Extrémně mastné vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f27b846fa8ca67b9e5bb6edd6bee46f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 2:41 pm    Předmět: Extrémně mastné vlasy Citovat

Extrémně mastící se vlasy-já s tím nikdy problém neměla, takže nevim, co s tím. Přítelovi se ale mastí vlasy strašně moc. Já už jsem si zvykla, ale stejně si říkám, že se s tím určitě dá něco dělat. On si ráno umyje vlasy, odpoledne už je má šíleně mastné a večer z toho má zamaštěné spláclé pramínky Rolling Eyes Takže si je prostě musí mýt denně. Já nejsem moc zastánce každodenního mytí vlasů, ale u něj to asi jinak nepůjde. Tak aspoň nějakou radu, co s tím má udělat, aby mu vydrželi přes den jakštakš. Používá Head & Shouders (tvrdí, že je to jedinné, co mu zabralo na lupy), jestli používá nějaký kondicionér, to nevim, něco jsem u něj viděla, ale myslím, že to nepoužívá. A vlasy má dlouhé asi po ramena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 3:17 pm    Předmět: Citovat

jo,muj přítel je to samé,sice si vlasy myje ob den,ale druhý den je má šílené...on používá šampon protí lupům,tak nevím,jestli se to dá zkombinovat s něčím ještě proti mastným vlasům...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

Mně se zdá, že Head & Shouders má šampon zvlášť pro mastné vlasy, pro suché i na citlivou pokožku.
Taky jsou dobré šampony Alpecin, jsou k dostání v lékárně.
Používám Alpecin s kofeinem,vlasy se mi po něm mastí o něco méně než po ostatních ( ale já je nemám tak extrémně mastné jako přítel Soufflet).

http://www.lekarna.cz/sampony-mastne-vlasy/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naivka8
0-7
0-7


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 4:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile
Taky bych potrebovala poradit,vlasy se mi masti hrozne, kazdy druhy den je musim myt. Mam je dlouhe tak po lopatky,ale chci si je zase nechat narust Very Happy

Nejspis vyzkousim ten sampon z lekarny, ktery je v odkaze Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Naivka8 napsal:
Ahoj Smile
Taky bych potrebovala poradit,vlasy se mi masti hrozne, kazdy druhy den je musim myt. Mam je dlouhe tak po lopatky,ale chci si je zase nechat narust Very Happy

Nejspis vyzkousim ten sampon z lekarny, ktery je v odkaze Cool


Je jich tam víc, od různých značek, za různou cenu.
Pokud jsem měla nějaký problém s vlasy, šampony z lékárny se mi osvědčily lépe než z drogerie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

Já si taky myji vlasy 3x týdně ale to z vlastní blbosti.Ráda sem se totižkoukala na dlouhé mokré vlasy když sem byla mladší tak sem si je začala mýt častěji a taky se mi začaly víc mastit.Takse snažím mytí omezit.Ale nevycházím z domu Rolling Eyes to radši useknout nohu než jít ven neupravená.Sem hrozná Laughing ale myslím že to pomáhá.A pak v 1 l rozmíchám půlku citronu a vymáchám v tom vlasy a myslím že dobrý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 4:59 pm    Předmět: Citovat

Zkusím se podívat na nějaké ty "lékárnové" šampony, ale nevim nevim, on si je asi sám kupovat nebude, ale říkám si, že za pokus to stojí...
A máchat vlasy v kopřivách nebo patlat na sebe nějaké vlasové vody proti maštění, to asi taky nebude (určitě ne dlouhodobě jak ho znám...), tak nevim, snažím se ho aspoň přemluvit, aby častěj nosil culík, že si do nich nebude tolik šahat, budou se snad i míň mastit a hlavně mu to s culíkem strašně sluší Twisted Evil Razz Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naivka8
0-7
0-7


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem zkousela i tu metodu,ze ty intervaly mezi umyvanim vlasu pomalicku natahujes,a nemely by se tolik mastit, hmmm,ale nejak to na me nezabira Crying or Very sad A ty mastny vlasy proste nesnasim Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Zkusím se podívat na nějaké ty "lékárnové" šampony, ale nevim nevim, on si je asi sám kupovat nebude, ale říkám si, že za pokus to stojí...
A máchat vlasy v kopřivách nebo patlat na sebe nějaké vlasové vody proti maštění, to asi taky nebude (určitě ne dlouhodobě jak ho znám...), tak nevim, snažím se ho aspoň přemluvit, aby častěj nosil culík, že si do nich nebude tolik šahat, budou se snad i míň mastit a hlavně mu to s culíkem strašně sluší Twisted Evil Razz Very Happy Wink


Musíš zakročit, ty Souf Wink Na rychle se mastící vlasy mi připadá celkem dobrý šampon od Dr.Müllera, Panthehair na mastné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 10:27 pm    Předmět: Citovat

Jo mě se to taky tak rychle mastí a nic moc se s tím dělat nedá.Ten Pantehair je vcelku dobrej,trochu pomáhá,ale druhej den bych ven nešel to už vlasy vypadaj hrozně Mad Crying or Very sad Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.