Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 18050, vítáme nejnovějšího člena Mpavlovska! Za 7 dní nás přibylo 8. Ve fóru je 378494 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 79 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Jdi do Galerie.

    (C) Mikael. Více v naší Galerii.

Zde může být i VAŠE foto! Jak na to? Čtětě zde

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Pročištění členů serveru - mažeme nevyhovující členy
O serveru
Napsal Admin   

APRÍÍÍÍÍL - samozřejmě vítáme na našem serveru všechny, bez rozdílu délky vlasů, sukní, kalhot, nosů či let strávených ve školních škamnách. Žádné přiznání se nekoná :) 

 

Vážení, blíží se již sedmileté výročí serveru. Jako většina online služeb, která je aktivní takto dlouho, i u nás jsou členové, kteří bohužel NEODPOVÍDAJÍ zaměření serveru. Tito uživatelé zpomalují chod našeho serveru a obecně nevyhovují zaměření naší komunity a nejdou ani dobrým příkladem ostatním. Proto s účinností od 2.4. budou všichni členové požádáni o vyplnění "Vlasového přiznání", na základě kterého jim bude členství buď potvrzeno, nebo ukončeno. Do 9. 4. budou Vlasová přiznání vyhodnocena a nevyhovujícím členům nebo členům bez dodaného Přiznání bude okamžitě ukončeno členství. 

 


 
Co nás baví: Korálky a korálkování
Atd...
Napsal Veera   

  01Porcelainswan: Máme zde další článek ze série "Co nás baví". Tentokrát nás se svým koníčkem seznámí Veera.

Korálky mě uchvátily už v době, kdy jsem byla ještě malá. Vyráběla jsem si z nich náramky všech možných barev a ještě si pamatuji, jakou jsem měla radost, když jsem se naučila z nich dělat zvířátka. Prvním „ukorálkovaným“ zástupcem zvířecí říše byl červený krokodýl. Červený proto, že jiné korálky jsem v tom obchodě tehdy nenašla :-) Později jsem dostala pár knížek s předlohami zvířátek a šperků a moje domácí korálková zoo se díky nim rozrostla o berušky, myši, ještěrky a další havěť, kterou si už nepamatuji. I když předlohy byly užitečné, nejzábavnější stejně bylo vymýšlet si vlastní vzory a tvary. V současné době už mě korálky tolik nebaví, ani mi na ně nezbývá moc času, ale párkrát do roka si na ně chvíli najdu, vyrobím si něco jen tak pro radost, nebo jako malý dárek pro kamarádky. V tomto článku se Vám pokusím vysvětlit některé základní postupy. Snad budou srozumitelné :-)

 
Vyhlášení výsledků soutěže
O serveru
Napsal Sidonie   

hennaA výsledky naší hennové soutěže jsou zde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
HP styl studio - rozhovor s panem Hájkem
Atd...
Napsal Mellisa Drumos   

fotografie1019dvPorcelainswan: Mnoho zdejších členů vlastní jehlici či sponu z HP styl studia. Kdo jednou poznal krásu a zároveň funkčnost těchto spon, nechce už jinou. Jak se pan Hájek dostal k výrobě spon do vlasů? Jaké materiály používá? Co chystá pro zákazníky nového? Rozhovor s tvůrcem unikátních vlasových spon  nám poskytla Mellisa Drumos, která jej vytvořila pro svůj blog (klik). Za poskytnutí fotografií děkujeme zdejším členům.

 

 

 

 


 
Soutěžní příspěvky a hlasování k soutěži
O serveru
Napsal Sidonie   

henna-1Soutěžní příspěvky jsou v pořadí v jakém dorazily na e-mail.

Hlasování probíhá jako tradičně přes google form do půlnoci 16. března 2013.

Hlasujte ZDE.

Každý člen může hlasovat pouze jednou!

 

 

 

 
Podholené vlasy
Účesy
Napsal Kikuška   

7121142407_8acb482dfa_mPorcelainswan: Líbí se Vám podholené vlasy? Nebo číra? Nemůžete se rozhodnout, jestli na to máte odvahu? Kikuška pro Vás připravila článek na toto téma!

 

Mnozí z nás už přemýšleli, zda-li vzít žiletku nebo holicí strojek a podholit si vlasy.

Stále více pozoruji mladé lidi, kteří mají vyholenou stranu a nějak jsem s nimi spadla do jedné kategorie. Ovšem není výhol jako výhol. Teď se ale pomalu vrátíme do minulosti a zjistíme, odkud tato "móda" pochází.

 
Soutěž s henny.cz
O serveru
Napsal Sidonie   

logoMilí členové,

od poslední soutěže už uběhl nějaký ten pátek, takže se jistě těšíte na novou. Tentokrát ve spolupráci s eshopem henny.cz.

 

Tématem nové soutěže je Můj nejhorší/nejlepší zážitek s hennou.

Podařilo se Vám nechtěně nabarvit domácího mazlíčka? Vystrašili jste sousedy v zimní čepici uprostřed parného léta? Místo vysněné barvy můžete hrát vodníka Česílka?  
Máte díky henně lesklejší/kvalitnější/delší vlasy? Vykouzlila vám henna barvu, kterou obdivuje celé okolí? 
Fantazii se meze nekladou, zážitky mohou být smutné, veselé, pozitivní i negativní... 

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 57 - 63 z 204

Top články za 3 měsíce