Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 18318, vítáme nejnovějšího člena Kacisek04! Za 7 dní nás přibylo 3. Ve fóru je 379549 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 57 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Jdi do Galerie.

    (C) Mikael. Více v naší Galerii.

Zde může být i VAŠE foto! Jak na to? Čtětě zde

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


9 krokov pre hĺbkové vyčistenie pleti
Atd...
Napsal BeastLovesBeauty   

maskaPorcelainswan: Vítám mezi námi novou autorku článků Barboru Gírethovou alias členku BeastLovesBeauty, kterou můžete znát nejen z jejího bloguPřeji příjemné počtení!

 

 

 Najmä pri mastnej a problematickej pleti je pravidelné hĺbkové čistenie veľmi dôležité. Práve tento typ pleti sa často vyznačuje čiernymi bodkami, či rozšírenými a upchatými pórmi.  Ich výskyt je však možné minimalizovať vďaka správnej starostlivosti. 

Pravidelná návšteva kozmetičky môže byť drahá, preto odporúčam vyskúšať tento jednoduchý postup na  hĺbkové vyčistenie pleti aj doma.

 
Zázrak jménem KEFÍR III.
Atd...
Napsal Zuzana Ouhrabková   
5743235248_2a838c34fa_mPorcelainswan: Závěrečný kefírový díl je zde. Tentokrát je článek zaměřen nejen na pleťové tipy, ale konečně i na vlasovou péči. Oblíbili jste si kefír? Vyzkoušeli jste některý už z dříve zveřejněných receptů? Podělte se o své zkušenosti s námi!
 
Rozhovor: a další zpovídanou je... Meadow!
Atd...
Napsal porcelainswan   

titulniPorcelainswan: V rozhovorové štafetě je na řadě Meadow, která dostala položeno zatím nejrekordnější počet otázek. Takže hurá do čtení!

Ahoj lidi, opravdu mě překvapilo množství otázek! Zkusila jsem je uspořádat do několika okruhů, to aby vás nepřekvapilo, že někdy nenajdete všechny své otázky zodpovězené pěkně pohromadě a v očekávaném pořadí. Jinak děkuju i za všechny milé komenty bez otázek, moc potěšily.

 
Vyrobte si doma
Péče o vlasy
Napsal www.home-made.cz   
bylinkovesamponyPorcelainswan: Znáte blog home-made.cz? Ne? Račte se seznámit. Místo nabité nápady pro celou domácnost! My Vám přinášíme ochutnávku receptů na domácí výrobu vlasové kosmetiky. Pro někoho možná osvědčené recepty, pro koho ne, poučte se:-)
 
Zázrak jménem KEFÍR II.
Atd...
Napsal Zuzana Ouhrabková   
kefPorcelainswan: Slibovaný díl o dalším využití kefíru z blogu Zuzany Ouhrabkové http://zkvaseno.blogspot.cz/ je tu! Tentokrát se seznámíme s recepty na  pleť a v příštím díle se můžete těšit na kefírové tipy v péči o vlasy!
 
Rozhovor: Dlouhovláska Nicole a její odpovědi
Atd...
Napsal Sidonie   

NicoleSidonie: Konečně je zde dlouho očekávaný rozhovor s naší přední módní stylistkou a blogerkou Nicole. Při odpovídání na vaše otázky se Nicole docela rozepsala, takže příjemné čtení přeji.

 
Jak docílit delších a hustších vlasů
Péče o vlasy
Napsal MartiFellien   

3939766274_b4247016d3_mPorcelainswan: Mnoho z nás má svou zaběhlou péči o vlasy. Pokud ji ještě nemáte a pořád přemýšlíte, hledáte, koumáte, co Vašim vlasům chybí, nechte se inspirovat článkem MartiFellien, ve kterém shrnuje své individuální osvědčené rady při nejčastějších problémech s vlasy.

 

Každý z nás dlouhovlasců musel někdy čelit nejrůznějším problémům s vlasy, ať už se jednalo o přílišné maštění vlasů, lupy, vyrážky ze šamponů, či dokonce vši, které se nám ve vlasech objevily jakoby odnikud. Tyto problémy jsou většinou krátkodobějšího charakteru a mají své řešení, většinou poměrně jednoduché. Pak jsou zde ale problémy, se kterými se někteří potýkáme celý svůj život: třepící se konečky, nadměrné vypadávání vlasů, či dokonce stav, kdy se vlasy ve svém růstu zastaví v určité délce a dále již nerostou. Já osobně se o posledním jmenovaném problému doslýchám nejčastěji, ať už si na to stěžují kamarádky či příbuzní. Většina lidí neví, jak na vlasy vyzrát a přinutit je, aby opět rostly. Já osobně jsem se jednu dobu s tímto problémem také potýkala. Za tuto dobu jsem nasbírala hromadu zkušeností a nápadů, které mi skutečně pomohly a v tomto článku bych se s vámi o ně chtěla podělit. Navrhuji tedy se již dále nezdržovat úvodním textem a přejít k jádru věci.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 42 z 208

Nové příspěvky ve fóru: ...ve fórech o vlasech:

12:42: Natura Siberica
23:37: NATURINKA
11:18: PODVOD?
14:04: Reakce lidí
12:06: Podholené vlasy
18:25: Natáčky, kulma, trvalá...
09:28: prostě zničené vlasy:-(
18:48: Rezavá, mahagon, červená..
11:40: Marion tónovací šampon
10:04: Vyměním/Prodám
23:24: Hnědá henna
10:54: Chem. barva vs Henna

Top články za 3 měsíce