Vítejte na stránkách o péči o dlouhé vlasy a souvisejících tématech. Registrace nových členů a členská funkcionalita byla ukončena, nicméně ve fórech a v článcích najdete archiv se spoustou informací týkající se účesů, výrobků či dlouhovlasé péče.


Rozhovor: první zimní rozhovor je tu! S moderátorkou astrid!
Atd...
Napsal astrid   

ikonkaastrid: Předně díky Porcelainswan za nominaci a milé představení. Zpočátku se mi do štafety moc nechtělo, ale sešly se jen samé otázky, nad kterými mě těší dumat. :-) Tak ať se vám příjemně čte!

 
Podpořte dlouhevlasy.cz
O serveru
Napsal Sidonie   

LadybioNaši milí,


možná jste si všimli, že náš server začal spolupracovat s eshopem ladybio.eu. Jsme rádi, že díky této spolupráci se nám otvírá možnost podpořit provoz našeho webu. Pokud nakoupíte na zmíněném serveru za použití prokliku z našich stránek, dostanou dlouhevlasy.cz odměnu za váš nákup. Tyto prostředky půjdou čistě na provoz našeho webu - platba hostingu, domény apod.

Udělejte radost sobě či někomu blízkému a zároveň podpořte nás.


Moderátoři pro vás mají pár tipů:

Soaphoria tuhý šampon Balanco

Henna na vlasy 

Elixír pro poškozené konečky BioAroma

Přírodní deodorant Barely sweet

Krém na ruce Růže

Přírodní dekorativní kosmetika 

Bambucké máslo Babičina zahrádka 

A pro psí miláčky psí šampon 


 
Punkové účesy
Atd...
Napsal seelya   

1543719700_821b56e05c_mseelya: Punk ako hudobný a životný štýl je na scéne už niekoľko desiatok rokov, takže nie je nič prekvapivé na tom, že sa časom vyvíjal, preberal prvky iných štýlov, ale ich aj ovplyvňoval. Preto sa často stáva, že pôvodne čisto punková móda sa postupne začleňuje do väčšinového prúdu - množstvo punkových doplnkov, oblečenie, ale aj účesy pomaly prenikajú aj do mainstreamovej módy. Typickým príkladom sú kolekcie topánok inšpirovaných „ťažkými botami“, či popularita rôznych punkových účesov. V nasledujúcich riadkoch sa preto zameriame na účesy charakteristické pre túto subkultúru.

 
Speciální rozhovor s držitelkou českého rekordu v délce vlasů
Atd...
Napsal A.d.é.l.   
img_1599Porcelainswan: Přinášíme Vám rozhovor s členkou A.d.é.l., která se nedávno stala majitelkou rekordu s nejdelšími vlasy v ČR. Jak se s takovými vlasy žije, kolik času zabere péče a jak se cítí A.d.é.l. po zkrácení vlasů, se právě můžete dočíst!
 
Tenzidy a jejich vliv na pokožku vlasů a vlasové vlákno
Atd...
Napsal Sponzor serveru   

tenzidy

Sidonie: K tomuto článku se váže menší speciální akce. Více v článku samotném. 

 

Tenzidy, neboli mycí složky v šamponech a sprchových gelech, můžeme rozdělit následovně: 

 
Rozhovor: porcelainswan o sobě samotné
Atd...
Napsal porcelainswan   
forumPorcelainswan: Vážené osazenstvo!  Chci se Vám omluvit za prodlevu, která vznikla díky školním povinnostem. Děkuji všem za otázky, snad bude Vaše zvědavost ukojena mými stručnými odpověďmi:-) Přeji příjemné počtení!
 
Vlasy nahoru challenge!
Účesy
Napsal Sidonie   

hairup1Sidonie: Nedávno jste měli možnost zapojit se do neobvyklé vlasové výzvy, kterou vymyslela naše členka Annyssek. Celá výzva proběhla v měsíci březnu a zde je malé shrnutí jejího průběhu. Díky všem, kteří se zapojili. 

 

Prokrastinuju více, než je zdravé. Ale ať už jsem v hloubi internetu kdekoliv, vždycky nakonec skončím někde u vlasů. Videa, fotky, návody. Jednou jsem narazila na jakousi slečnu na nejmenované sociální síti, která se rozhodla, že bude nosit vlasy každý den v copu. Napadlo mě, jestli existuje nějaká taková výzva, proto jsem se po ní začala pídit. Na zahraničních serverech jsem viděla výzvu, která se tohoto tématu týkala, a chtěla jsem do toho jít, challenge si upravit podle sebe a pak jej dodržovat. Protože jsem ale tvor od přírody líný, věděla jsem, že budu potřebovat jistý nátlak společnosti. A tak jsem založila vlákno zde na fóru.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 15 - 21 z 209