Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 19052, vítáme nejnovějšího člena fawnmw! Za 7 dní nás přibylo 2. Ve fóru je 378834 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 5 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Rady od rakouského vlasočaroděje, díl 2.
Péče o vlasy
Napsal Medea   

lhpa2 V tomto článku vám naše rakouská vyslankyně Medea přináší druhý a závěrečný díl tipů od známého rakouského vlasoodborníka Holgera Moellera z jeho lhpa.info 

 

 Česání


- Pouzit vhodny kartac pro svuj tip vlasu… Kvalita a rozmisteni stetinhraje dulezitou roli. Vlasy jsou dost odlisne na to, abych tu doporucilurcite kartace, vlastni pocit je tu jedinym dulezitym kriteriem, alenemel by to byt levny kartac.

 
Rady od rakouského vlasočaroděje, díl 1.
Péče o vlasy
Napsal Medea   

lhpaHolger Moeller patří k "internetovým celebritám" v oblasti péče o dlouhé vlasy a jeho lhpa.info bývá zdrojem inspirací (a frustrací :)) i pro mnohé naše návštěvníky. Náš Ambassador ve Vídni Medea ho navštěvuje a tak je tím nejlepším člověkem pro to, aby nás seznámila s jeho nápady :) Medea vám tedy přináší první díl svého překladu shrnutí Holgerových tipů. Pozn.: do Vídně jí ještě nedorazily carkyhacky, tak prosím omluvte poněkud kosmickou podobu článku ;)

 

 
Jak to nosí moderátorky Vol. II, aneb Účesy od Bone
Účesy
Napsal Bonemína   

 Další várka moderátorských účesů Made by Moderátorky, tentokráte se můžete těšit na tyto kreativní inspirace od Bonemíny:

1/ Bonemíniny ne/rozpuštěné vlasy

2/ Maskovaná Bone aneb matení nepřítele

3/ Uzlový cop

4/ Uzlový drdol 

 

 
Jak to nosí moderátorky Vol. II, aneb Účesy od Bone
Účesy
Napsal Bonemína   

 Další várka moderátorských účesů Made by Moderátorky, tentokráte se můžete těšit na tyto kreativní inspirace od Bonemíny:

1/ Bonemíniny ne/rozpuštěné vlasy

2/ Maskovaná Bone aneb matení nepřítele

3/ Uzlový cop

4/ Uzlový drdol 

 

 
Několik cviků pro zdraví vlasů
Péče o vlasy
Napsal Slunéčko   

bryantKnížku s výmluvným názvem STOP padání vlasů jsem nedávno objevila doma v knihovničce. Je to ten typ brožurky, který vás odradí populárním americkým stylem a slibováním nemožného na počkání. Po pečlivém přečtení jsem si ale uvědomila, že autor, ač možná trochu přehání, zakomponoval do svého dílka i pár zajímavých tipů pro každodenní péči o vlasy.

A. Bryant vypracoval ucelený systém pravidel, mezi které patří stravovací návyky (klasika – hodně ovoce, zeleniny, tekutin, hlídat si dostatek vitaminů a minerálů, vyloučit jídla s nízkou výživovou hodnotou), boj proti stresu (relaxace, spánek, správné dýchání, organizace času atd. atd.), používát šampony které prokrvují kůži na hlavě, a dále několik jednoduchých cvičení. Ta mě zaujala nejvíce, snad tím, že nejsou tak „provařená“ jako výše uvedené rady.
 

(Pozn. Aha: díky Slunéčku za výborný výtah z knížky, získává tímto naší virtuální odměnu :)) 

 
"Morgyšiny účesy pro vlasy á la hřebiky (tak rezate, aj tak rovne)"
Účesy
Napsal Morganna   

 Aha: Zrzky, ostrawačky, po-bokovky, rovnovlásky a všichni, jejichž jméno začíná na Morg- a končí na -anna: jsou tu ideální vlasokreace pro vás. No a vy ostatní se můžete přidat též. V tomto zrzavě  bohatě ilustrovaném článku nás první zástupce moderátorů (nenechali jsme se zahanbit členstvem :)) seznámí s těmito účesy:

 

1/ Culík á la Vendula Svobodová
2/ Zapletenec z copů s hůlkami

3/ Cop se šátkem
4/ Účes á la Královna Amidala
5/ „Manažersky drdol“
 

 
Tři zajímavé účesy od Hiami
Účesy
Napsal Hiami   
 Hiami nám přináší tři nevídané účesy. Bez velkého otálení se pojďme na ně podívat!
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 196 z 209

Nové příspěvky ve fóru: ...ve fórech o vlasech:


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql1.local.smarthost.cz' (111) in /home/dlouhevlasy.cz/dlouhevlasy.cz/modules/mod_phpbblatesttopics.php on line 53
Could not connect :