Vítejte na stránkách o péči o dlouhé vlasy a souvisejících tématech. Registrace nových členů a členská funkcionalita byla ukončena, nicméně ve fórech a v článcích najdete archiv se spoustou informací týkající se účesů, výrobků či dlouhovlasé péče.


Dlouhevlasy.cz se zavírá, měníme na Retrovlasy.cz
O serveru
Napsal Aha Admin   

 

Sidonie: Samozřejmě šlo o aprílový žert! Jsme rádi, že jste se pobavili a zapojili. 

 

Vážení a milí, 

po více než sedmi letech existence našeho serveru došlo k žádoucímu i nežádoucímu jevu zároveň: vše, co bylo možné říci o dlouhých vlasech, již v našich fórech bylo řečeno, zároveň dle našeho průzkumu vycházejícím z veřejně dostupných dat a statistiky Facebooku vyplývá, že 94% dlouhovlasých žen je u nás již zaregistrováno. Poslání serveru tedy bylo naplněno a server bude možné zavřít. Ale protože předběžné reakce na tento krok mezi Moderátory a Radou starších byl výrazně negativní, rozhodl jsem se pouze změnit zaměření serveru a od loňského roku pracujeme na nové verzi. Její spuštění plánujeme na konec dubna, ale jako malou ochutnávku již nyní přinášíme obrázky, které budou odrážet nové zaměření serveru: retrovlasy.cz. Pilotní průzkum ukázal, že ve společnosti se objevuje zájem o vlasovou estetiku minulých let a my jen doufáme, že se tento zájem pozitivně projeví na retrovlasy.cz, který vznikne na místě dlouhevlasy.cz. Tímto zároveň žádáme všechny ty, jejichž účesy neopdpovídají modelům viz níže, aby si do konce dubna smazali profily, pak jim to uděláme sami. Zároveň prosím nevkládejte již jiné obrázky, než odpovídající novému zaměření serveru. Pomožte i vy vytvořit nový server již nyní a vkládejte odpovídající obrázky do příslušného vlákna ZDE

Váš

admin 

 

   

 

 
9 krokov pre hĺbkové vyčistenie pleti
Atd...
Napsal BeastLovesBeauty   

maskaPorcelainswan: Vítám mezi námi novou autorku článků Barboru Gírethovou alias členku BeastLovesBeauty, kterou můžete znát nejen z jejího bloguPřeji příjemné počtení!

 

 

 Najmä pri mastnej a problematickej pleti je pravidelné hĺbkové čistenie veľmi dôležité. Práve tento typ pleti sa často vyznačuje čiernymi bodkami, či rozšírenými a upchatými pórmi.  Ich výskyt je však možné minimalizovať vďaka správnej starostlivosti. 

Pravidelná návšteva kozmetičky môže byť drahá, preto odporúčam vyskúšať tento jednoduchý postup na  hĺbkové vyčistenie pleti aj doma.

 
Zázrak jménem KEFÍR III.
Atd...
Napsal Zuzana Ouhrabková   
5743235248_2a838c34fa_mPorcelainswan: Závěrečný kefírový díl je zde. Tentokrát je článek zaměřen nejen na pleťové tipy, ale konečně i na vlasovou péči. Oblíbili jste si kefír? Vyzkoušeli jste některý už z dříve zveřejněných receptů? Podělte se o své zkušenosti s námi!
 
Rozhovor: a další zpovídanou je... Meadow!
Atd...
Napsal porcelainswan   

titulniPorcelainswan: V rozhovorové štafetě je na řadě Meadow, která dostala položeno zatím nejrekordnější počet otázek. Takže hurá do čtení!

Ahoj lidi, opravdu mě překvapilo množství otázek! Zkusila jsem je uspořádat do několika okruhů, to aby vás nepřekvapilo, že někdy nenajdete všechny své otázky zodpovězené pěkně pohromadě a v očekávaném pořadí. Jinak děkuju i za všechny milé komenty bez otázek, moc potěšily.

 
Vyrobte si doma
Péče o vlasy
Napsal www.home-made.cz   
bylinkovesamponyPorcelainswan: Znáte blog home-made.cz? Ne? Račte se seznámit. Místo nabité nápady pro celou domácnost! My Vám přinášíme ochutnávku receptů na domácí výrobu vlasové kosmetiky. Pro někoho možná osvědčené recepty, pro koho ne, poučte se:-)
 
Zázrak jménem KEFÍR II.
Atd...
Napsal Zuzana Ouhrabková   
kefPorcelainswan: Slibovaný díl o dalším využití kefíru z blogu Zuzany Ouhrabkové http://zkvaseno.blogspot.cz/ je tu! Tentokrát se seznámíme s recepty na  pleť a v příštím díle se můžete těšit na kefírové tipy v péči o vlasy!
 
Rozhovor: Dlouhovláska Nicole a její odpovědi
Atd...
Napsal Sidonie   

NicoleSidonie: Konečně je zde dlouho očekávaný rozhovor s naší přední módní stylistkou a blogerkou Nicole. Při odpovídání na vaše otázky se Nicole docela rozepsala, takže příjemné čtení přeji.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 42 z 209