Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 18317, vítáme nejnovějšího člena miskkya! Za 7 dní nás přibylo 4. Ve fóru je 379538 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 42 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Jdi do Galerie.

    (C) Mikael. Více v naší Galerii.

Zde může být i VAŠE foto! Jak na to? Čtětě zde

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Přírodní kosmetika
Péče o vlasy
Napsal Valkira   


Dnes se stále více hovoří o přírodní kosmetice. Ovšem, co je skutečněpřírodní kosmetika? Z reklam slyšíme o přírodní kosmetice, i když sejedná o přípravek, který obsahuje pouze jednu nebo několik složekpřírodního původu. Skutečná přírodní kosmetika však musí být čistěpřírodní. To znamená, že veškeré složky musí pocházet z přírodních(rostlinných, živočišných nebo anorganických) zdrojů. Čistě přírodníkosmetika neobsahuje žádné látky syntetického původu. Nejčastěji sejedná o rozpouštědla, konzervanty, barviva, parfémy, emulgátory atensidy.

Admin: Děkuji Valkiře za příspěvek a vítám ji mezi článkové autory, což má své výhody, viz odkaz na spodu článku. Budeme se těšit i na další!

 
Poděbrady: Zákaz vstupu vlasatcům do veřejných prostor!
Atd...
Napsal Aha Admin   

Skandál! Šok!! Aféra!!!

Město Poděbrady, vedené snahou o zajištění veřejného pořádku a zdraví ve městě, zakázalo vstup vlasatcům do všech restaurací a vináren, ubytoven a hotelů, objektů lázní, prostor náměstí a parku, do divadla a na kulturní akce. Chodit s dlouhými, neupravenými vlasy je totiž bezohledné a hrubé a je to úchylný jev, který s sebou nese nebezpečí šíření některých nemocí a rušení pořádku. 

Takže bacha na Poděbrady!

(P.S.: Za varování děkuji naší člence Marice :))

 
Seznam (ne)komedogenních látek aneb Předcházíme zanášení pórů
Péče o vlasy
Napsal Breberka   
booksUdělala jsem takový malý výcuc z knihy, na kterou jsem nedávno narazila při toulkách v knihovně.  Kniha - Péče o pleť a vlasy, mě velice zaujala, hlavně tím jak autorka Marie Finsterlová, sepsala užitečné rady a informace o pokožce a vlasech a do jednoho celku. A protože se na DV vlasy a pokožka řeší neustále, tak jsem se rozhodla napsat o komedogennich latkách. (tj. látkách, které zanášejí kožní póry a tak např. mohou podpořit tvorbu akné, pozn. admin).
 
Fantasy účesy II.
Účesy
Napsal Diamanta   

fantasyPřinášíme zde druhou a závěrečnou várku účesů na larpy, dřevárny, či prostě jen Výlet za Oponu :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Je nás 3000! Slavíme a blahopřejeme vítězům soutěže
O serveru
Napsal Aha Admin   

3000bA je zde vyhlášení a důvod k oslavám - jsou nás již rovné tři tisícovky a jubilejní třítisícou uživatelkou je Sašiačik, která se zaregistrovala 10.9. v 15:52h. Vítám jí tím spíš, že dle nicku soudím na návštěvu ze Slovenska, takže jsme touto novou tisícovkou i o fous česko-slovenštější :)

A teď kdo vyhrál! Souboj o první místo byl celkem těsný ;) Bral jsem váš poslední tip v naší soutěži. Pro vítěze klikněte na Celý článek (otevře se vespod stránky Lidé)


 

 

 

 

 

 
Fantasy účesy I.
Účesy
Napsal Diamanta   

fantasyPředkládám zde první várku účesů, které se nějakým způsobem pojí s fantasy. Ať již filmové, knižní či že je nosí účastníci larpů a dřeváren. Neříkám, že jsou normálně nositelné (pokud tedy někdo rád nepřitahuje pozornost˘ ), ale lze je užít ať již pro zmíněné akce nebo pro různé slavnosti  a zábavy nevážného rázu. A pro milovníky fantasy také jako demnostrace oblíbeného žánru.  Všechny účesy jsou jednoduché a nenáročné na výrobu a lze je ozvláštnit různými sponami. Já na fotkám používám pouze to, co mám k dispozici.

 

 

 

 

 

 
Ponožkový drdol a jeho různé variace
Účesy
Napsal Diamanta   

drdolPonožkový drdol (sock bun) se na stránkách DV probíral několikrát. Rozhodla jsem se zde popsat jeho postup a několik různých variací, které z něj je možné vytvořit. Věřím, že ti kreativnější naleznou mnoho zajímavých možností, jaké další ponožkové drdoly lze vytvořit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 175 z 208

Top články za 3 měsíce