Vítejte na stránkách o péči o dlouhé vlasy a souvisejících tématech. Registrace nových členů a členská funkcionalita byla ukončena, nicméně ve fórech a v článcích najdete archiv se spoustou informací týkající se účesů, výrobků či dlouhovlasé péče.


Tři účesy pro hodně dlouhé vlasy od Sidonie
Účesy
Napsal Sidonie   

Drdol4Admin: V tomto účesovém článku se dozvíte, jak na tyto tři účesy:

1) Cop kolem hlavy
2) Jeden ze tří
3) Malý drdol
... plus na závěr speciální bonus ;))

 

 
Hledá se Rezidentní Vlasová Profesionálka :)
O serveru
Napsal Aha Admin   

prof2Hledáme stále intenzivněji profesionála - nejspíše profesionálku - která rozumí vlasové problematice a dlouhým vlasům obzlášť. Rádi bychom posílili expertní část naší komunity a k tomu potřebujeme profíka (profici?), které je téma našeho serveru blízké. Pomožte nám ji najít! Poptejte se známých, porozhlídněte se ve svém okolí... a potenciální kandidátky pošlete za adminem na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Více informací v tomto článku. 

 
Asijská krása
Péče o vlasy
Napsal Damayanti   
vonn_koupelCo je tajemstvím krásy asijské pleti? Jak vůně napomohou vaší pohodě? Proč zrovna bílý čaj by neměl ujít vaší pozornosti? Záhady asijského přístupu k péči o sebe samé asi v jednom článku nerozkryjeme, nicméně děkuji Damayanti za alespoň naznačení toho, jak se na cestu přírodní péče vydat. A taktéž díky za článek...! V brzké době se chystáme podpořit i další autory, tak neváhejte a přemýšlejte o námětech - a ještě lépe, pište i VY :)  (admin)
 
Chemické barvy na vlasy
Péče o vlasy
Napsal Fairy   

Není barva jako barvaTento článek jsem přeložila jako reakci na bouřlivou diskusi týkající se barvení vlasů chemickou cestou. Jsou v něm popsány principy fungování jednotlivých barev a suroviny, z nichž se chemické barvy vyrábějí. Článek je převzat  z oficiálních webových stránek vládní organizace  U.S. Food and Drug Administration (FDA). Nyní si můžete vy všichni, kdož chemické barvy používáte, udělat lepší představu o tom, jaké látky si na vlasy dáváte a co se s vašimi vlasy při barvení děje.

Pozn. admin: článek Fairy zaslala těsně před tím, než si zrušila letos účet. S Faiřiným návratem je zde prostor i pro tento článek. 

 
"OK mastnota" a "FUJ mastnota"
Péče o vlasy
Napsal Aloha   
Indky si vlasy olejují pravidelněO dlouhých vlasech a péči o ně jsem četla hodně na webu. Srovnávala jsem si v hlavě různé návody, ale vždycky mě zajímalo, proč měli dlouhovlasí spolužáci, kteří občas opomíjeli některé hygienické návyky (jako koupel nebo výměnu ponožek) krásnější vlasy než spolužačky, které o svou pýchu zuřivě pečovaly podle „Elle“ a jiných elitních časopisů. Zatímco čunčata se leskla a kadeřila, po mladých dámách polehávaly oplihlé ubarvené pramínky jako chcíplé anorektické žížaly, rozježděné parním válcem. Co se za tím skrývá?
 
Alchymie s hennou
Péče o vlasy
Napsal Kopretina   

Čarujeme s barvamiHennu známe ji jako prostředek pro regeneraci i barvení vlasů, je však mnoho možností,jak získat  originální odstín Vašich vlasů. Stačí vybrat ten správný vlasový recept. Nabízím Vám celou  řadu ingrediencí,které lze do henny přidat, a tím vašim vlasům dodat tu pravou barvu podle Vašich představ.Abyste docílili těchto odstínů, mám pro Vás několik rad. (pozn. admin: Vítám Kopretinu mezi autory článků :)

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 204 - 209 z 209