Hry a hraní... deskové, karetní i jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=68487556516b82c180ad400f87003056Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
hiami napsal:


ja jsem ho jednou zacala delat keramicky. ale nemela jsem trpelivost delat porad stejny kosticky, tak se to jeste nekde vali nedodelany a nenaglazovany

Embarassed


to mi něco připomíná... Laughing


treba kdybysme vsechny vystrachali a pridal se jeste nekdo dalsi, dalo by se to dohromady. (no a pak by bylo kazdy jiny a stejne by s tim vlastne neslo hrat Embarassed ) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

já sice zrovna scrabble nevyráběla, ale těch nedokončených věcí... Rolling Eyes Laughing
Naposledy, co pamatuju, jsem rozstříhala prostěradlo, že si ušiju kolovou sukni ...nějak došla energie a teď mám prostěradlo s dírou Laughing (sukni jsem si nechala nakonec ušít u šikovné švadlenky, ale dost mě mrzí, že jsem na všechno hrr a když se nedaří, nechám toho Embarassed Confused Zrovna se chystám na dodělání náramku...dárek na narozeniny (ovšem na ty, co měl muj drahý před rokem... Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
já sice zrovna scrabble nevyráběla, ale těch nedokončených věcí... Rolling Eyes Laughing
Naposledy, co pamatuju, jsem rozstříhala prostěradlo, že si ušiju kolovou sukni ...nějak došla energie a teď mám prostěradlo s dírou Laughing (sukni jsem si nechala nakonec ušít u šikovné švadlenky, ale dost mě mrzí, že jsem na všechno hrr a když se nedaří, nechám toho Embarassed Confused Zrovna se chystám na dodělání náramku...dárek na narozeniny (ovšem na ty, co měl muj drahý před rokem... Laughing )


tak to ja taky nejak nemam silu to poradne dodelat. pripomnela jsi mi jeden rozdelany darek uz asi 4, 5let. a neni jediny. a nejlepsi je, ze ja jsem snad nikdy darek k narozeninam svemu drahemu nedala, protoze on rika, ze kdyz ma narozeniny on, mam je i ja, tudiz naopak dostavam darky ja. letos jsem mu teda koupila knizku, kterou jsem nakonec vymenila za jinou spis pro me Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 9:16 am    Předmět: Citovat

Nechce se mi zakládat nové téma a když je tu za tím "karetní a deskové" napsáno i "jiné"...

Co počítačové hry? Já totiž deskovky nehraju, jen PC hry (až si opatřím konzoli, tak trochu rozšřím pole působnosti) a zásadně singleplayer, nějaká kooperace a týmová spolupráce v online hrách by mě vážně nezajímala.
Hraju především cRPG, adventury, střílečky, visual novels a v poslední době jsem se začala víc věnovat i doposud poměrně opomíjeným strategiím.

Někteří oblíbenci:
Planescape: Torment, Animamundi: Dark Alchemist, Princess Maker 2, série Fallout a Baldur's Gate, oba díly Knights of The Old Republic, V:tM Bloodlines, Alien versus Predator, Carmageddon, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, I have no mouth and I must scream, Clive Barker's Undying, Unreal Tournament...no, mohla bych psát ještě dlouho.

Hraje tu PC hry i někdo jiný, nebo jsem tu s tímto koníčkem osamoceno?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 10:09 am    Předmět: Citovat

Sadako napsal:

Hraje tu PC hry i někdo jiný, nebo jsem tu s tímto koníčkem osamoceno?


Jasně že nejseš Very Happy

Já hraju hlavně RPG a adventury, nejradši mám sérii Baldur's Gate, Planescape Torment, oba díly Icewind Dale a SW:KotOR, oba Fallouty, první dva Gothicy, Bloodlines, na hodně věcech se shodnem Smile Z adventur oba díly The Longest Journey (i když ten druhý spíš jen jako pokračování příběhu než hru v pravém slova smyslu), Syberie, první dva Broken Swordy, Posel smrti, Gabriel Knight. Moment of Silence...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Z deskových zbožňuju Osadníky - čachry, intriky, smlouvání, ryze sociální hra, to mě děsně baví Very Happy
A pak asi scrabble, zbytek her jako Dostihy mi přijde utahaný, Fantom staré Prahy nepříjemně adrenalinový, Člověče a jemu podobné zase příliš stupidní.

Počítačové hry nehraju, já osobně z toho mám pocit ztráty času, ale moc se mi líbí prostředí Oblivionu (mít pořádný silný počítač a spoustu času, tak si zapnu všechny efekty, zruším všechny nepřátele a jen bych se tím prostředím procházela) a taky se mi moc líbí protředí S.T.A.L.K.E.R.a, ta úžasně snově ponurá krajina virtuální Pripjatě...
A jako diváka mě bavilo sledovat, když přítel hrál Indianu Jonese - ta hra je sice stařičká, ale pořád má vtip a je zábavná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

Ráda hraju karty - nejradši žolíka a jednu dobu mě hodně bavil poker (to se to hrálo, když ještě byly desetníky a dvacetníky, a halíře vůbec...)

Fantom staré Prahy se mi taky líbil, z klasičtějších her mám ráda dámu.

Jinak mě baví kolektivní (tedy alespoň ve dvou) skládání puzzle (jestli se to dá označit za hru)...

Počíítačové hry šly vždycky úplně mimo mně, není to můj šálek kávy....možná mě kdysi bavil elektronický pasiáns....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 9:51 pm    Předmět: Citovat

Jsem dítko odchované na pc hrách Laughing První počítač jsme doma měli, když jsem byla asi 5-6 letá, od té doby jsem hrála kvantum her, protože můj starší bratr vždycky něco domu přinesl a už se hrálo Smile Seznam všech bych dohromady asi nedala, ale mezi těmi starými mě napadá např. Doom, Duke Nukem, ale i staré SimCity, Prince of Persia, Alladin, Worms, Lemmings, TR.... atd. Smile

Pak třeba Max Payne 1&2, NOLF 1&2, FarCry 1&2, GTA, NFS.... V posledních letech síťovky s bráchou a jeho kámošema a přítelem - Unreal Tournament, Battlefield 2, L4D(2), C&C, Splinter Cell...

Naposledy jsem hrála Assassin's Creed. Mám ale velmi ráda i Sims, které už hraju průběžně semtam 10 let Laughing

Teď před státnicema nehraju nic, musím se učit, ale až to budu mít za sebou, plánuju Mass Effect 1&2 Smile

Hmmm, koukám pěknej seznam.... tak kdyby se někdo extrémně nudil, najde tu inspiraci Laughing

Sadako: Jo Carmageddon, parádní sadistická hra Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 11:54 pm    Předmět: Citovat

Z deskových her zbožňuju Activity, naprosto a dokonale! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 11:58 pm    Předmět: Citovat

na pc hry nemám nervy.... stačí pár minut a každý v místnosti ví že jsem cholerik... jediná hra se kterou na pc vydržím je Fishy... ze stolních u mě vyhrávají žížaly... to si sice protiřečí, ale mě už odmala bavěj ty žebříčky Laughing
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.