Co nejraději čteme aneb doporučítárna :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 194, 195, 196

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07df58dc9139b9abf68b09e3ff472fe2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2017 6:53 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
seelya napsal:
mi čosi hovor Very Happy
ku koncu to už bolo na štýl "00:02, odkryl sa ďalší obrázok!"... no a potom vstávaj do práce

A uhodla jsi vse sama? Ja se uplne zasekla u obrazku tlusty kocour+město. Ani napovědy nepomohly.

kocúr robil problém viacerým, trebárs aj môjmu bratovi Smile mne nie, lebo knižku mám veľmi rada a kocúr bol moja obľúbená postava (aj keď len preto, že bol kocúr Very Happy)
zato tam bolo viacero záludností, s ktorými som si nevedela rady - hlavne tá predvianočná nočná mora bola doslova nočná mora, to mi museli natvrdo povedať, čo to je (ani film som nevidela)... a na pár ďalších som tiež potrebovala nápovedu, trebárs gaiman, nietzsche alebo rivers of babylon
seelya
***moderátorka***

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2017 6:54 pm    Předmět: Citovat

inak akurát pozerám, že na knižnej šifre dali ešte posledný tajný bonus, tak idem lúštiť Very Happy
ilona
***moderátorka***

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2017 8:14 am    Předmět: Citovat

Já jsem knihu Mistr a Marketka nečetla, tak proto jsem si kocoura s touto knihou nespojila.

Těším se na Vánoce, seznam knih, které si přeji je dlouhý.... Laughing

A štve mě mamka - dřív to byla neuvěřitelná čtenářka, ale co má internet, sjíždí youtube , bulvár atd. a na knihy už nemá čas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 194, 195, 196

Přejdi na: