Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 19081, vítáme nejnovějšího člena Jajina333! Za 7 dní nás přibylo 3. Ve fóru je 378822 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 3 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


NOVINKA A S NÍ SPOJENÁ SOUTĚŽ: TOP TÉMATA
O serveru
Napsal Aha Admin   

janekeUpraveno 10.2. (uvolněné téma Zážitky) Dlouhevlasy.cz se stal po několika letech svého provozu velice hlubokou studnou moudrostí a mouder. Jejich shrnutí najdete nyní v "Top tématech", k jejichž tvorbě startujeme i soutěž za věcné i virtuální ceny. Klikněte na "celý článek" pro více informací! Soutěž cenami podpořila spol. Janeke, děkujeme! 

  
TOP TÉMA: Jemné vlasy a jak na ně
Péče o vlasy
Napsal Meadow   

 

Strážci tématu:  Meadow, Soniczka, Sayhaya

 

1779148445_8cd4a1a689_oLidé s jemnými vlasy to určitě znají: „Jemné vlasy mají být dlouhé maximálně po bradu!“ Přesto i lidé s jemnými vlasy touží po dlouhých vlasech. Opravdu musíte na dlouhé vlasy zapomenout? Tady na fóru má dost lidí tu zkušenost, že (nejste-li extrémní případ) nemusíte. Zkuste na ty mršky nějaké ty fígle, vyzkoušejte, co jim vyhovuje, a snad nebude tak zle:-). Vzápětí se ty fígle dovíte. Jsou převzaty z fóra a článků na dlouhevlasy.cz na základě ohlasů členů, kterým fungují. Nicméně většinou se najde i někdo, kdo vyzkoušel a jeho vlasům to nesedlo. Jestli to bude vyhovovat vám, zjistíte jen tak, že to vyzkoušíte.

"Top téma" je článek, který průběžně shrnuje poznatky z našich fór, článků a dalších oblastí serveru dlouhevlasy.cz. O téma se starají Strážci témat, více ZDE.

   

Aktualizace jsou označeny a zvýrazněny.

 
TOP TÉMA: Jak na růst vlasů?
Péče o vlasy
Napsal Awerin   

 

Strážci tématu: Laire, Lilith.2 


 

dlouhe vlasyJelikož sousloví “Dlouhé vlasy“ je s velkou pravděpodobností nejvyhledávanějším výrazem na těchto stránkách (tomuto faktu napovídá již název samotného webu), vytvořili jsme tento článek s osvědčenými radami, jak dlouhých vlasů vůbec docílit. Každodenně mezi nás přibývají desítky nových dlouhovlasých členů, kteří zde nalézají prostor k podělení se s ostatními členy o vlastní dlouholeté zkušenosti, kterak se starat o svou korunu krásy. Z velké části tento web však tvoří i komunita takzvaných budoucích „dlouhovlasáčů“, jejichž mise spočívá v pročítání rad zkušenějších kolegů (co se týče dlouhovlasé tématiky, samozřejmě).  A především těm je určen tento článek.

"Top téma" je článek, který průběžně shrnuje poznatky z našich fór, článků a dalších oblastí serveru dlouhevlasy.cz. O téma se starají Strážci témat, více ZDE.

Aktualizace jsou označeny a zvýrazněny. 

 
PRVNÍ TOP TÉMA: Zničené vlasy
Péče o vlasy
Napsal Daniela, Dana   

 

Strážci tématu: Sim, SilkyJane

 

„Mám zničené vlasy, co s tím?“ je jedna z nejčastějších otázek, s nimiž lidé přicházejí na naše stránky.

Zničené vlasy jsou ponejvíce zapříčiněny častými chemickými úpravami, především odbarvováním, barvením, melíry, trvalými ondulacemi či žehlením, prostředky na odvšivení apod. Někteří lidé pak mají s kvalitou vlasů problém, i když se k nim chovají s maximální šetrností a péčí. V následujícím článku shrneme nejčastější příčiny a možnosti řešení.

"Top téma" je článek, který průběžně shrnuje poznatky z našich fór, článků a dalších oblastí serveru dlouhevlasy.cz. O téma se starají Strážci témat, více ZDE.

 

Aktualizace jsou označeny a zvýrazněny.  

 
Mít hřívu jako Lev
Péče o vlasy
Napsal Ilona   

Pokud si prohlédnete staré fotografie a obrazy, skoro nikde nenajdete holohlavé lidi  a nejen proto, že se v dřívějších dobách hodně nosily paruky. Znalost správného okamžiku kdy stříhat a mýt vlasy byla běžná, lidé to dělali intuitivně. A kolik holých hlav vidíte dnes ?  Navíc  -bohužel – u stále mladších lidí (hlavně mužů). Dříve se nikdo nedivil, když nějaký kadeřník v určité dny zavíral svůj krámek, protože by stejně jeho služeb nikdo nežádal. Na druhé straně když znamení Lva padlo na neděli, často ho návštěvníci po návratu z kostela vyhledali, aby mu svěřili svůj vlasový porost. V následujícím výtahu z knihy Neznámá moc Luny  2 –  autoři Johanna Paunggerová a Thomas Poppe - se podíváme, jak stříhat vzhledem k postavení hvězd. Zda tomu budete věřit, necháváme už jen na vás :)

(Aha: vítám jednu z našich nejzasloužilejších moderátorek mezi článkovými autory! :))

 

 
Osm receptů španělských krásek
Péče o vlasy
Napsal Miki7   

272234009_74842ad147Máme zde pro vás pár receptů na domácí vlasové šampóny, vody atd. Některé recepty Vám mohou připadat nepraktické, v tom případě mohou posloužit alespoň jako zdroj k rozšíření kulinářských znalostí ˘ Některé ingredience mohou být jistě nahrazeny jinými, podobnými, Vámi odzkoušenými. Ne všechny dnešní recepty jsou příliš detailní, ale to odráží pohodový přístup španělského národa a snad i tak vám budou k užitku!

Pozn. admin: Skvělý článek, vítám Miki7 mezi článkové autory! :)

 
Mřížkový účes (třetí ze tří): Čepička
Účesy
Napsal Ofélie   
mřížkový účesA jsme na konci seriálu mřížkových účesů od Ofélie, pro zbývající dva vizte sekci Účesy na našich stránkách. Tentokrát "Čepička".  Ofélie  píše:  Toto je zajímavý nápad vzniklý na jízdárně, když jsme s partou neměli co dělat.
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 155 - 161 z 209

Nové příspěvky ve fóru: ...ve fórech o vlasech:


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql1.local.smarthost.cz' (111) in /home/dlouhevlasy.cz/dlouhevlasy.cz/modules/mod_phpbblatesttopics.php on line 53
Could not connect :