Jak často si mýt vlasy?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 123, 124, 125  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4bc508130a2d3f32b2f21ad25668e531Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 9:20 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadlo...Jak často si vlastně myjete vlasy? a myslíte,že jim časté mytí škodí? Je lepší nechat vlasy několik dní neumyté a třeba mastné nebo je podle vás lepší mýt je denně? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 9:38 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Tak mě napadlo...Jak často si vlastně myjete vlasy? a myslíte,že jim časté mytí škodí? Je lepší nechat vlasy několik dní neumyté a třeba mastné nebo je podle vás lepší mýt je denně? Question
Rozhodně není na škodu nechat vlasy nějakou dobu mastné.Já jsem si umýval vlasy denně a pak jsem kdesi (jestli to nebylo náhodou tady) četl,že by nebylo na škodu to s tím mytím nepřehánět.Mastnota je přirozenej kondicionér,teď si myju vlasy jednou za dva dny (páč je mám hodně mastné) a jejich kvalita se značně zlepšila.Taky míň padají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 8:26 am    Předmět: Citovat

Já si myju vlasy jednou za 3-4 dny. Je to optimální, do té doby se mi akorát trochu zmastí, ale ne zas úplně na humus Smile . Kdybych to dělala denně, tak už bych je asi neměla...
Návrat nahoru
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 8:36 am    Předmět: Citovat

Já si je umývám tak 2x až 3x do týdne, a myslím že je to tak akorát, vlasy se mi trošku víc mastí a pak se necítím dobře.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 11:25 am    Předmět: Citovat

Tak ta nemecká strana je: www.xxl-haar.de
Vede ji Britta, má vlasy pod kolena, a barví si je cervenou hennou.

Tam se uz diskutovalo o mytí vlasu, a kazdý se snazí mýt vlasy né víckrát jak 1x za týden. Britta to vydrzí aj 2 týdny. Mytí skodí vlasum, protoze je vysusuje. Kdyz si clovek spocítá, kolikkrát je asi za rok umyje, tak jim to dává zabrat. Já sem tedka menila sampón (ted skousím Epicrin z lékárny), tak je zase musím nechat si zvyknout, a momentálne myju 2x za týden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 11:39 am    Předmět: Citovat

jej, kdybych si je nemyla týden a víc.... no na nějákém výšlapu, kde se pořádně k vodě nedostanu mi to je jedno, ale takhle - do práce.... asi budou muset vlásky víc trpět.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 11:42 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
jej, kdybych si je nemyla týden a víc.... no na nějákém výšlapu, kde se pořádně k vodě nedostanu mi to je jedno, ale takhle - do práce.... asi budou muset vlásky víc trpět.. Smile


Jak jsem psal už jinde... na cca měsíční expedici australskou buší jsme si je nemyli skoro vůbec. První týden byl strašný, byli jsme fakt jak čuňata. Ale pak se nějakým jakoby zázrakem vše zlepšilo a kvalita vlasů byla... prostě jiná, než když se myjou, a kupodivu nikoli horší.

(PS: doma si je myju Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 12:01 pm    Předmět: Citovat

Laughing s těma čuňátkama - vzpomínám na jedny báječný hory velehory kdy voda byla opravdu jen na pití, za 14 dní, kdy člověk ťapal s bagáží, byl člověk opravdu moooc "voňavý" Embarassed, dokonce poslední den kdy jsme slezli do podhůří a ustlali si v bouřce mezi "kontejnerama" a v noci nás ze spacáků vyplavilo spousty bahna.... jů to byla tenkrát očistná kůra Laughing Laughing ale hrozně krásně se na to vzpomíná... ale to jsem odběhla ouplně někam jinam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 12:44 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Tak ta nemecká strana je: www.xxl-haar.de
Vede ji Britta, má vlasy pod kolena, a barví si je cervenou hennou.

Tam se uz diskutovalo o mytí vlasu, a kazdý se snazí mýt vlasy né víckrát jak 1x za týden. Britta to vydrzí aj 2 týdny. Mytí skodí vlasum, protoze je vysusuje. Kdyz si clovek spocítá, kolikkrát je asi za rok umyje, tak jim to dává zabrat. Já sem tedka menila sampón (ted skousím Epicrin z lékárny), tak je zase musím nechat si zvyknout, a momentálne myju 2x za týden.

Šmankote, 1x týdně? Nepochybuju, že je to pro vlasy přínosné, ale to bych asi ke konci týdenního cyklu ani nemohla vylézt z bytu mezi lidi. Neo je na to nějaký trik, jak to tak dlouho vydržet?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 1:37 pm    Předmět: Citovat

Já je myju tak jednou za 4 - 5 dní, ale není to z nějaké zdravotní uvědomělosti, ale spíš že to nestíhám a moc mě to nebaví. Většinou už mi to pak vadí, že jsou u hlavy mastné, ale když má člověk drdol a u hlavy to učeše hodně hustým hřebenem, tak to údajně není znát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 123, 124, 125  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.