Hry a hraní... deskové, karetní i jiné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd9a325724ae6d38fffd4cc9a028a5d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 9:24 am    Předmět: Citovat

Pexeso rulez. Jen lidi asi štve, že se mnou nemají moc šanci vyhrát. Very Happy

Scrabble máme též, ale většinou už nejsme ve stavu vhodném k přemýšlení a nebo se u toho dohádáme. Hlavně Klarus je na to expert. (na hru i na to dohádání se Twisted Evil Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 9:26 am    Předmět: Citovat

Ještě bych zapomněla na Evropu! Baví mě, a vůbec mi nevadí, že nikdy nad kámoškou co ji vlastní, nevyhraju Laughing Nově dostala k Vánocům Svět, tak jsem velmi zvědavá, ale asi to projedu stejně jako Evropu Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 9:35 am    Předmět: Citovat

U pexesa mi nejde o výhru Very Happy mě baví otáčet ty kartičky Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 10:29 am    Předmět: Citovat

U nás nejfrekventovanější jsou momentálně Carcassonne, Dominion, Fantom, Mondo a Trans America. A sem tam chtěj děcka hrát i Česko - otázky a odpovědi. Sice jsou na ně otázky strašně těžké, ale z nějakého neznámého důvodu je to baví.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 11:01 am    Předmět: Citovat

Jé, s Kamionem po Evropě jsme strávily s kámoškou dětství Smile Transamerica mi taky něco říká. No a Česko jsme hráli každý rok s ostatníma průvodcema na zámku. Vždycky to vyhrála jedna průvodkyně, která znala snad úplně všechno včetně toho zatracenýho sportu, na kterým jsme se vždycky všichni ostatní zasekli. A pokaždý to zasklila tím, že tohle se přece učí na prvním stupni, nebo má tu vědomost z nějaké dětské encyklopedie Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 11:24 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Jé, s Kamionem po Evropě jsme strávily s kámoškou dětství Smile Transamerica mi taky něco říká. No a Česko jsme hráli každý rok s ostatníma průvodcema na zámku. Vždycky to vyhrála jedna průvodkyně, která znala snad úplně všechno včetně toho zatracenýho sportu, na kterým jsme se vždycky všichni ostatní zasekli. A pokaždý to zasklila tím, že tohle se přece učí na prvním stupni, nebo má tu vědomost z nějaké dětské encyklopedie Twisted Evil


Tak sport, to je největší oříšek Twisted Evil Ale já věřím, že tyto hry opravdu půjdou nejlíp lidem ze základky, kdy má člověk ještě všeobecný přehled. Já už byla po zš na profilově zaměřené střední a o vš ani nemluvím. Takže taková historie a zeměpis jsem uměla právě nejlíp na zš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 11:28 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
...Hlavně Klarus je na to expert. (na hru i na to dohádání se Twisted Evil Very Happy )


Kurňa, to zní jako bychom to hrávali každý čtvrtek o páté, a ne asi tak 2x celkem (tím míním sebe), a to ještě jako pro mě nejmenší zlo, když už jsem teda do nějakých her nucena. Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 11:28 am    Předmět: Citovat

Tak sport právě nejvíc nedáváme (všichni)... Přijde mi, že je hodně podrobný a specifický. Kdo vyhrál Olypijské hry z roku blablabla v hodu diskem? Fakt nevím a nějak mě ani nemrzí, že to nevím. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 11:34 am    Předmět: Citovat

Mě to taky nikdy moc nemrzelo, že o sportu vím houby. Když člověk čekal dostatečně dlouho, nakonec se té kartičky s otázkou na Zátopka nebo Železného dočkal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 11:45 am    Předmět: Citovat

Já vůbec nepochopila, proč tam ten sport je. Pokud to nehraje sportovní nadšenec (a to fakt ne ledajaký nadšenec Laughing ), tak to je bez šance, pokud se vhodně netipne. Já jsem totiž tak marná, že většinou bych ani k otmu Železnému nic neřekla:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.