Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 19052, vítáme nejnovějšího člena fawnmw! Za 7 dní nás přibylo 2. Ve fóru je 378834 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 5 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Stromy a moře aneb souvislost se sponami do vlasů
Atd...
Napsal Sponzor serveru   

 Admin: Přinášíme článek Karla Kříže ze stromyazivot.cz, který sponzorsky podpořil náš server. 

Je to už dávno, co jsem při výrobě dřevěných spon do vlasů pozoroval ty úžasné proměny dřeva v jeho barevnosti, pevnosti, také pružnosti a jemnosti. Některé se leskne jako vyleštěný kámen, mramor, či sklo a jiné má sametový nádech i hebkost. Dalším projevem dřeva při jeho opracování je vůně. Jsou jich na desítky a mnozí z vás byste užasli nad rozličností i rozmanitostí těchto vůní, přírodních vůní ve své přirozenosti, kterou má dřevo stromů. Velmi podobné vůně mají jehličnany, ale i zde se najdou výjimky, jako například cedr. Odlišné vůně mají listnaté stromy a mnohdy připomínají vůně z našeho života, obzvláště vůně z našich kuchyní při vaření a pečení různých pokrmů.


 
Kouzelné bylinky na pomoc
Péče o vlasy
Napsal Rafkette   


Po celá staletí si naše babičky a prababičky uměly udržovat své vlasy zdravé a hezké i bez různých přípravků dnešní doby. Dokázaly si pomoct pomocí bylinek, které našly na zahradě, poli, nebo louce. Příroda nás nikdy nezklame, proto jim bylinky skoro vždy pomohly, tak ji zkusme využívat dál a nevázat se na chemii ☺

 

Pozn. admin: posílejte i své články, za virtuální a reálné odměny :) Více ZDE. (sjeďte pak na konec stránky) 

 

 

 

 

 

 

 
„Making of“ aneb jak se dělal dlouhovlasý kalendář
Atd...
Napsal Klarusa   

kalendarJednoho dne se zrodil onen geniální nápad posunout DV zase kousek dál a dát dohromady kalendář, který by širší veřejnosti představil zdejší tolik opěvovanou krásu vlasů. Vhodní adepti byli vybíráni zejména na základě vlasokvality a schopnosti dělat rozumné fotky. Je jasné, že nemohla být opominuta jedna z top dlouhovlásek serveru, navíc jedna z autorek myšlenky kalendáře, Sidonie. K ní už neodlučně patří její manžel coby muž pro všecko i pro vaření (díky za skvělá jídla!) a dokumentarista našich psích kusů. Dále pak za blondýny byla zvolena Hankabar, jež zároveň zručně vládne fotoaparátem a její akční povaha je jistě dobře známa skoro všem. V neposlední řadě pak (a ano protekčně díky vhodným známostem....) i za všecky temné Klarusa a jako fotograf černobílé kategorie její muž, Mikael.

 
Dlouhé vlasy napříč světadíly II, plus pár perliček
Atd...
Napsal Miki7   

long-highAdmin: Přinášíme dokončení, tentokrát už krátké a formou několika "perliček" na závěr :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
TOP TÉMA: Vši a další paraziti
Péče o vlasy
Napsal Valalo   

Strážci tématu: psilocybe

 

 

Mám vši! Veta, ktorá pri vypočutí spôsobuje chaos a zhnusenie, nie je v podstate ničím zvláštna a už vôbec nedáva dôvod na hanbu, obavy, či paniku. Vši síce spôsobujú nepríjemné svrbenie, ale na rozdiel napr. od kliešťov, nie sú nositeľmi nebezpečných infekčných chorôb a tým pádom sú pre napadnutého jedinca vlastne neškodné. Čo v skutočnosti spôsobujú, je iba náš nepríjemný pocit.

"Top téma" je článek, který průběžně shrnuje poznatky z našich fór, článků a dalších oblastí serveru dlouhevlasy.cz. O téma se starají Strážci témat, více ZDE.

 

Aktualizace jsou označeny a zvýrazněny.

 
Dlouhé vlasy napříč světadíly a dějinami I.
Atd...
Napsal Miki7   

historieKulturu národů můžeme definovat jako to, co většina z nás považuje za kulturní charakteristiku dané společnosti. Některé kulturní prvky se nenávratně ze společnosti vytratily, jiné přežily a své místo siudržely dodnes. Samotné střetávání kultur odstraňuje kulturní bariéry, umožňuje prolínání širokého spektra vlivů a tím vzniká živná půda provytváření nových znaků společnosti. Mezi přeživší prvky jistě patří i DLOUHÉ VLASY, které měly značný význam v nejrůznějších epochách a zeměpisných šířkách.

 

 

 

 

 

 
Obchůdek spuštěn!
O serveru
Napsal Kateřina   


Admin: Vážení a milí, dnes konečně spouštíme dlouho očekávaný obchůdek s potřebami pro dlouhlé vlasy a kosmetikou, zejm. přírodní. Sortiment je pouze rozjezdový, budeme ho doplňovat podle vašich přání, která nám pište sem do fóra. Zároveň můžete narazit na nějaké chyby, ty nám prosím pište sem.

 

Obchůdek a slevy!

Zároveň mám pro vás dobré zprávy - možnost slev v Obchůdku navázané na vaši aktivitu u nás!

1) Za každý článek (který splňuje podmínky pro zveřejnění) obdržíte v okamžiku otištění slevový kupón (kód, který zadáte při dokončení nákupu) na 7%. Kupón je přenosný, tzn. můžete ho věnovat svému favoritovi na dv či jinde :)

2) Rada starších má permanentní 7% slevu pro osobní účely, kupón je nepřenosný. 

3) Aktivní moderátoři mají permanentní 10% slevu pro osobní účely, kupón je nepřenosný. 

Kupóny se nedají sčítat, ale v případě článků si je můžete schovávat "do zásoby" :)

 

Obchůdek má na starosti Kateřina, které teď předávám slovo. 

Pěkný den, dnes jsem přidala do obchůdku hřebínkové spony, koukněte a pište, zda se vám líbí.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 141 - 147 z 209

Nové příspěvky ve fóru: ...ve fórech o vlasech:


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql1.local.smarthost.cz' (111) in /home/dlouhevlasy.cz/dlouhevlasy.cz/modules/mod_phpbblatesttopics.php on line 53
Could not connect :