arrow PÉČE arrow Workshop přírodního barvení a péče
Workshop přírodního barvení a péče E-mail
Napsal Sponzor serveru   
Úterý, 15 prosinec 2015
Obdivovaly jste někdy krásné,workshop_prodnho_barven dlouhé, silné vlasy s úžasným leskem a přirozeným odstínem? 

Vězte, že byly stoprocentně nabarvené hennovými barvami. Pokud chcete přirozeným způsobem zakrýt šediny, přidat na objemu a lesku a jemně zvýraznit svůj barevný typ, jste na správné adrese. Hennové barvy se navíc hodí i pro blondýnky, které chtějí barvu zvýraznit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na trhu se objevují barvičky, které jsou již předmíchané v tubičce, i velká balení henny za velmi nízkou cenu. Nejedná se však o pravé hennové barvy, ty pravé se  totiž vyrábějí vždy v suchých směsích a úroda platí jako u vína – čím lepší ročník, tím jiná cena a kvalita.


Pokud byste ode dnes začala s přírodním barvením a vůbec s přírodní péčí, ušetříte si ročně několik kilo těžkých chemikálií. Barvy na vlasy jsou sice dnes zbavené amoniaku a těžkých kovů, ale stále obsahují rakovinotvorné látky a endokrinní disruptory, které si nanášíte na vlasovou pokožku, kde skrze vlasový kořínek vnikají do krevního oběhu hlavy. Hennové barvy vlasy obalují a míst narušení struktury vlasu zůstávají na povrchu. Zacelují vlasové vlákno, stabilizují vlasovou pokožku a vyrovnávají její pH. Henna zabraňuje elektrizování a chrání pokožku i konečky před poničením, teď v zimě třeba při tření o kabát. Vlasy jsou objemné, lesklé a pokožka hlavy zdravá a bez lupů.

 

Kolem hennového barvení však panuje spousta mýtů a většina kadeřnic se hennovým barvám vyhýbá jako čert kříži – bojí se totiž, aby barva nechytala do oranžova nebo do zelena. Pokud si pokládáte otázku – no jo, ale jak teda chytne která barva na mých vlasech, když je mám blond? Když je mám melírované? Když na nich mám chemickou barvu? Když na nich mám šediny? Můžu vůbec mít tento odstín?

Tak přijďte 9. ledna 2016 v Praze na workshop k nám. A pokud máte blíž Brno, 23. ledna je tu workshop i pro Vás. Pro výběr termínu a místa klikněte zde.


Na workshopu společně zboříme mýty jako:

Henna nerovná se hennová barva
Hennová barva nedokáže zakrýt šediny – řekneme si, jak na to
Henna barvy se míchá s různými dalšími ingrediencemi – vysvětlíme si, jak která ingredience způsobuje změnu barvy
Hennové barvy se zalívají vařící vodou a nechávají odstát – i tady zboříme pár mýtů a vysvětlíme, jak který postup ovlivňuje barvící a regenerační schopnosti barev
Hennové barvy mi chytnou na blond vlasech do zelena – ukážeme pár triků, jak lze zelené zabránit a vysvětlíme si, co ji způsobuje
Henna je vždy červená nebo oranžová – ano, ale hennové barvy ne. Jsou výsledkem smíchání různých bylinek, indiga, bezbarvé cassie a čisté henny
Hennové barvy je třeba nechat na vlasech co nejdéle – na workshopu barvičky chytnou již po chvíli
Hennové barvy musím dávat na suché/mokré vlasy – jak je to doopravdy?
Každá přírodní barva je henna – není tomu tak, barvit mohou i některé rostlinky a spousta přírodních barev není hennových

Témata, která jsme na minulém workshopu řešily: Alternativní způsoby mytí vlasů, padání vlasů, lupy, jak upravit kudrnaté vlasy, aby vypadaly opravdu skvěle, jak smíchat hennové barvičky cosmetikabio (ano, mohou se navzájem libovolně míchat, jde jen o množství), jak zvýšit objem účesu a posílit vlasy tak, aby mohly růst?

Na workshopu budeme maximálně dodržovat Váš přirozený barevný typ, aby výsledek maximálně podpořil rozzáření Vaší osobnosti a obličeje. Správně zvolený odstín barvy vlasů podporuje mladistvý vzhled obličeje, odpoutává pozornost od nedokonalostí a cítíte se v něm maximálně přirozeně.

Přidáte se k nám? Více informací najdete zde.Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy
Aktualizováno ( Středa, 16 prosinec 2015 )
 
Další >