arrow O nás
O nás
Podpořte dlouhevlasy.cz E-mail
Napsal Sidonie   
Pátek, 20 listopad 2015

LadybioNaši milí,


možná jste si všimli, že náš server začal spolupracovat s eshopem ladybio.eu. Jsme rádi, že díky této spolupráci se nám otvírá možnost podpořit provoz našeho webu. Pokud nakoupíte na zmíněném serveru za použití prokliku z našich stránek, dostanou dlouhevlasy.cz odměnu za váš nákup. Tyto prostředky půjdou čistě na provoz našeho webu - platba hostingu, domény apod.

Udělejte radost sobě či někomu blízkému a zároveň podpořte nás.


Moderátoři pro vás mají pár tipů:

Soaphoria tuhý šampon Balanco

Henna na vlasy 

Elixír pro poškozené konečky BioAroma

Přírodní deodorant Barely sweet

Krém na ruce Růže

Přírodní dekorativní kosmetika 

Bambucké máslo Babičina zahrádka 

A pro psí miláčky psí šampon 


Aktualizováno ( Pátek, 20 listopad 2015 )
 
TŘI RADIKÁLNĚ OSTŘÍHANÉ MODERÁTORKY PRO DOBROU VĚC! E-mail
Napsal Aha Admin   
Úterý, 31 březen 2015

Vážení a milí, již příští týden si nalaďte v TV dubnové vydání pořadu “Chcete mě”, kde se bude hodně mluvit o DV a třech našich moderátorkách! Byli jsme před nějakou dobou díky osobním kontaktům osloveni lidmi kolem Marty Kubišové, jestli bychom se nechtěli přidat ke skupině internetových komunit zapojených do nové kampaně na ochranu zvířat. Rozhodli jsme pomoci dobré věci a zároveň výrazně zviditelnit náš server. Dík za to patří našim třem moderátorkám, které se rozhodly pro přírodu a zároveň pro DV udělat skutečně významný krok. Sid, Morgyš a astrid zvolily radikální ostříhání se a darování finančího výtěžku z prodeje svých vlasů pro charitativní účely jedné kampaně, kterou chceme podpořit. Jak jim to teď sluší viz přiložené fotky. Vemte nůžky a přidejte se k nim! Přikládáme PR zprávu, která bude tento týden zveřejněna Českou Televizí v českých médiích, ve které se dočtete více.

 

Aktualizováno ( Úterý, 31 březen 2015 )
 
Meziplanetární výzva E-mail
Napsal Sidonie   
Úterý, 01 červenec 2014
stephen_groeneveld
Pozemšťané, slyšte! 
 
My z dálky přijít a my zjistit vy slavit nás. Mezinárodně. Tak my se přidat a udělat akce meziplanetárně. Ukázat vy na to mít - změna obrázku tu na vašem profil. A nakonec otazník - proč vy velká zájem o chlup na vaše šišatá hlavička? 

Překlad - 2.7. oslavme Mezinárodní den UFO tématickou změnou ikonky. Novou ikonkou se pochlubte ve speciálním ufounském vláknu ZDE

(Z urigangštiny přeložila Sidonie)
 
Foto (C) Stephen Groeneveld
Aktualizováno ( Středa, 02 červenec 2014 )
 
Dlouhevlasy.cz se zavírá, měníme na Retrovlasy.cz E-mail
Napsal Aha Admin   
Úterý, 01 duben 2014

 

Sidonie: Samozřejmě šlo o aprílový žert! Jsme rádi, že jste se pobavili a zapojili. 

 

Vážení a milí, 

po více než sedmi letech existence našeho serveru došlo k žádoucímu i nežádoucímu jevu zároveň: vše, co bylo možné říci o dlouhých vlasech, již v našich fórech bylo řečeno, zároveň dle našeho průzkumu vycházejícím z veřejně dostupných dat a statistiky Facebooku vyplývá, že 94% dlouhovlasých žen je u nás již zaregistrováno. Poslání serveru tedy bylo naplněno a server bude možné zavřít. Ale protože předběžné reakce na tento krok mezi Moderátory a Radou starších byl výrazně negativní, rozhodl jsem se pouze změnit zaměření serveru a od loňského roku pracujeme na nové verzi. Její spuštění plánujeme na konec dubna, ale jako malou ochutnávku již nyní přinášíme obrázky, které budou odrážet nové zaměření serveru: retrovlasy.cz. Pilotní průzkum ukázal, že ve společnosti se objevuje zájem o vlasovou estetiku minulých let a my jen doufáme, že se tento zájem pozitivně projeví na retrovlasy.cz, který vznikne na místě dlouhevlasy.cz. Tímto zároveň žádáme všechny ty, jejichž účesy neopdpovídají modelům viz níže, aby si do konce dubna smazali profily, pak jim to uděláme sami. Zároveň prosím nevkládejte již jiné obrázky, než odpovídající novému zaměření serveru. Pomožte i vy vytvořit nový server již nyní a vkládejte odpovídající obrázky do příslušného vlákna ZDE

Váš

admin 

 

   

 

Aktualizováno ( Středa, 02 duben 2014 )
 
Udělejme si dušičkovou atmosféru E-mail
Napsal Sidonie   
Středa, 09 říjen 2013

szagiZměňte si ikonu na svém profilu na víkend v duchu Památky zesnulých.  

Udělejme si tu krásnou strašidelnou atmosféru. Ať už ve stylu českých dušiček, mexických Dia de los Muertos či amerického Halloweenu. 

A pochlubte se svou ikonou v novém dušičkovém vláknu zde.

Foto (C) Szagi.

Aktualizováno ( Pondělí, 04 listopad 2013 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 26