Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 19052, vítáme nejnovějšího člena fawnmw! Za 7 dní nás přibylo 2. Ve fóru je 378834 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 5 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Vlasy a psychika - pár poznámek
Péče o vlasy
Napsal DeoSum   
psych2Aha: Tento článek otvírá u nás doufám pokračující tradici "hostujících autorů", kdy chceme umožnit externím přispěvatelům napsat pár písmen na náš web. Bude to opět nový a jiný pohled, než na který jsme třeba zvyklí a proto se těším na pestrost, kterou nám "hostující přispěvatelé" přináší. Jako prvního u nás vítám s kratším článkem Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny !
 
Kořenářské recepty pro....
Péče o vlasy
Napsal Bambi   

... tmavovlásky, blondýnky, všechnovlásky, zacuchávající se vlasy, tenké a jemné vlasy a mnoho dalšího od Bambi, která vycházela ze svých zkušeností, z časopisu účesy, z knihy o aromaterapii a knihy Krása, půvab zdraví. Pozor: za výsledek neručíme :D (Pozn. Admin)
 
Dámské účesy v 17. století
Atd...
Napsal Tree   

 Pozn. admin: Vítám Tree mezi článkové autory a děkuji hned za pár slušně ilustrovaných článků, týkající se historie. Začínáme 17tým stoletím!

Na začátku 17. století byla móda ještě docela upjatá (stačí si všimnout mohutných okruží) – ženy nenosily uvolněné prameny a kadeře, ale měly je vyčesané nahorů(někdy na konstrukci), u bohatých zdobené různými šperky, nebo čelekami (obr.1). Častým doplňkem na hlavách dam byly zdobené klobouky různé velikosti (obr. 2 - 4), vdovy mají čepce s protáhlou špičkou do čela (obr. 5).

 
Skřipcové kouzlení
Účesy
Napsal TiborMel   

 Od TiborMel, kterou tímto vítám mezi článkové autory, nám přišly hned tři fígle se skřipcem, který - jak Tib píše - může být k vlasům šetrnější než třeba gumičky, a které se naučila během pár let experimentů... Pojďme se na ně podívat!

(spravený odkaz) 

 
Skřipcové kouzlení
Účesy
Napsal TiborMel   
 Od TiborMel, kterou tímto vítám mezi článkové autory, nám přišly hned tři fígle se skřipcem, který - jak Tib píše - může být k vlasům šetrnější než třeba gumičky, a které se naučila během pár let experimentů... Pojďme se na ně podívat!
 
Jak vlas roste a co to VLAStně je?
Péče o vlasy
Napsal Bambi, Aha, Wikipedia   
Další článek od Bambi na téma, o kterém všichni víme všechno a přitom nic. Doplněno adminem pár fakty z české Wikipedie. Zároveň zde na plná ústa pravíme, že vlas je skutečně mrtvou tkání a "zdravé vlasy" jsou tím pádem jen hezkým metaforickým obratem. 
 
Dobrá strava = Kvalitní vlasy
Péče o vlasy
Napsal Bambi   

hairf3Admin: Vítám Bambi mezi článkové autory! Pro následující článek jsme vyrobili samostatnou pod-kategorii, neboť jen máloco ovlivní vaše vlasy tak, jako to, co jíte. Takže se budeme těšit i na další články z této oblasti!

Přílišné zatížení vlasů spolu s účinky špatné stravy, znečištění, klimatizace a ústředního topení může způsobit, že se vlasy spíš než dokonalou ozdobou stanou komplikací.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 183 - 189 z 209

Nové příspěvky ve fóru: ...ve fórech o vlasech:


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql1.local.smarthost.cz' (111) in /home/dlouhevlasy.cz/dlouhevlasy.cz/modules/mod_phpbblatesttopics.php on line 53
Could not connect :