Vítejte na stránkách o péči o dlouhé vlasy a souvisejících tématech. Registrace nových členů a členská funkcionalita byla ukončena, nicméně ve fórech a v článcích najdete archiv se spoustou informací týkající se účesů, výrobků či dlouhovlasé péče.


Vyhlášení výsledků soutěže
O serveru
Napsal Sidonie   

hennaA výsledky naší hennové soutěže jsou zde!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
HP styl studio - rozhovor s panem Hájkem
Atd...
Napsal Mellisa Drumos   

fotografie1019dvPorcelainswan: Mnoho zdejších členů vlastní jehlici či sponu z HP styl studia. Kdo jednou poznal krásu a zároveň funkčnost těchto spon, nechce už jinou. Jak se pan Hájek dostal k výrobě spon do vlasů? Jaké materiály používá? Co chystá pro zákazníky nového? Rozhovor s tvůrcem unikátních vlasových spon  nám poskytla Mellisa Drumos, která jej vytvořila pro svůj blog (klik). Za poskytnutí fotografií děkujeme zdejším členům.

 

 

 

 


 
Soutěžní příspěvky a hlasování k soutěži
O serveru
Napsal Sidonie   

henna-1Soutěžní příspěvky jsou v pořadí v jakém dorazily na e-mail.

Hlasování probíhá jako tradičně přes google form do půlnoci 16. března 2013.

Hlasujte ZDE.

Každý člen může hlasovat pouze jednou!

 

 

 

 
Podholené vlasy
Účesy
Napsal Kikuška   

7121142407_8acb482dfa_mPorcelainswan: Líbí se Vám podholené vlasy? Nebo číra? Nemůžete se rozhodnout, jestli na to máte odvahu? Kikuška pro Vás připravila článek na toto téma!

 

Mnozí z nás už přemýšleli, zda-li vzít žiletku nebo holicí strojek a podholit si vlasy.

Stále více pozoruji mladé lidi, kteří mají vyholenou stranu a nějak jsem s nimi spadla do jedné kategorie. Ovšem není výhol jako výhol. Teď se ale pomalu vrátíme do minulosti a zjistíme, odkud tato "móda" pochází.

 
Soutěž s henny.cz
O serveru
Napsal Sidonie   

logoMilí členové,

od poslední soutěže už uběhl nějaký ten pátek, takže se jistě těšíte na novou. Tentokrát ve spolupráci s eshopem henny.cz.

 

Tématem nové soutěže je Můj nejhorší/nejlepší zážitek s hennou.

Podařilo se Vám nechtěně nabarvit domácího mazlíčka? Vystrašili jste sousedy v zimní čepici uprostřed parného léta? Místo vysněné barvy můžete hrát vodníka Česílka?  
Máte díky henně lesklejší/kvalitnější/delší vlasy? Vykouzlila vám henna barvu, kterou obdivuje celé okolí? 
Fantazii se meze nekladou, zážitky mohou být smutné, veselé, pozitivní i negativní... 

 

 

 
Co nás baví: Máme rádi zvířata a nemusí být chlupatá
Atd...
Napsal Wentyl   

potkan_5Porcelainswan: Článek plný zázraků přírody, které doma chová Wentyl, si právě můžete přečíst!  

 

Zalíbilo se mi, jak se tu roztrhl pytel s články na téma „Co nás baví“. Především to nahlédnutí do zdejších mozků a osobností. Přijde mi to docela fajn, nekoukat na zdejší usedlíky pořád jen zezadu na vlasových fotkách, neznat pouze jejich kompletní vlasopéči a zjišťovat, že se jejich volný čas neskládá jen ze zábalů a hennování:-) Pak mě napadlo, jak je možné, že tu ještě není nic o zvířátkách, domácích miláčcích a chovatelství, když jistě většina lidí určitě s nějakou kočkou, psem nebo morčátkem domácnost sdílí. Nechci to ale pojmout jako referát do školy na téma „Návod na chov králíčků“, proto vás zkusím vzít „na návštěvu“ do našeho zvěřince, kde je v tomhle směru rozhodně o čem psát. Nemám bohužel prostor, abych zde vypisovala podrobně podmínky chovu jednotlivých druhů zvířat, takže pokud vás nějaké zaujme, budete si muset víc informací dohledat sami. Pokud nemáte rádi myši, hady nebo pavouky (a mohli byste tím utrpět újmu na zdraví), nebo vás zas až tolik nezajímá, co nám po bytě běhá a leze, asi vás tento pisatelský počin moc bavit nebude. Naopak milovníci zvířat, úchyláci do chovu, teraristi či chroničtí mazlíčkáři jsou vítáni:-)

 

 

 
Návod na čelenku
Ozdoby
Napsal Pižla   

celenkaPorcelainswan: Jak jednoduše vytvořit nápaditou čelenku? Pižla pro Vás vytvořila videonávod!

 

Zdravím všechny vlasové nadšence! 

 Čas letí jako voda, zkouškové už je naštěstí za mnou a já jsem se rozhodla, že Vám udělám radost krátkým tutoriálem, ve kterém Vám ukážu, jak si můžete snadno, rychle a poměrně levně vytvořit krásnou čelenku do vlasů. Samozřejmě to neberte jako doslovný návod a dejte průchod své kreativitě. Použijte barvy a kombinace, které se Vám líbí! Pokud Vás o dlouhých zimních večerech souží nuda stejně jako mě, rozhodně se do toho pusťte.

Pocit dobře vykonané kreativní práce na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

 

Video otevřete kliknutím na fotku.

                                                                                     

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 70 z 209