arrow PÉČE arrow VOONO – NENÍ HENNA JAKO HENNA
VOONO – NENÍ HENNA JAKO HENNA E-mail
Napsal Sponzor serveru   
Pátek, 03 březen 2017

voono_krabiky_Nebaví vás, že vám rostlinná barva chytne pokaždé jinak?
Nemáte čas nechávat barvu působit několik hodin?
Nechcete po barvení uklízet celou koupelnu, protože se barva drobí a padá na zem?
Mrzí vás, že máte na výběr jen z omezené škály odstínů?
Pokud jste doposud měly s rostlinnými barvami spíše negativní zkušenosti a chtěly byste konečně vyzkoušet nějakou, která změní váš názor k lepšímu, čtěte dál.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rostlinné barvy na vlasy asi není potřeba dlouze představovat. V dnešní době jsou již velice dobře známy, a to zejména v kontrastu k barvám chemickým, které nejsou vhodné ani pro náš organismus, ani pro životní prostředí. Díky rostlinným barvám jsou naše vlasy pevnější, lesklejší, rychleji rostou a vlasová pokožka je zdravá, bez lupů a jiných nepříjemností. Málokterou z nás ale napadne, že i rostlinné barvy se dělí na kvalitní a nekvalitní a že bychom se měly pečlivě zamyslet nad tím, pro kterou se rozhodneme.

 Výběr rostlinných barev je na českém trhu rok od roku větší. Jenže některé z nich ani zdaleka nesplňují požadavky, které si my, náročné zákaznice, klademe. Chceme, aby barva chytla přesně podle našich představ, aby byla co nejjednotnější a aby se nám s ní dobře pracovalo. Ne každá rostlinná barva tyto požadavky splňuje, proto s nimi má mnoho žen, které se rozhodly šetrnější alternativu barvení vlasů vyzkoušet, velmi špatné zkušenosti. Před nedávnem se však na českém trhu objevila značka VOONO, která splní požadavky i těch nejnáročnějších z nás.

 pirozen_2100% rostlinné barvy na vlasy VOONO jsou vyráběny z indických bylin té nejlepší kvality. S bylinami, které se na barvení vlasů používají, se to má totiž stejně jako třeba s čajem. Můžete si koupit čaj v dobré čajovně, který je ručně sbíraný a zpracovaný těmi nejlepšími metodami tak, aby si z něj koncový zákazník odnesl to nejlepší. Pak ale existují čaje, které mají s kvalitním čajem pramálo společného – jde spíš o jakousi nevzhlednou směs zbytků, které se zabalí do čajových sáčků a prodají za pár korun. S rostlinnými barvami je to úplně stejné. Některé lístky henny vypadají nezdravě, jsou vysušené a jejich barvicí a regenerační schopnosti jsou minimální. Henna, o kterou se pěstitelé starají s tou největší pílí, má sytě zelenou, šťavnatou barvu a její účinky na vlasy a vlasovou pokožku jsou s tou nekvalitní naprosto nesrovnatelné. V rostlinných barvách VOONO najdete hennu a byliny v té nejlepší kvalitě – čerstvé a voňavé. Poznáte to už při míchání barvicí směsi. Voní totiž úplně jinak a má svěží zelenou barvičku.  

 

 

Velkou výhodou barev VOONO je nepochybně to, že jsou rostliny šetrně namlety na velmi jemný prášek, ze kterého se snadno umíchá dokonale hladká pasta. Čím jemnější totiž bylinná směs je, tím lépe se s barvicí směsí pracuje – barva se nedrolí, nesype se všude po podlaze a do vlasů se snadno vtírá. Pokud tedy máte pocit, že je aplikace rostlinné barvy vždy náročná a zdlouhavá, u VOONO se něčeho takového rozhodně nemusíte obávat.

Aplikace barvy je jedna věc, ale jak je to s jejím působením? Pokud je bylinná směs vyrobena z bylin, které v sobě nemají žádnou sílu už po sklizení a k tomu leží dlouho na skladě, můžete barvu nechat působit klidně pět hodin, a barevný efekt bude minimální. Kvalitní rostlinná barva chytá rychle a intenzivně, takže ji rozhodně nemusíte nechávat působit tak dlouho. U barev VOONO bohatě stačí jedna hodina. Všechny obsažené byliny jsou totiž čerstvě sklizené, barevný efekt se tak dostaví velice rychle. Výhodou čerstvých bylin je navíc to, že velice dobře kryjí i šedivé vlasy. Dokonce i hnědé odstíny velice obstojně zakryjí šediny, a to bez nutnosti předbarvování čistou hennou.

 

 

 

vegansk_1Problémem rostlinných barev je i malá škála odstínů. Většinou si můžete vybrat jen červenou, hnědou nebo černou, a když se náhodou objeví červený odstín, který by měl podle výrobce chytnout jinak, ve výsledku vám chytne stejně červeně jako všechny ostatní. Co třeba vyzkoušet odstín WINE RED, který nechytá červeně, ale opravdu krásně vínově, a to i na tmavě hnědých vlasech? Nebo odstín COPPER, díky kterému budou vaše vlasy zářit ohnivě měděnou barvou? Barvy VOONO navíc nabízí čtyři typy hnědých odstínů: LIGHT BROWN, MEDIUM BROWN, DARK BROWN a neotřelý odstín ROSE BROWN, který je na rozdíl od předchozích tří typů spíše teplý. Pokud tedy chcete s barvami trochu zaexperimentovat, konečně máte možnost! Všechny odstíny se dají samozřejmě míchat mezi sebou, takže můžete vytvořit svou jedinečnou barvu. Navíc máte jistotu, že vám barva chytne tak, jak chcete – ze středně hnědé nebude zrzavá, z vínové obyčejná červená a z tmavě hnědé zase černá.

 

 

Česká značka VOONO přináší opravdovou revoluci v rostlinné péči o vlasy. Nejedná se totiž o alternativu k chemii, ale o jasnou první volbu. Na stránkách www.voono.cz můžete nyní využít následující akce:

●    k nákupu tří kusů teploměr zdarma
●    k nákupu čtyř kusů doprava zdarma

Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (2)add
...
napsal Wnaty , březen 06, 2017
A toto je co? Sponzorovaná reklama, fuu. Kdyby to byla konstruktivní recenze, ok, ale tohle sem, myslím nepatří.
...
napsal Sidonie , březen 06, 2017
Whaty, sponzorované články na DV patří. Jde o to představit novou značku, o které se může na fóru rozběhnout diskuze s recenzemi. smilies/wink.gif

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy
Aktualizováno ( Neděle, 05 březen 2017 )
 
< Předch.   Další >