Vítejte na stránkách o péči o dlouhé vlasy a souvisejících tématech. Registrace nových členů a členská funkcionalita byla ukončena, nicméně ve fórech a v článcích najdete archiv se spoustou informací týkající se účesů, výrobků či dlouhovlasé péče.


Jak docílit delších a hustších vlasů
Péče o vlasy
Napsal MartiFellien   

3939766274_b4247016d3_mPorcelainswan: Mnoho z nás má svou zaběhlou péči o vlasy. Pokud ji ještě nemáte a pořád přemýšlíte, hledáte, koumáte, co Vašim vlasům chybí, nechte se inspirovat článkem MartiFellien, ve kterém shrnuje své individuální osvědčené rady při nejčastějších problémech s vlasy.

 

Každý z nás dlouhovlasců musel někdy čelit nejrůznějším problémům s vlasy, ať už se jednalo o přílišné maštění vlasů, lupy, vyrážky ze šamponů, či dokonce vši, které se nám ve vlasech objevily jakoby odnikud. Tyto problémy jsou většinou krátkodobějšího charakteru a mají své řešení, většinou poměrně jednoduché. Pak jsou zde ale problémy, se kterými se někteří potýkáme celý svůj život: třepící se konečky, nadměrné vypadávání vlasů, či dokonce stav, kdy se vlasy ve svém růstu zastaví v určité délce a dále již nerostou. Já osobně se o posledním jmenovaném problému doslýchám nejčastěji, ať už si na to stěžují kamarádky či příbuzní. Většina lidí neví, jak na vlasy vyzrát a přinutit je, aby opět rostly. Já osobně jsem se jednu dobu s tímto problémem také potýkala. Za tuto dobu jsem nasbírala hromadu zkušeností a nápadů, které mi skutečně pomohly a v tomto článku bych se s vámi o ně chtěla podělit. Navrhuji tedy se již dále nezdržovat úvodním textem a přejít k jádru věci.

 
Jaký byl rok 2013?
O serveru
Napsal porcelainswan   
rokMáme tady konec roku, tak si ho trochu zrekapitulujeme. Co Vás na webu nejvíce zajímalo? Která vlákna jsou nejčtenější? A co Top témata? Připravili jsme pro Vás žebříčky toho nejčtenějšího během roku. Věřím, že mnohá témata (např. Článek Hořčice pro dlouhé vlasy), která vznikla až v druhé polovině roku by předčila ta, která teď zaujmou přední příčky, ale to si zrekapitulujeme až zase za rok.
 
Udělejme si vánoční atmosféru!
Atd...
Napsal porcelainswan   

3118809241_3ff625c272_mPečete cukroví, pijete punč s přáteli, zdobíte svá obydlí, proč si nenavodit vánoční atmosféru i zde? Vyfoťte se u stromečku či jakékoliv vánoční činnosti a nahrajte fotku do vlákna Vlasové sklizně. Udělejme si dlouhovlasé Vánoce!

Krásné Vánoce Vám všem přeje za celý DV tým, porcelainswan. 

 

 

  

 

 

 

Foto (C) mohammadali

 
Rozhovor: Stručné odpovědi od Sidonie
Atd...
Napsal Sidonie   
vlasy2Hups, psát článek sama o sobě se mi ještě nestalo. A rozhodně nemůžu za to, že je to tak dlouhé :) Bylo moc otázek.
 
Zázrak jménem KEFÍR I.
Atd...
Napsal Zuzana Ouhrabková   

jednaPorcelainswan: O výborných účíncích kefíru se ví už dlouho, jaké s ním máte zkušenosti Vy? Co o něm víte? Nebo nevíte? Čeká nás několikadílný seriál právě o této všestranné ingredienci.  Zuzana Ouhrabková nám poskytla ze svého blogu http://zkvaseno.blogspot.cz/ ke zveřejnění nesmírně zajímavé články nejen o výrobě kefíru, ale i o jeho širokém využití.

 

 

 
BIO šampon, který je skutečně BIO
Atd...
Napsal Sponzor serveru   

logo

Sidonie: přinášíme Vám článek k přírodní kosmetice O´right, který sponzorsky podpořil eshop Topléky.

Nejen díky intenzivní snaze nejrůznějších ekologických organizací, ale také díky zvyšující se poptávce po zdravých a přírodních produktech, uvádí mnoho společností na trh řady výrobků, které těží z tohoto trendu. Často se ale jedná jen o zdání šetrnosti k životnímu prostředí a existuje mnoho produktů, na kterých je "BIO" jen zelená barva a onen název, přitom jsou plné nejrůznějši chemie.

 
Rozhovor: Admin pod palbou otázek
Atd...
Napsal Sidonie   

java2Sidonie: Aha se držel své pověsti a při odpovídání na Vaše otázky nachystal menší překvapení. Hlavně tedy pro mne. Tak vzhůru na to.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 49 z 209