ako pribrať?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

bambi, to stravoní je fajn, ale ty příklady cvičení moc ne. Já když už, tak cvičím rehabilitační a posilovací cviky. A max. 20min.- kdyby to někoho zajímalo. Svaly se tím posilují a váha nejde tolik dolů Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 1:16 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Hlasíííím je k vychrtlinám a mám jednu "radu"... v lékarně by ti asi dali Nutritdrink...bléééééééééé. Fuj ten si nekupuj, ja ho jeden čas musela. I když jím víc než ostatní. Ale k věci, když chci přibrat, koupím si SUNAR Very Happy Je to mňamka, nechá se přisladit dle chuti. Já to dělám snad každej rok před vánoci a kamarádka hlásila, že ji taky pomohl. Ale to jen vlastní zkušenost. Chce to ozkoušet Wink


A to mně tedy Nutridrink chutná... Smile, ale nepřiberu po něm ani gram... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 1:27 pm    Předmět: Citovat

Jazzy si první koho znám Very Happy . To mě to moc nechutná a ani mi to nesedne na žaludek. Nějak to nejde strávit či co. Takže když ho vypiju, tak se celej den nenajim Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Velmi zajímavá otázka. To bych taky ráda věděla. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

Já teda nejsem až takovej odborník (metabolismus mám víceméně akorát, takže mi to v rozumnejch mezích přibíralo vždycky samo, někdy až moc), ale co tak koukám na ten rozpis, co sem házela Bambi, tak mi připadá, že na to, aby přibejvala svalová hmota, je v něm relativně málo bílkovin. Kamarád dělá kondičně kulturistiku (ale není to takovej ten magor, co to nahání chemickejma svinstavma, na to si svýho těla naštěstí dost váží) a když chce nabírat, tak nebaští skoro nic jinýho než bílkoviny v různým provedení- což je samozřejmě extrém a rozhodně to nejde dělat pořád, ale možná by stálo za to zkusit spolu s cvičením zvýšit i podíl bílkovin ve stravě. Ale to je z mojí strany spíš taková teorie. Hlavně bych asi fakt napřed zkusila pár odborníků na výživu (a stejně jako i u hubnucích diet bych neházela flintu do žita, když rady hned toho prvního nezaberou, podle mě se i tady můžou názory dost různit a tělo konkrétního člověka může na něco reagovat dobře a na něco ne - zrovna jako u hubnucích diet).
Jo a s mekáčema ani horama tuků a sladkostí bych to fakt nepřeháněla - kámoška taky vypadá, jako kdyby měsíce hladověla, a když to kdysi zkoušela nahonit přes podobný srágory, tak se jí podařilo vypěstovat si během půlroku vyšší cholesterol než průměrnej obtloustlej šedesátník. A přibrala všehovšudy dvě kila. Pak se jí to teda srovnlo, ale ty kila šly taky dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snílek
8-20
8-20


Založen: 8.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

... ten problém bych chtěla taky někdy zažít ..... ale zpět k věci, proto určitě nepíši a nechci ani Vaše problémy nějak zjednodušovat.

Třeba teď mě napadá - strava podle krevních skupin, každá krevní skupina má nějaké potraviny po kterých přibírá a po kterých hubne,
u mě to tedy funguje. Jsem skupina A, přestala jsem jíst uzeniny všeho druhu, tučné věci, oplatky a já nevím co všechno, prostě to o čem se mluví, že se potom tloustne, chci totiž zhubnout. A hlavně taky zdravě! Začala jsem jíst mnohem více sýrů jako eidam, ementál, lučinu, cottage, zjednodušeně více mléčné výrobky. A co se stalo ..... za měsíc jsem přibrala 4kg, byla jsem z toho otrávená, pitný režim jsem dodržovala apod. ... pak jsem si uvědomila, že mám knížku o krevních skupinách, kde jsem se dočetla, že sk. A si má dát pozor na mléčné výrobky (po kterých přibírá), okamžitě jsem je vypustila z jídelníčku a ...... za čtrnáct dní byly 3kg dole. Tak teď začínám nové hubnutí.

... určitě cpát se tučným a u meca hranolkama nic neřeší, přidat bílkoviny!!!

Mohla by pomoci i spirulina nebo CLA, v kombinaci se cvičením samozřejmě, podporují nárůst svaloviny.

Kouknu ještě doma do moudrých knih, kdybych něco objevila, určitě
napíši .......... nebo bych mohla poslat pár svých kil poštou, s radostí!!!
/poštovné hradím já/ Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snílek
8-20
8-20


Založen: 8.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

Tak vidím, že mě Titania předběhla, ale taky vidím, že máme podobný názor na bílkoviny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 2:46 pm    Předmět: Citovat

Jo njo to mate pravdu, nepřehánět. Já si tydle věci-když se dostanu pod 50kg hažu do jídelníčku navíc-ty rohliky, sunar a dětský přesnídávky. jako mezisvačiny. Rozhazet si tělo nechci, to k ničemu nevede.

Jo a tu knížku o krevních skupinách bych asi potřebovala. Mám nulu, slyšela sem akorat, že je pro mne nevhodný vegetariánství. Ale fakt jen slyšela. Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 3:02 pm    Předmět: Citovat

Mě napadá rýže - bílá. Má docela vysoký glykemický index, takže se po ní přibírá. Ale pozor, rýže Natural tento efekt nemá. A vůbec, rýži, těstoviny si vařit víc do měkka až lehce do rozvařena, tím se taky zvyšuje GI.

A pro dodání bílkovin - jogurty, tvarohy, sýry. Já teď co nejím mléčné výrobky, tak hubnu, a to se nijak neomezuju v množství. Takže naopak bych řekla, že mléčné výrobky budou na přibrání fajn, ale zas to nepřehánět, nejsou moc zdravé, zahleňují atd.

A návštěva u výživového poradce určitě není špatný nápad. Může vychytat chyby v životosprávě a vytvořit jídelníček přímo na míru.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.