Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 18108, vítáme nejnovějšího člena Marci77! Za 7 dní nás přibylo 5. Ve fóru je 378782 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 47 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Jdi do Galerie.

    (C) Mikael. Více v naší Galerii.

Zde může být i VAŠE foto! Jak na to? Čtětě zde

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Soutěž s henny.cz
O serveru
Napsal Sidonie   

logoMilí členové,

od poslední soutěže už uběhl nějaký ten pátek, takže se jistě těšíte na novou. Tentokrát ve spolupráci s eshopem henny.cz.

 

Tématem nové soutěže je Můj nejhorší/nejlepší zážitek s hennou.

Podařilo se Vám nechtěně nabarvit domácího mazlíčka? Vystrašili jste sousedy v zimní čepici uprostřed parného léta? Místo vysněné barvy můžete hrát vodníka Česílka?  
Máte díky henně lesklejší/kvalitnější/delší vlasy? Vykouzlila vám henna barvu, kterou obdivuje celé okolí? 
Fantazii se meze nekladou, zážitky mohou být smutné, veselé, pozitivní i negativní... 

 

 

 
Co nás baví: Máme rádi zvířata a nemusí být chlupatá
Atd...
Napsal Wentyl   

potkan_5Porcelainswan: Článek plný zázraků přírody, které doma chová Wentyl, si právě můžete přečíst!  

 

Zalíbilo se mi, jak se tu roztrhl pytel s články na téma „Co nás baví“. Především to nahlédnutí do zdejších mozků a osobností. Přijde mi to docela fajn, nekoukat na zdejší usedlíky pořád jen zezadu na vlasových fotkách, neznat pouze jejich kompletní vlasopéči a zjišťovat, že se jejich volný čas neskládá jen ze zábalů a hennování:-) Pak mě napadlo, jak je možné, že tu ještě není nic o zvířátkách, domácích miláčcích a chovatelství, když jistě většina lidí určitě s nějakou kočkou, psem nebo morčátkem domácnost sdílí. Nechci to ale pojmout jako referát do školy na téma „Návod na chov králíčků“, proto vás zkusím vzít „na návštěvu“ do našeho zvěřince, kde je v tomhle směru rozhodně o čem psát. Nemám bohužel prostor, abych zde vypisovala podrobně podmínky chovu jednotlivých druhů zvířat, takže pokud vás nějaké zaujme, budete si muset víc informací dohledat sami. Pokud nemáte rádi myši, hady nebo pavouky (a mohli byste tím utrpět újmu na zdraví), nebo vás zas až tolik nezajímá, co nám po bytě běhá a leze, asi vás tento pisatelský počin moc bavit nebude. Naopak milovníci zvířat, úchyláci do chovu, teraristi či chroničtí mazlíčkáři jsou vítáni:-)

 

 

 
Návod na čelenku
Ozdoby
Napsal Pižla   

celenkaPorcelainswan: Jak jednoduše vytvořit nápaditou čelenku? Pižla pro Vás vytvořila videonávod!

 

Zdravím všechny vlasové nadšence! 

 Čas letí jako voda, zkouškové už je naštěstí za mnou a já jsem se rozhodla, že Vám udělám radost krátkým tutoriálem, ve kterém Vám ukážu, jak si můžete snadno, rychle a poměrně levně vytvořit krásnou čelenku do vlasů. Samozřejmě to neberte jako doslovný návod a dejte průchod své kreativitě. Použijte barvy a kombinace, které se Vám líbí! Pokud Vás o dlouhých zimních večerech souží nuda stejně jako mě, rozhodně se do toho pusťte.

Pocit dobře vykonané kreativní práce na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

 

Video otevřete kliknutím na fotku.

                                                                                     

 

 
Účesy pro skladné vlasy
Účesy
Napsal Meadow   

varwwwclientsclient1web2tmpphpxtd1ixPorcelainswan: Máme zde další účesový článek, který pro Vás připravila Meadow!

Máte také rovné, jemné, plihnoucí vlasy se sklonem k pramínkování? Uděláte drdol z vlasů do pasu a vypadá jako bobeček z odrostlého mikáda? Pokud takové máte, pak jistě víte, že většina návodů na účesy např. z YouTube na vás vypadá úplně jinak než na slečnách z instruktážních videí a minimálně některé vypadají z vašich vlasů značně uboze. Protože jsem majitelkou výše popsaného typu vlasů, hledala jsem účesy, které by pro mě byly vhodné. A mám pár tipů i pro vás.

 
Co nás baví: Orientační běh II.
Atd...
Napsal Hanča   
orienteeringPorcelainswan: Pokud Vás orientační běh zaujal, můžete si o něm přečíst druhý a poslední díl článku, který se tak pro Vás může stát vodítkem, chcete-li s tímto sportem začít!

 

 

 

 
Copánkový účes
Účesy
Napsal Ms.AjulQa   

krok_4Porcelainswan: Plesová sezóna začala a Ms.AjulQa Vám přináší tip na účes, s kterým určitě zazáříte! 

 
Co nás baví: Orientační běh I.
Atd...
Napsal Hanča   

botyPorcelainswan: Uvažujete o tom, co udělat pro své tělo a nevíte jaký sport zvolit? Přinášíme Vám první část obsáhlého článku o orientačním běhu, který na popud Hanči připravil její muž. 

 

Něco málo z historie

Orientační běh, zkráceně OB, je vytrvalostní sport, jehož kořeny sahají až do konce devatenáctého století. Konkrétně 31.10.1897 se nedaleko norského hlavního města Oslo uskutečnil první závod v OB. Sport se dále rozvíjel především ve Skandinávii, která pro něj má ideální podmínky, a i dnes patří skandinávské země mezi velmoci tohoto sportu. U nás se orientační běh objevil až po druhé světové válce, přičemž první závod se uskutečnil v roce 1950 na Bunči v Chřibech, nedaleko Zlína. Tehdy se ovšem na našem území jednalo o závody dvoučlenných „hlídek“, které měly s dnešním OB jen málo společného. Na cestě k dnešní podobě sportu byl hlavním mezníkem rok 1961, kdy byla založena mezinárodní federace orientačního běhu IOF, jíž se stalo tehdejší Československo zakládajícím členem. V současné době má IOF 53 řádných a 20 přidružených členů, mezi nimiž jsou zastoupeny státy ze všech kontinentů. Česká republika přitom patří se svými více než 7 500 registrovanými sportovci k těm větším a na mezinárodním poli i úspěšnějším národním federacím. 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 70 z 205

Top články za 3 měsíce