Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 19052, vítáme nejnovějšího člena fawnmw! Za 7 dní nás přibylo 2. Ve fóru je 378834 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 5 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Účesy pro skladné vlasy
Účesy
Napsal Meadow   

varwwwclientsclient1web2tmpphpxtd1ixPorcelainswan: Máme zde další účesový článek, který pro Vás připravila Meadow!

Máte také rovné, jemné, plihnoucí vlasy se sklonem k pramínkování? Uděláte drdol z vlasů do pasu a vypadá jako bobeček z odrostlého mikáda? Pokud takové máte, pak jistě víte, že většina návodů na účesy např. z YouTube na vás vypadá úplně jinak než na slečnách z instruktážních videí a minimálně některé vypadají z vašich vlasů značně uboze. Protože jsem majitelkou výše popsaného typu vlasů, hledala jsem účesy, které by pro mě byly vhodné. A mám pár tipů i pro vás.

 
Co nás baví: Orientační běh II.
Atd...
Napsal Hanča   
orienteeringPorcelainswan: Pokud Vás orientační běh zaujal, můžete si o něm přečíst druhý a poslední díl článku, který se tak pro Vás může stát vodítkem, chcete-li s tímto sportem začít!

 

 

 

 
Copánkový účes
Účesy
Napsal Ms.AjulQa   

krok_4Porcelainswan: Plesová sezóna začala a Ms.AjulQa Vám přináší tip na účes, s kterým určitě zazáříte! 

 
Co nás baví: Orientační běh I.
Atd...
Napsal Hanča   

botyPorcelainswan: Uvažujete o tom, co udělat pro své tělo a nevíte jaký sport zvolit? Přinášíme Vám první část obsáhlého článku o orientačním běhu, který na popud Hanči připravil její muž. 

 

Něco málo z historie

Orientační běh, zkráceně OB, je vytrvalostní sport, jehož kořeny sahají až do konce devatenáctého století. Konkrétně 31.10.1897 se nedaleko norského hlavního města Oslo uskutečnil první závod v OB. Sport se dále rozvíjel především ve Skandinávii, která pro něj má ideální podmínky, a i dnes patří skandinávské země mezi velmoci tohoto sportu. U nás se orientační běh objevil až po druhé světové válce, přičemž první závod se uskutečnil v roce 1950 na Bunči v Chřibech, nedaleko Zlína. Tehdy se ovšem na našem území jednalo o závody dvoučlenných „hlídek“, které měly s dnešním OB jen málo společného. Na cestě k dnešní podobě sportu byl hlavním mezníkem rok 1961, kdy byla založena mezinárodní federace orientačního běhu IOF, jíž se stalo tehdejší Československo zakládajícím členem. V současné době má IOF 53 řádných a 20 přidružených členů, mezi nimiž jsou zastoupeny státy ze všech kontinentů. Česká republika přitom patří se svými více než 7 500 registrovanými sportovci k těm větším a na mezinárodním poli i úspěšnějším národním federacím. 

 
Po 12 rokoch koniec chémie, alebo ako začalo moje hennovanie
Péče o vlasy
Napsal xarra   

8160776200_504f9303c9_mPorcelainswan: Xarra sapsala a fotograficky zdokumentovala  své výsledky v hennování. Jak to dopadlo si můžete přečíst a prohlédnout!

 

Možno tento príspevok pomôže niekomu pri rozhodovaní, ja som tiež hľadala reálne fotky hennovaných vláskov a nenašla som ich veľa, preto sem dávam moje. 

 
Naše komunita na G+
O serveru
Napsal Sidonie   
komunita

   

Pro ty z vás, kteří máte účet na G+, jsme otevřeli dlouhovlasou komunitu. Je to nový prostor pro sdílení všeho možného - fotek, článků, zážitků, radostí s vlasy a tak dále.  Budeme rádi, když se k nám přidáte! 

 

Sidonie a Aha

(najdete v Komunitách pod názvem Dlouhé vlasy)

 
Co nás baví: Kreslení
Atd...
Napsal KrejcovaGabriela   

img00290

Porcelainswan:  Vždy se Vám líbilo kreslení, ale báli jste se začít? Nezoufejte, nikdy není pozdě!  Několik rad a základních pojmů do začátku pro Vás připravila KrejcovaGabriela

 

Kreslení nebo malování jsou činnosti, které nám slouží jako první vyjadřovací prostředky již od útlého dětství. Dále je to také aktivita rozvíjející představivost a kreativitu.
Mně slouží jako oddechová činnost, při které přenesu něco ze sebe na papír. Kreslím nebo maluji jen pro radost, proto nečekejte nikterak odborný článek.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 71 - 77 z 209

Nové příspěvky ve fóru: ...ve fórech o vlasech:


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql1.local.smarthost.cz' (111) in /home/dlouhevlasy.cz/dlouhevlasy.cz/modules/mod_phpbblatesttopics.php on line 53
Could not connect :