Vítejte na stránkách o péči o dlouhé vlasy a souvisejících tématech. Registrace nových členů a členská funkcionalita byla ukončena, nicméně ve fórech a v článcích najdete archiv se spoustou informací týkající se účesů, výrobků či dlouhovlasé péče.


Udělejme si dušičkovou atmosféru
O serveru
Napsal Sidonie   

szagiZměňte si ikonu na svém profilu na víkend v duchu Památky zesnulých.  

Udělejme si tu krásnou strašidelnou atmosféru. Ať už ve stylu českých dušiček, mexických Dia de los Muertos či amerického Halloweenu. 

A pochlubte se svou ikonou v novém dušičkovém vláknu zde.

Foto (C) Szagi.

 
DIY: Hořčice pro dlouhé vlasy
Péče o vlasy
Napsal porcelainswan   

9082156104_0dd6927cd2_m Porcelainswan: Hořčice a vlasy? Nikdy jste o této kombinaci neslyšeli? Dvě členky fóra nezávisle na sobě testovaly účinky této netradiční suroviny. O své zkušenosti se s námi podělí Kikina88 a KrejcovaGabriela. 

Diskutovat můžete v příslušném vláknu zde.

 
DIY: Hřebínek
Ozdoby
Napsal KrejcovaGabriela   

 hebnekKrejcovaGabriela: Před nedávnem jsem doma našla obyčejný nenazdobený hřebínek do vlasů. Inspirována převážně časy minulými jsem si řekla, že by bylo hezké hřebínek nosit, když už ho mám. A před tím, než si ho zabodnu do vlasů, jsem se rozhodla, vzít si ho trochu do parády.

 
DIY: Domácí šampon
Péče o vlasy
Napsal KrejcovaGabriela   

img00319Porcelainswan: Máme zde další článek z nové série DIY. Existuje mnoho receptů na výrobu domácího šamponu. Jeden z nich pro Vás připravila KrejcovaGabriela!

 

Stále častěji se objevují snahy žít zdravěji, lidé si všímají, z čeho jsou výrobky složeny a pokouší se žít tak nějak více v souladu s přírodou. Snad tedy uvítáte recept na domácí šampon :-)

 
DIY: Princeznovské prstýnky z brček
Účesy
Napsal kykynecka   

14

První z chystané série článků DIY aneb udělej si sám. Článek pro nás připravila kykynecka.

 

Známe to každý. Ten, kdo má rovné vlasy jako hřebíky chce kudrnaté a naopak. Dneska pomohu především těm „rovnovláskám“. Ukážu Vám, jak si jednoduše natočit vlasy na brčka a mít konečně ty princeznovské prstýnky. :-)

 
Šampóny obecně
Péče o vlasy
Napsal Jitt, Kikuška   

Strážci tématu:  Jitt

 

sam_breachPoužití tekutého šamponu je nejčastější praktikovaná péče o vlasy. Šampon přichází nejvíce do styku s vlasovou pokožkou a tím přímo ovlivňuje kvalitu našich vlasů. Je proto důležité dávat si pozor na složení kosmetiky, kterou používáme. Nabídka šamponů na trhu je obrovská a je dobré mít přehled podle čeho se řídit při jejich výběru. 

 

"Top téma" je článek, který průběžně shrnuje poznatky z našich fór, článků a dalších oblastí serveru dlouhevlasy.cz. O téma se starají Strážci témat, více ZDE.

 

Aktualizace jsou označeny a zvýrazněny.

 

 

 

 

 

 
Výzva pro všechny (ne)psavce!
O serveru
Napsal porcelainswan   

5370400441_6c884eda1cHledáme lidi pro realizaci účesů, vlasových ozdob, domácí kosmetiky a mnoho dalšího!!!

Nemáte vlastní nápad? Nevadí! Poskytneme Vám seznam položek vhodných ke zpracování. Stačí se jen ozvat na email a my Vám seznam pošleme.

 

Co k tomu potřebujete?

- chuť naučit se nové věci

- foťák pro obrazovou dokumentaci

- čas vytvořit textovou část k fotografiím

- chuť  sdílet své postřehy s ostatními

 

Co za to?

- zveřejnění článku na titulní straně

-  za 8 a více článků během 12 měsíců se stáváte členem Rady starších, ale musíte se adminovi sami připomenout 

-  čeká vás také nehynoucí sláva

-  navíc za každý článek 1Mb prostoru navíc v Galerii a 10 fotek

  

  Na koho se obrátit?

- články posílejte ve Wordu či jako prostý text na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , fotky prosím pošlete i samostatně

- o termínu a pořadí zveřejnění rozhoduje šéfredaktorka - odkaz na článek bude vždy uveden i na DV skupině na Facebooku a Google+

 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 50 - 56 z 209