Vlasy a chlorovaná voda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 12:22 pm    Předmět: Citovat

To olejování není špatný nápad. Předkoupáním pořádně naolejovat (i když budou vypadat mastně, u vody to nevadí) a po dobu koupání se bude olej pomalu vymývat, ale přitom vlásky chránit, takže když pak vylezeš z vody, tak nebudou snad vlásky tak poničené a olej už bude vymytý, takže ho nemusíš zvlášť vymývat šamponem. A mě osobně se po oleji taky vlásky líp rozčesávají Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
To olejování není špatný nápad. Předkoupáním pořádně naolejovat (i když budou vypadat mastně, u vody to nevadí) a po dobu koupání se bude olej pomalu vymývat, ale přitom vlásky chránit, takže když pak vylezeš z vody, tak nebudou snad vlásky tak poničené a olej už bude vymytý, takže ho nemusíš zvlášť vymývat šamponem. A mě osobně se po oleji taky vlásky líp rozčesávají Wink


Přesně takhle jsem to praktikovala já letos u moře. Každý den jsem je proolejovávala- před-i po koupání jojobovým olejem. Vypatlala jsem za 10 dní skoro celou lahvičku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 5:20 pm    Předmět: Citovat

já myslim že vlasy to chvíli vydrží,asi záleží na tom jak jsou tvoje vlasy silný,ale já myslim že pár dní se jim nic nestane... Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 1:24 pm    Předmět: Citovat

Kaťo a pomohlo to ,byl ucinek a ochrana znat?Ja jedu k mori v zari a premyslim nad tim jak ty vlasky ochranit a olej mi prijde njlepsi,rozhodne nehodlam kupovat zadne ty pripravky z drogerek. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Kaťo a pomohlo to ,byl ucinek a ochrana znat?Ja jedu k mori v zari a premyslim nad tim jak ty vlasky ochranit a olej mi prijde njlepsi,rozhodne nehodlam kupovat zadne ty pripravky z drogerek. Very Happy


Myslím, že mám vlasy stejné ( možná lepší), než před odjezdem. Rozhodně nejsou zničené a to jsme ve vodě řádili dost :-)Olej mi připadá jako nejlepší ochrana, rozhodně lepší, než drogerie( a to nemám vůči drogerijním přípravkům žádné předsudky,naopak mi mnohé vyhovují).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:27 pm    Předmět: Citovat

Kaťo tak to moc dekuju a ted si me uplne utvrdila v tom,ze budu olejit a olejit,jen at se vlasy zrekreuji Very Happy Laughing A olejila si po cele delce,nebo jen spodni cast ke koneckum(ja mela v planu hlavne konecky,ale mozna neuskodi i cela delka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Kaťo tak to moc dekuju a ted si me uplne utvrdila v tom,ze budu olejit a olejit,jen at se vlasy zrekreuji Very Happy Laughing A olejila si po cele delce,nebo jen spodni cast ke koneckum(ja mela v planu hlavne konecky,ale mozna neuskodi i cela delka Smile


Vílko jak kdy.Když jsem věděla, že budeme dlouho v moři tak po celé délce ( kromě hlavy, samozřejměSmile. Byly po koupání takové hnusné ulepené( moře tam bylo docela špinavé) a já jsem se v nich štítila spát, takže jsem je tam myla skoro každý den šamponem a po umytí ( večer) ještě za mokra dala do konečků( tak 10 cm počítám konečky) asi kávovou lžičku. Konce mi schnou asi 1/2 dne, jak po nich stéká voda, nevím, jak to máš Ty- psala jsi, že dáváš olej do suchých, ale já jsem je tam za těch 10 dní neměla suché snad ani minutu, furt jsem byli v moři, tak neměli kdy uschnout. Takže po umytí na noc do konečků, ráno před koupáním po celé délce. Ještě bych dodala, že mokré a mastné nešly vůbec rozčesat a kdybych 10 dní nečesala, tak bych mohla jít dohola... Tak držím palečky. Ale já mám vlasy husté do půlky stehen a miluju potápění a řádění ve vodě... snad to budeš mít snažší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Kaťo dekuju moc za takovou radu. Very Happy To ja dvam nekdy do suchych a nekdy do mokrych vlasu,ono je to ruzne a do konecku to v tiram i za sucha nekolikrat dene.Tak ja mam vlasy kratky a ne moc husty,tak to asi mit snazsi budu Embarassed ,ale zase radeni a delfinove skotaceni v mori miluju,takze suchy je asi taky moc mit nebudu Wink dekuju,zkusim tve rady a snad to bude fajn(preci jenom jak je mam pomerne kratke,tak o ne nechci prijit,chci aby spis narostly Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Příští týden jedeme do termálů, takže samá rezavá a chlorová voda, koupila jsem si od Sansilk tu letní nesmývatelnou péči...ještě nevím jak funguje, ale voní moc pěkně...tak kokosově Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:54 am    Předmět: Lázně,pomáhaji našim vláskům??? Citovat

Lidičky, máte někdo zkušenost,jak působí lázeňská voda,plná minerálů,síry atd, na naše vlásky Question Question
Já osobně mám třeba po lázeňske vodě vlasy tvrdé jak rohoška a né a né je rozčesat,ale když si je pak umyju šamponem,tak je mám lesklé a hladké a možná i o trochu delší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.