arrow PÉČE
PÉČE
Workshop přírodního barvení a péče E-mail
Péče o vlasy - Barvení vlasů
Napsal Sponzor serveru   
Úterý, 15 prosinec 2015
Obdivovaly jste někdy krásné,workshop_prodnho_barven dlouhé, silné vlasy s úžasným leskem a přirozeným odstínem? 

Vězte, že byly stoprocentně nabarvené hennovými barvami. Pokud chcete přirozeným způsobem zakrýt šediny, přidat na objemu a lesku a jemně zvýraznit svůj barevný typ, jste na správné adrese. Hennové barvy se navíc hodí i pro blondýnky, které chtějí barvu zvýraznit.
Aktualizováno ( Středa, 16 prosinec 2015 )
 
Vyrobte si doma E-mail
Péče o vlasy - Domácí a přírodní recepty
Napsal www.home-made.cz   
Středa, 12 únor 2014
bylinkovesamponyPorcelainswan: Znáte blog home-made.cz? Ne? Račte se seznámit. Místo nabité nápady pro celou domácnost! My Vám přinášíme ochutnávku receptů na domácí výrobu vlasové kosmetiky. Pro někoho možná osvědčené recepty, pro koho ne, poučte se:-)
Aktualizováno ( Čtvrtek, 13 únor 2014 )
 
Jak docílit delších a hustších vlasů E-mail
Péče o vlasy - Podpora růstu
Napsal MartiFellien   
Úterý, 07 leden 2014

3939766274_b4247016d3_mPorcelainswan: Mnoho z nás má svou zaběhlou péči o vlasy. Pokud ji ještě nemáte a pořád přemýšlíte, hledáte, koumáte, co Vašim vlasům chybí, nechte se inspirovat článkem MartiFellien, ve kterém shrnuje své individuální osvědčené rady při nejčastějších problémech s vlasy.

 

Každý z nás dlouhovlasců musel někdy čelit nejrůznějším problémům s vlasy, ať už se jednalo o přílišné maštění vlasů, lupy, vyrážky ze šamponů, či dokonce vši, které se nám ve vlasech objevily jakoby odnikud. Tyto problémy jsou většinou krátkodobějšího charakteru a mají své řešení, většinou poměrně jednoduché. Pak jsou zde ale problémy, se kterými se někteří potýkáme celý svůj život: třepící se konečky, nadměrné vypadávání vlasů, či dokonce stav, kdy se vlasy ve svém růstu zastaví v určité délce a dále již nerostou. Já osobně se o posledním jmenovaném problému doslýchám nejčastěji, ať už si na to stěžují kamarádky či příbuzní. Většina lidí neví, jak na vlasy vyzrát a přinutit je, aby opět rostly. Já osobně jsem se jednu dobu s tímto problémem také potýkala. Za tuto dobu jsem nasbírala hromadu zkušeností a nápadů, které mi skutečně pomohly a v tomto článku bych se s vámi o ně chtěla podělit. Navrhuji tedy se již dále nezdržovat úvodním textem a přejít k jádru věci.

Aktualizováno ( Pondělí, 27 leden 2014 )
 
DIY: Hořčice pro dlouhé vlasy E-mail
Péče o vlasy - Podpora růstu
Napsal porcelainswan   
Čtvrtek, 24 říjen 2013

9082156104_0dd6927cd2_m Porcelainswan: Hořčice a vlasy? Nikdy jste o této kombinaci neslyšeli? Dvě členky fóra nezávisle na sobě testovaly účinky této netradiční suroviny. O své zkušenosti se s námi podělí Kikina88 a KrejcovaGabriela. 

Diskutovat můžete v příslušném vláknu zde.

Aktualizováno ( Pátek, 01 listopad 2013 )
 
DIY: Domácí šampon E-mail
Péče o vlasy - Domácí a přírodní recepty
Napsal KrejcovaGabriela   
Čtvrtek, 12 září 2013

img00319Porcelainswan: Máme zde další článek z nové série DIY. Existuje mnoho receptů na výrobu domácího šamponu. Jeden z nich pro Vás připravila KrejcovaGabriela!

 

Stále častěji se objevují snahy žít zdravěji, lidé si všímají, z čeho jsou výrobky složeny a pokouší se žít tak nějak více v souladu s přírodou. Snad tedy uvítáte recept na domácí šampon :-)

Aktualizováno ( Pátek, 13 září 2013 )
 
Ricínový olej E-mail
Péče o vlasy - Podpora růstu
Napsal Poki   
Neděle, 23 červen 2013

4715247315_ba54e3dbd4_mPorcelainswan: Obsáhlý článek plný tipů pro využití ricinového oleje pro Vás připravila Poki!

 

Ricínový olej už bol na tomto serveri spomínaný najmä v súvislosti s aplikáciou na obočie a riasy. Dnes sa pozrieme na ďalšie jeho uplatnenie v starostlivosti na vlasy. Je ricínový olej naozaj zázračným prípravkom na rast vlasov?

 

Aktualizováno ( Neděle, 23 červen 2013 )
 
No Poo E-mail
Péče o vlasy - Různé
Napsal Meadow   
Úterý, 07 květen 2013

vlPorcelainswan: Co se skrývá pod názvem No poo? Máte rádi experimenty? Článek o mycí metodě, která se na zdejším fóru získala pozitivní ohlas, pro Vás připravila Meadow!

 

No Poo (zkráceno z "No shamPoo") znamená doslova žádný šampon. Ale nebojte se, neznamená to, že lidé, kteří se k No Poo hlásí, se nemyjí. Jen nepoužívají k mytí vlasů komerční šampony.

Aktualizováno ( Středa, 08 květen 2013 )
 
Po 12 rokoch koniec chémie, alebo ako začalo moje hennovanie E-mail
Péče o vlasy - Barvení vlasů
Napsal xarra   
Sobota, 08 prosinec 2012

8160776200_504f9303c9_mPorcelainswan: Xarra sapsala a fotograficky zdokumentovala  své výsledky v hennování. Jak to dopadlo si můžete přečíst a prohlédnout!

 

Možno tento príspevok pomôže niekomu pri rozhodovaní, ja som tiež hľadala reálne fotky hennovaných vláskov a nenašla som ich veľa, preto sem dávam moje. 

Aktualizováno ( Pátek, 14 prosinec 2012 )
 
Podzimní péče o vlasy E-mail
Péče o vlasy - Ochrana vlasů
Napsal Pižla   
Pátek, 16 listopad 2012

Porcelainswan: Podzim je v plném proudu a některé vlasy už začínají volat o pomoc. Své tipy jak vlasy ubránit podzimnímu počasí  pro Vás sepsala Pižla.

 

pe1Zdravím všechny příznivce a milovníky dlouhých vlasů!

 

Hned v úvodu svého příspěvku bych ráda upozornila, že tento článek prezentuje můj osobní přístup k péči o vlasy, který je v mnohém odlišný. Nicméně každý z nás si v tomto ohledu razí svou vlastní cestu, která mu vyhovuje nejvíce. Tento článek by neměl být vnímán jako doslovný návod, nýbrž jako inspirace pro ty z Vás, kteří jsou vlasovou péčí posedlí stejně jako já.

 

Pod vlivem nádherného a slunného podzimu jsem se rozhodla sepsat pár tipů na to, jak se o vlasy starat ve dnech, které již nebudou tak příznivé jako dny uplynulé. Přináším tedy pár nápadů, které by Vám a Vašim vlasům pomohly přežít podzimní období a připravily je na mrazivou zimu.


   

Aktualizováno ( Středa, 21 listopad 2012 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 50