Ahoj všem

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:34 am    Předmět: Ahoj všem Citovat

Ahoj, jmenuju se Alena a všechny vás tímto zdravím Smile Na tyto stránky jsem přišla náhodou a moc se mi tu líbí,je to přesně to, co jsem hledala.Hned bych poprosila o radu,mám vlásky po trvalé, takže kdo z vás to zažil, asi ví o čem mluvím Crying or Very sad odrostla mi zatím zhruba půlka,vlasy jsou poničené,suché a krepaté..potřebovala bych poradit jak vlasy zregenerovat, předem moc děkuju za jakoukoliv radu.Mějte se všichni krásně,pa pa.
Jůů.. ještě otázečka Very Happy proč mám v profilu pod svým jménem "na ramena" ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:54 am    Předmět: Re: Ahoj všem Citovat

AHojky Allean, vítám tě u nás na webu. Jsme rádi, že se ti tu líbí, jen pozor - DV jsou silně návyková záležitost Very Happy Máme tady spoustu rad na spoustu problémů, konkrétně na suché vlasy si tady spousta členek pochvaluje olejíky, různé masky :wink:zkus kouknout do fóra o regeneraci.

Co se týče profilu a tam uvedené délky vlasů - ta se odvíjí od počtu tvých příspěvků, nikoli reálné délky tvých vlasů. Zkrátka - čím víc píšeš, tím delší vlasy máš Wink Žel, bohužel tady ve virtuálu Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.


Naposledy upravil Morganna dne ne srpen 03, 2008 9:59 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:56 am    Předmět: Citovat

ahojky Ali,

to na ramena tam máš dle počtu tvých příspěvků Smile takže čím více příspěvků, tím delší vlasy Wink

na regeneraci se tady doporučují domácí masky, které si sama vyrobíš, nebo různé olejové zábaly, či vtírání oleje do konečků, dobrá je i bezbarvá nebo vitamínová henna (ale pouze na nebarvené vlasy), chce to trošku probrouzdat fórem Smile

p.s.safra, morgyš mě předběhla..

vlákno o zábalech na vlasy http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1197

oblíbený kokosový olej http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=858
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

Ahojky Allean! Protože holky už tady všechno řekly za mně (z těch uvedenejch rad se mně osobně nejvíc osvědčily domácí masky s vajíčkem, olejem, medem a jinejma dobrotama - ale víc o tom v příslušných vláknech) tak Tě tady vlastně jenom vítám - a přeju, aby se Ti u nás líbilo a našlas tu všechno, co potřebuješ! Wink Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

Taky tě zdravím, i když nepatřím mezi zdejším "starousedlíky". A připojuji se k tipu ohledně masek domácí výroby, mám pocit, že ty "nakrmí" vlasy nejlépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

Moc vám všem děkuju,jak za radu,tak za hezké přivítání Very Happy ,jdu to všechno hned prohlédnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.