Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 18165, vítáme nejnovějšího člena purplerain! Za 7 dní nás přibylo 5. Ve fóru je 379043 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 46 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Jdi do Galerie.

    (C) Mikael. Více v naší Galerii.

Zde může být i VAŠE foto! Jak na to? Čtětě zde

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Rozhovor: Stručné odpovědi od Sidonie
Atd...
Napsal Sidonie   
vlasy2Hups, psát článek sama o sobě se mi ještě nestalo. A rozhodně nemůžu za to, že je to tak dlouhé :) Bylo moc otázek.
 
Zázrak jménem KEFÍR I.
Atd...
Napsal Zuzana Ouhrabková   

jednaPorcelainswan: O výborných účíncích kefíru se ví už dlouho, jaké s ním máte zkušenosti Vy? Co o něm víte? Nebo nevíte? Čeká nás několikadílný seriál právě o této všestranné ingredienci.  Zuzana Ouhrabková nám poskytla ze svého blogu http://zkvaseno.blogspot.cz/ ke zveřejnění nesmírně zajímavé články nejen o výrobě kefíru, ale i o jeho širokém využití.

 

 

 
BIO šampon, který je skutečně BIO
Atd...
Napsal Sponzor serveru   

logo

Sidonie: přinášíme Vám článek k přírodní kosmetice O´right, který sponzorsky podpořil eshop Topléky.

Nejen díky intenzivní snaze nejrůznějších ekologických organizací, ale také díky zvyšující se poptávce po zdravých a přírodních produktech, uvádí mnoho společností na trh řady výrobků, které těží z tohoto trendu. Často se ale jedná jen o zdání šetrnosti k životnímu prostředí a existuje mnoho produktů, na kterých je "BIO" jen zelená barva a onen název, přitom jsou plné nejrůznějši chemie.

 
Rozhovor: Admin pod palbou otázek
Atd...
Napsal Sidonie   

java2Sidonie: Aha se držel své pověsti a při odpovídání na Vaše otázky nachystal menší překvapení. Hlavně tedy pro mne. Tak vzhůru na to.

 
Udělejme si dušičkovou atmosféru
O serveru
Napsal Sidonie   

szagiZměňte si ikonu na svém profilu na víkend v duchu Památky zesnulých.  

Udělejme si tu krásnou strašidelnou atmosféru. Ať už ve stylu českých dušiček, mexických Dia de los Muertos či amerického Halloweenu. 

A pochlubte se svou ikonou v novém dušičkovém vláknu zde.

Foto (C) Szagi.

 
DIY: Hořčice pro dlouhé vlasy
Péče o vlasy
Napsal porcelainswan   

9082156104_0dd6927cd2_m Porcelainswan: Hořčice a vlasy? Nikdy jste o této kombinaci neslyšeli? Dvě členky fóra nezávisle na sobě testovaly účinky této netradiční suroviny. O své zkušenosti se s námi podělí Kikina88 a KrejcovaGabriela. 

Diskutovat můžete v příslušném vláknu zde.

 
DIY: Hřebínek
Ozdoby
Napsal KrejcovaGabriela   

 hebnekKrejcovaGabriela: Před nedávnem jsem doma našla obyčejný nenazdobený hřebínek do vlasů. Inspirována převážně časy minulými jsem si řekla, že by bylo hezké hřebínek nosit, když už ho mám. A před tím, než si ho zabodnu do vlasů, jsem se rozhodla, vzít si ho trochu do parády.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 49 z 206

Top články za 3 měsíce