Měsíc a vlasy? Možná.

arrow PÉČE arrow Rozhovor: Ptejte se ilony
Rozhovor: Ptejte se ilony E-mail
Napsal porcelainswan   
Čtvrtek, 24 duben 2014

enderst07Clondyk: proč deleguji ilonu? Nu je na DV také dost dlouho, ráda se toulá přírodou - cestuje a poznává krásy nejen v České republice, ale i po světě. Má krásnou zálibu v okrasných kamínkách a špercích z nich, myslím, že je jednou z těch, co díky DV má i dlouhé vlasy, a že odpovědi by mohly být opravdu zajímavé.

 

Své otázky pište do komentářů. Prosím, než položíte otázku, projděte si komentáře před vámi, zda není podobná otázka již položena.

Buďte korektní a respektujte právo dotazovaného na určité věci neodpovídat :-) Rozhodně připojte i svůj názor na tuto akci.  

 

Otázky můžete psát do 15.5.2014. Článek s odpověďmi zveřejníme v nejbližším možném termínu.

 

Foto (C) Enderst07 

 Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (10)add
...
napsal porcelainswan , duben 25, 2014
Mám podobnou otázku jako snad na všechny; jak sis DV "našla", co tě vedlo takovou stránku hledat, případně jaký vlasový "problém" jsi v té době měla a hledala pro něj řešení? :-)
...
napsal Clondyk , duben 25, 2014
Mám jednu takovou jednoduchou otázečku, Ilonko, kde jsi byla nejdále ve světě, měřeno od Tvého domácího prahu ? smilies/wink.gif
...
napsal vercaskockama , duben 25, 2014
Zeptám se na ty šperky a kamínky smilies/smiley.gif Máš nějaký oblíbený kousek, ke kterému máš citový vztah? Takový vlastní poklad?
...
napsal astrid , duben 28, 2014
Mně by zajímalo, jak ta záliba v kamíncích vlastně vznikla - zaujaly Tě jako šperky, nebo třeba věříš v jejich léčivost, popř. se věnuješ mineralogii?
Ráda bych se Tě pak ještě zeptala, jestli máš nějaké životní motto či zásadu, kterou se řídíš...? smilies/smiley.gif
...
napsal Nika , duben 29, 2014
Ahoj Ili. :-)
Vzdycky to na me pusobilo tak, ze mas uzasne duverny a pekny vztah se svymi detmi. Jak se Ti to podarilo? A obecne- Co se Ti ve vychove osvedcilo? :-)
...
napsal porcelainswan , duben 29, 2014
Ještě mám jednu otázku - co si tvé děti myslí o tom, že jsi aktivní na DV? Ví o tom? :-) Já si totiž třeba vůbec neumím představit své rodiče, na internet samozřejmě chodí, ale co vím, nejsou nikde takto aktivní.
...
napsal Caithlin , duben 29, 2014
Jaké všechny domácí mazlíčky jsi za svůj život měla? Viděla jsem i hodně cestovatelských fotek, do jaké země by ses ráda vrátila?
...
napsal Bonemína , květen 01, 2014
Kdyby ses měla znovu narodit jako zvíře, které by to bylo? A pokud věříš v reinkarnaci, jaké zvíře jsi byla předtím, než ses stala Ilonou? smilies/smiley.gif Pokud ne, tak jaké zvíře si myslíš, že bys tak mohla bývala být? (tohle časování je taky zvěrstvo, jestli jsem mimo gramatiku, prosím, nebijte mě smilies/smiley.gif )
...
napsal Housenka , květen 07, 2014
Jaký máš vztah k runám? Máš je doma a používáš je (kameny nebo karty)? Příp. máš nějaký jiný podobný prostředek, se kterým se radíš?
...
napsal Morganna , květen 14, 2014
Máš nějaké přání, které se ti zatím nesplnilo? CO ti udělá největší radost? Á co tě zatím nejvíc zklamalo? Co právě čteš? smilies/smiley.gif Ba který z DV srazů, kterých ses účastnila, nejradši vzpomínáš a prečo? Jak prosím tě zvládáš všecky svoje práce, děti, domácnost, zvířata, výlety a všecko (podezřívám tě, že jsi objevila způsob, jak nafouknout den)? smilies/grin.gif

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy
Aktualizováno ( Čtvrtek, 22 květen 2014 )
 
< Předch.   Další >

Nové příspěvky ve fóru k péči


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql1.local.smarthost.cz' (111) in /home/dlouhevlasy.cz/dlouhevlasy.cz/modules/mod_phpbblatesttopics.php on line 53
Could not connect :