Měsíc a vlasy? Možná.

arrow PÉČE arrow Rozhovor: Zeptejte se Nikinky!
Rozhovor: Zeptejte se Nikinky! E-mail
Napsal Čierna Vlčica   
Pondělí, 29 únor 2016

enderst07Čierna Vlčica: Nikinka je na tejto stránke už piaty rok. Miluje dlhé vlasy, metalovú hudbu, geocaching a lezenie, priam zbožňuje prírodu :) .
Dáva prednosť kozmetike bez chémie a zdravé jedlo bez škodlivých látok. Zaujíma sa o mystiku - hlavne sa zaujíma o oblasť karmy a magických miest. Rada fotí a má doma troch mačacích chlpáčov. Verím tomu, že si rozhovor s touto výnimočnou bytosťou užijete :)
 

 

Své otázky pište do komentářů. Prosím, než položíte otázku, projděte si komentáře před vámi, zda není podobná otázka již položena.

Buďte korektní a respektujte právo dotazovaného na určité věci neodpovídat :-) Rozhodně připojte i svůj názor na tuto akci.  

Otázky můžete psát do 18.3.2015. Článek s odpověďmi zveřejníme v nejbližším možném termínu.

 

Foto (C) Enderst07  

 Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (6)add
...
napsal Misurba , březen 03, 2016
Ahoj Nikinko, ráda bych se tě zeptala, jaká magická místa jsi za svůj život stihla navštívit? Nebo jaká místa by jsi ráda navštívila? Mohla by jsi mi doporučit nějakou zajímavou četbu z oblasti magie, mystiky? Děkuji a těším se na celý rozhovor smilies/grin.gif
...
napsal porcelainswan , březen 05, 2016
Ahoj Nikinko, takže jdu také položit otázku. Nějak jsem za tu dobu na DV zaznamenala, že ráda lezeš. Tak se ptám, jak ses k lezení dostala, co tě na něm baví, co nejradši lezeš, kde nejradši lezeš? :-) Díky!
...
napsal astrid , březen 05, 2016
Ahoj! Za mě s dovolením otázky tři...: Co myslíš, že Ti na cestě k Tvé úchvatné dlouhé hřívě prospělo nejvíc? A pak - jak dlouho už se věnuješ GC? Která z kešek byla největší výzva?
Díky! Těším se na článek! ;-)
...
napsal Zlatushiq , březen 10, 2016
Ahoj, Niki.
Mňa by (ako inak smilies/grin.gif ) zaujímala oblasť hudobná - Aké sú Tvoje súčasné srdcovky? Ktorý z koncertov/festivalov bol pre teba životným zážitkom? A ak to nie je príliš osobné, plánuješ byť metalová maminka a vychovať z potomstva uvedomelých metalistov? smilies/tongue.gif
...
napsal Magorka , březen 12, 2016
Ahojky Niky,co používáš na své vlasy?? doporučila bys něco lidem na této stránce?Děkuji těším se na článek smilies/smiley.gif
...
napsal Zahry , březen 12, 2016
Ahoj Niki, tak třeba - kam až by měly sahat Tvoje vlasy. Máš nějakou vysněnou délku?

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy
Aktualizováno ( Pátek, 18 březen 2016 )
 
< Předch.   Další >

Nové příspěvky ve fóru k péči


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql1.local.smarthost.cz' (111) in /home/dlouhevlasy.cz/dlouhevlasy.cz/modules/mod_phpbblatesttopics.php on line 53
Could not connect :