Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 19081, vítáme nejnovějšího člena Jajina333! Za 7 dní nás přibylo 3. Ve fóru je 378822 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 3 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

Aktualizovaná Top témata:

Zde najdete seznam posledních aktualizací Top témat.

 

Domácí recepty pro vlasy (psilocybe) 

 

Šampóny obecně (Jitt)

 

Henna a hennování (Jitt)

 

Jak na barvení vlasů (zetonek)

 

Domácí recepty pro vlasy (Meadow)


www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


Mřížkový účes (druhý ze tří): Bohatá mřížka
Účesy
Napsal Ofélie   
mřížkový účesPokračujeme v seriálu mřížkových účesů od Ofélie, pro zbývající dva vizte sekci Účesy na našich stránkách. Tentokrát "Bohatá mřížka". Jak Ofélie sama píše: Tento účes dá hodně práce, ale je nepřehlédnutelný.
 
Mřížkový účes (první ze tří): Jednoduchá mřížka
Účesy
Napsal Ofélie   
mřížkový účesAdmin: Po dlouhé době opět přinášíme nové účesy, 3x sláva Ofélii, kterou tímto vítám mezi článkové autory, se všemi výhodami z toho vyplývajícími. Zároveň přinášíme lehčí změnu, účesové články budou nyní obsahovat vždy jeden účes (tzn. přijímáme i "jednoúčesové" články, pokud budou dobře zkodumentovány), články budou samozřejmě tedy kratší, zároveň bude vyhledávání mezi našimi účesovými články o něco přehlednější. Jeden účes se teď bude počítat za jeden článek pro účely navyšování prostoru Galerie pro autory článků (tzn. za každý účes dostanete 1M a 10 fotek navíc), pro potřeby Rady Starších se i nadále bude jako jeden článek počítat sada tří účesů (vím, je to složité, třeba to časem zjednoduším). Pokud účesů pošlete více, budou opublikovány ve dvoudenním sledu za sebou, takže se můžete v následujících 4 dnech těšit na další dva "mřížkové účesy" (a budou složitější!) od Ofélie. 
 
20 kroků pro extradlouhé vlasy
Péče o vlasy
Napsal Mišena (překlad), Slunovláska (úprava)   

Mít dlouhé, krásné a zdravé vlasy není tak obtížné. Nevyžaduje to drahé přípravky, neustálé návštěvy kadeřníka, ani polykání hrstí drahých vitamínů. Chce to jen vzít rozum do hrsti a obrnit se trpělivostí. Rady ohledně pěstování extra dlouhých vlasů- myslí se do pasu, k bokům a dále – nejsou ani tak záležitostí toho, co dělat, jako spíše toho, co nedělat…Pokud jste se pro dlouhé vlasy rozhodli, právě pro vás je určeno následujících 20 rad.

Admin: Dnes vám přinášíme veskrze kolektivní článek. Poprvé se objevil na jedné americké komunitě, pak ho Mišena zlehka přeložila do našeho vlákna a nakonec se ho redakčně a editorsky ujala Slunováska (kterou tímto vítám mezi článkové autory!) A jak Slunovláska píše, "opakování je matka moudrosti!", a proto se pojďme na těch 20 tipů hned podívat. 

 
Přispějte i vy svým článkem: Jak na to a co za to?
O serveru
Napsal Aha Admin   

a0007-000164cVoláme další psavce, pisálky, autory, bibliofily, článkofily a vůbec všechny z vás, kteří chcete a můžete přispět nějakým článkem do naší článkové sekce! Témata se mohou týkat všeho "vlasového", ale jsme otevřeni i článkům na témata, která najdete v našich diskusních fórech v sekci "jak to vidíme my", čili nejrůznější pohledy na zdraví, sebe, kulturu a svět. Přijímáme samozřejmě i překlady. Zajímavý by mohl být i článek, který shrnuje nějakou diskusi u nás ve fórech. Články lze poslat ve Wordu na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny Co za to a jak na to viz Celý článek!

 

 

 
Sissiny nejslavnější recepty
Péče o vlasy
Napsal Damayanti   
Admin: Přinášíme vám další díl povídání o rakouské císařovně, která - jak u nás asi všichni ví - je slavná i svými vlasy. Zlé jazyky hovoří až o její posedlosti, ale ať už to bylo jak chtělo, Sissi díky tomu přišla i na různé zajímavé recepty a postupy, nejen na vlasy. A Damayanti nám ve svém druhém díle seriálu (o neznámém počtu díů :)) věnovaných Sissi přináší některé z nich. 
 
Spouštíme poradnu, v prvním kole vzhledovou: Lze věřit vizážistům ?!
Atd...
Napsal Nicole   

vizS vizážisty na pranýř? Na začátku se musím přiznat: ANO, bývala jsem jedním z nich (a stále ještě bych se k té práci ráda vrátila). A protože jsem měla možnost poznat, jak to v téhle branži chodí, rozhodla jsem se vám trochu přiblížit mentalitu a styl práce těchto mimozemšťanů. Ne každý, kdo se hrdě nazývá slovem vizážista, image maker nebo maskér, jím ve skutečnosti je.


Existuje několik typů lidí, kteří se takto označují buď sami, nebo je tak označuje okolí. Pojďme se na ně podívat blíže!

 

 

 

 

 
Dva účesy pro kratší dlouhé vlasy
Účesy
Napsal Bílá Pivoňka   

ucesAdmin: Rádi vám dnes představujeme jednak novou článkovou autorku (přidejte se taky! :)), zároveň účesy pro kratší vlasy, které stejně vypadají moc pěkně a použitelně! V tomto článku se tedy dočtete jak na účesy jménem Zamotané Cosi a Jehlice :)

 

 

 

 

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Následující > Konec >>

Výsledky 162 - 168 z 209

Nové příspěvky ve fóru: ...ve fórech o vlasech:


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on 'mysql1.local.smarthost.cz' (111) in /home/dlouhevlasy.cz/dlouhevlasy.cz/modules/mod_phpbblatesttopics.php on line 53
Could not connect :