku je vzdy nastaveny parabeny a podobne.Jedine,co jsem docenila tak na tekutem mydle nemeli SLS,coz jsem ocenila ale rozhodne prirodni nejsou a vune mi vubec nepripominali kvetiny ke kterym je pripisuji Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 2:00 pm    Předmět: Citovat

Laughing luční vílo, ty jsi učiněná špionka! Laughing Tuhle kosmetiku jsem nikdy neměla, odrazují mě ceny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

No Ilonko kdyz jsem dnes ve foru o parfemech cetla o tuhem parfemku 4ruze,tak jsem se zacala pidit Very Happy no a doslo mi,ze obchod maji misto takoveho velkeho kvetinarstvi na pesi zone pod Spalickem,tak jsem se rychleji v Rebiu najedla a dobehla tam,protoze me nastvalo,ze na svym e-shopu nemaji uvedene slozeni Embarassed Laughing No a musim se vzdelavat v oboru o jednotlivych slozkach,tak jsem je odhalila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

Tak bych se chtela za predesly muj vyrok omluvit Embarassed Vzala jsem si v obchudku katalog a ted ctu v uvodu,ze se SNAZI snizovat pouzivani kremiku,chemickych filtru a parabenu a zaroven nabizi i nektere prirodni receptury s certifikatem ECOCERT....takze sice se mi stale nelibi,ze otevrene neuvadi slozeni na netu a ze prohlasuji jak jsou hodne prirodni,ale na druhou stranu uznavam,ze jejich humanitni akce a uvedomela snaha nepatricne latky snizovat je pekna a nezaslouzily si takove me napadeni. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.