arrow ÚČESY
ÚČESY
Bláznivé účesy... nejen pro ty nejmladší z nás E-mail
Návody a postupy na účesy
Napsal Kikuška   
Neděle, 22 únor 2009
p2180146Od Kikušky jsme obdrželi pár "bláznivých účesů" pro vás. Přestože jejich popis je spíše stručný a kvalita fotek řekněme umělecky tajnosnubná, přinášíme vám tento článek jako inspiraci pro nejmladší členstvo DV a taktéž jako článek od bezkonkurenčně nejmladší novopečené článkové autorky DV. Teď už ale dejme slovo Kikušce!
Aktualizováno ( Neděle, 22 únor 2009 )
 
Mřížkový účes (třetí ze tří): Čepička E-mail
Návody a postupy na účesy
Napsal Ofélie   
Středa, 26 listopad 2008
mřížkový účesA jsme na konci seriálu mřížkových účesů od Ofélie, pro zbývající dva vizte sekci Účesy na našich stránkách. Tentokrát "Čepička".  Ofélie  píše:  Toto je zajímavý nápad vzniklý na jízdárně, když jsme s partou neměli co dělat.
Aktualizováno ( Neděle, 22 únor 2009 )
 
Mřížkový účes (druhý ze tří): Bohatá mřížka E-mail
Návody a postupy na účesy
Napsal Ofélie   
Středa, 26 listopad 2008
mřížkový účesPokračujeme v seriálu mřížkových účesů od Ofélie, pro zbývající dva vizte sekci Účesy na našich stránkách. Tentokrát "Bohatá mřížka". Jak Ofélie sama píše: Tento účes dá hodně práce, ale je nepřehlédnutelný.
Aktualizováno ( Pátek, 28 listopad 2008 )
 
Mřížkový účes (první ze tří): Jednoduchá mřížka E-mail
Návody a postupy na účesy
Napsal Ofélie   
Středa, 26 listopad 2008
mřížkový účesAdmin: Po dlouhé době opět přinášíme nové účesy, 3x sláva Ofélii, kterou tímto vítám mezi článkové autory, se všemi výhodami z toho vyplývajícími. Zároveň přinášíme lehčí změnu, účesové články budou nyní obsahovat vždy jeden účes (tzn. přijímáme i "jednoúčesové" články, pokud budou dobře zkodumentovány), články budou samozřejmě tedy kratší, zároveň bude vyhledávání mezi našimi účesovými články o něco přehlednější. Jeden účes se teď bude počítat za jeden článek pro účely navyšování prostoru Galerie pro autory článků (tzn. za každý účes dostanete 1M a 10 fotek navíc), pro potřeby Rady Starších se i nadále bude jako jeden článek počítat sada tří účesů (vím, je to složité, třeba to časem zjednoduším). Pokud účesů pošlete více, budou opublikovány ve dvoudenním sledu za sebou, takže se můžete v následujících 4 dnech těšit na další dva "mřížkové účesy" (a budou složitější!) od Ofélie. 
Aktualizováno ( Čtvrtek, 27 listopad 2008 )
 
Dva účesy pro kratší dlouhé vlasy E-mail
Návody a postupy na účesy
Napsal Bílá Pivoňka   
Středa, 15 říjen 2008

ucesAdmin: Rádi vám dnes představujeme jednak novou článkovou autorku (přidejte se taky! :)), zároveň účesy pro kratší vlasy, které stejně vypadají moc pěkně a použitelně! V tomto článku se tedy dočtete jak na účesy jménem Zamotané Cosi a Jehlice :)

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Středa, 15 říjen 2008 )
 
Sissiny nejslavnější účesy E-mail
Účesy - Drdoly a zapletené
Napsal Damaynti   
Úterý, 07 říjen 2008

sissiAha: Kdo byl kdy jižně od Mikulova tak ví, že Rakousko vyznává polyteismus: takřka božsky tam uctívají Mozarta, nověji Schwarzeneggera a tradičně i manželku císařpána Franze Josefa. Tu známe i u nás na serveru, pod jejím "božským" jménem Sissi. Kdyby byla ještě naživu, zcela jistě by u nás měla členství (Medea by jí to přeložila), neb vlasodélkou a časem stráveným péčí o svůj vzhled by nejspíš předčila i ty nejhorlivější členky našeho serveru. Damayanti nám k ní přináší hned dva články, začínáme Sissinými nejslavnějšími účesy.

 

 

 

 

Aktualizováno ( Úterý, 07 říjen 2008 )
 
Fantasy účesy II. E-mail
Návody a postupy na účesy
Napsal Diamanta   
Pátek, 05 září 2008

fantasyPřinášíme zde druhou a závěrečnou várku účesů na larpy, dřevárny, či prostě jen Výlet za Oponu :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Pátek, 12 září 2008 )
 
Fantasy účesy I. E-mail
Návody a postupy na účesy
Napsal Diamanta   
Pátek, 05 září 2008

fantasyPředkládám zde první várku účesů, které se nějakým způsobem pojí s fantasy. Ať již filmové, knižní či že je nosí účastníci larpů a dřeváren. Neříkám, že jsou normálně nositelné (pokud tedy někdo rád nepřitahuje pozornost˘ ), ale lze je užít ať již pro zmíněné akce nebo pro různé slavnosti  a zábavy nevážného rázu. A pro milovníky fantasy také jako demnostrace oblíbeného žánru.  Všechny účesy jsou jednoduché a nenáročné na výrobu a lze je ozvláštnit různými sponami. Já na fotkám používám pouze to, co mám k dispozici.

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Pátek, 05 září 2008 )
 
Ponožkový drdol a jeho různé variace E-mail
Návody a postupy na účesy
Napsal Diamanta   
Pondělí, 25 srpen 2008

drdolPonožkový drdol (sock bun) se na stránkách DV probíral několikrát. Rozhodla jsem se zde popsat jeho postup a několik různých variací, které z něj je možné vytvořit. Věřím, že ti kreativnější naleznou mnoho zajímavých možností, jaké další ponožkové drdoly lze vytvořit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Pondělí, 25 srpen 2008 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 47