arrow Blogy & bloggeři


pro 14
2008

Schody

Posted by tanka777 in Untagged 

avatar

Pred nedávnom som sa stala mamičkou. K tomu patrí neodmysliteľne kočíkovanie. Aká som len bola hlúpa, keď som si myslela, že je to jednoduché. Ale prináša to zo sebou rad rozmanitých prekážok.

Tak napríklad schodya obrubníky. Hlavne tie schody. Zvyknú sa objaviť v najnevhodnejšej chvíli na najnevhodnejšom mieste. Keď sa ponáhľam a aby som ich obišla, tak to stále musí byť veľký kus a ja stratím veľa času. A z neznámych príčin sú schody aj v každej budove. Vraj ich ľudia potrebujú na presúvanie z jedného poschodia na druhé. Neviem čo mám na toto povedať. Ešte asi nepočuli o výťahoch alebo čo. Ja by som schody zrušila. 





Sdilej clanek na Facebooku






Komentáře (2)add
...
napsal Sidonie , prosinec 15, 2008
Cha cha cha jet s kočárkem (v mém případě půjčeným nebo vnuceným) do města je jako vzít to přes překážkovou dráhu. Moc dobře to znám. Nejhorší jsou pro mě obrubníky. Hlavně ty vysoké. Naštěstí teď většinu z nich předělali, takže se to už dá. Ale s těma schodama v budovách máš bohužel pravdu. Třeba u nás dostat se s kočárem do lékárny je vyloženě problém.
...
napsal tanka777 , prosinec 15, 2008
u nas je problem dostat sa s kociarikom kamkolvek smilies/wink.gif





Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy