Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 18050, vítáme nejnovějšího člena Mpavlovska! Za 7 dní nás přibylo 8. Ve fóru je 378494 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 79 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Jdi do Galerie.

    (C) Mikael. Více v naší Galerii.

Zde může být i VAŠE foto! Jak na to? Čtětě zde

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Šampóny obecně
Péče o vlasy
Napsal Jitt, Kikuška   

Strážci tématu:  Jitt

 

sam_breachPoužití tekutého šamponu je nejčastější praktikovaná péče o vlasy. Šampon přichází nejvíce do styku s vlasovou pokožkou a tím přímo ovlivňuje kvalitu našich vlasů. Je proto důležité dávat si pozor na složení kosmetiky, kterou používáme. Nabídka šamponů na trhu je obrovská a je dobré mít přehled podle čeho se řídit při jejich výběru. 

 

"Top téma" je článek, který průběžně shrnuje poznatky z našich fór, článků a dalších oblastí serveru dlouhevlasy.cz. O téma se starají Strážci témat, více ZDE.

 

Aktualizace jsou označeny a zvýrazněny.

 

 

 

 

 

 
Výzva pro všechny (ne)psavce!
O serveru
Napsal porcelainswan   

5370400441_6c884eda1cHledáme lidi pro realizaci účesů, vlasových ozdob, domácí kosmetiky a mnoho dalšího!!!

Nemáte vlastní nápad? Nevadí! Poskytneme Vám seznam položek vhodných ke zpracování. Stačí se jen ozvat na email a my Vám seznam pošleme.

 

Co k tomu potřebujete?

- chuť naučit se nové věci

- foťák pro obrazovou dokumentaci

- čas vytvořit textovou část k fotografiím

- chuť  sdílet své postřehy s ostatními

 

Co za to?

- zveřejnění článku na titulní straně

-  za 8 a více článků během 12 měsíců se stáváte členem Rady starších, ale musíte se adminovi sami připomenout 

-  čeká vás také nehynoucí sláva

-  navíc za každý článek 1Mb prostoru navíc v Galerii a 10 fotek

  

  Na koho se obrátit?

- články posílejte ve Wordu či jako prostý text na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , fotky prosím pošlete i samostatně

- o termínu a pořadí zveřejnění rozhoduje šéfredaktorka - odkaz na článek bude vždy uveden i na DV skupině na Facebooku a Google+

 
 
Ricínový olej
Péče o vlasy
Napsal Poki   

4715247315_ba54e3dbd4_mPorcelainswan: Obsáhlý článek plný tipů pro využití ricinového oleje pro Vás připravila Poki!

 

Ricínový olej už bol na tomto serveri spomínaný najmä v súvislosti s aplikáciou na obočie a riasy. Dnes sa pozrieme na ďalšie jeho uplatnenie v starostlivosti na vlasy. Je ricínový olej naozaj zázračným prípravkom na rast vlasov?

 

 
Khadi - barvení vlasů v harmonii s přírodou
Atd...
Napsal Sponzor serveru   

 

khadi_rostinn_barvy_na_vlasy_www.khadi-cz.cz_600x399px

 Sidonie: přinášíme Vám článek k rostlinným barvám na vlasy, který sponzorsky podpořila přírodní kosmetika Khadi.

Poslední dobou je čím dál tím víc zřetelnější trend směrem ke zdravému barvení vlasů pomocí rostlin. Přichází tak i do našich zemí, do České republiky a na Slovensko. Mnohým z nás již nestačí jen zájem o zdravý životní styl prostřednictvím pohybu, stravy nebo pobytu v přírodě, ale začínáme si mnohem častěji uvědomovat i vliv chemických barev a zásahů na zdraví našich vlasů, a dokonce i na naše vlastní zdraví. A nejen to. Celkově se nám stává bližší přírodní cesta osobní péče a probouzí se v nás i vztah k přírodě samé. Tento vývoj tedy ve skutečnosti nepředstavuje pouhý módní trend, avšak jedná se zároveň o rostoucí uvědomění a zodpovědnost. 

 
Co nás baví: Living history
Atd...
Napsal Bonemína   

bojovnikBonemína: Na DV.cz máme spoustu lidí, kteří se určitým způsobem motají kolem historie. Ať už ze zájmu, nebo třeba i profesně. Řekla jsem si, že zkusím popsat, co vlastně znamená ten tajemný název living history. V doslovném překladu to znamená žití historií. Možná by se dal použít i výraz loving history, protože bez lásky k historii se tenhle koníček provozovat nedá.

 
No Poo
Péče o vlasy
Napsal Meadow   

vlPorcelainswan: Co se skrývá pod názvem No poo? Máte rádi experimenty? Článek o mycí metodě, která se na zdejším fóru získala pozitivní ohlas, pro Vás připravila Meadow!

 

No Poo (zkráceno z "No shamPoo") znamená doslova žádný šampon. Ale nebojte se, neznamená to, že lidé, kteří se k No Poo hlásí, se nemyjí. Jen nepoužívají k mytí vlasů komerční šampony.

 
Co nás baví: Pole dance
Atd...
Napsal Romanka   

poledance_mattia_panciroliRomanka: Pole dance - u nás poměrně nový, rozmáhající se sport. Nebo tanec? Záleží na úhlu pohledu. V následujícím článku se Vám pokusím objasnit, co pole dance je, co obnáší a připojím samozřejmě i vlastní zkušenosti, neboť jsem tomuto fenoménu naprosto propadla.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 50 - 56 z 204

Top články za 3 měsíce