Vítejte na stránkách o péči o dlouhé vlasy a souvisejících tématech. Registrace nových členů a členská funkcionalita byla ukončena, nicméně ve fórech a v článcích najdete archiv se spoustou informací týkající se účesů, výrobků či dlouhovlasé péče.


Ricínový olej
Péče o vlasy
Napsal Poki   

4715247315_ba54e3dbd4_mPorcelainswan: Obsáhlý článek plný tipů pro využití ricinového oleje pro Vás připravila Poki!

 

Ricínový olej už bol na tomto serveri spomínaný najmä v súvislosti s aplikáciou na obočie a riasy. Dnes sa pozrieme na ďalšie jeho uplatnenie v starostlivosti na vlasy. Je ricínový olej naozaj zázračným prípravkom na rast vlasov?

 

 
Khadi - barvení vlasů v harmonii s přírodou
Atd...
Napsal Sponzor serveru   

 

khadi_rostinn_barvy_na_vlasy_www.khadi-cz.cz_600x399px

 Sidonie: přinášíme Vám článek k rostlinným barvám na vlasy, který sponzorsky podpořila přírodní kosmetika Khadi.

Poslední dobou je čím dál tím víc zřetelnější trend směrem ke zdravému barvení vlasů pomocí rostlin. Přichází tak i do našich zemí, do České republiky a na Slovensko. Mnohým z nás již nestačí jen zájem o zdravý životní styl prostřednictvím pohybu, stravy nebo pobytu v přírodě, ale začínáme si mnohem častěji uvědomovat i vliv chemických barev a zásahů na zdraví našich vlasů, a dokonce i na naše vlastní zdraví. A nejen to. Celkově se nám stává bližší přírodní cesta osobní péče a probouzí se v nás i vztah k přírodě samé. Tento vývoj tedy ve skutečnosti nepředstavuje pouhý módní trend, avšak jedná se zároveň o rostoucí uvědomění a zodpovědnost. 

 
Co nás baví: Living history
Atd...
Napsal Bonemína   

bojovnikBonemína: Na DV.cz máme spoustu lidí, kteří se určitým způsobem motají kolem historie. Ať už ze zájmu, nebo třeba i profesně. Řekla jsem si, že zkusím popsat, co vlastně znamená ten tajemný název living history. V doslovném překladu to znamená žití historií. Možná by se dal použít i výraz loving history, protože bez lásky k historii se tenhle koníček provozovat nedá.

 
No Poo
Péče o vlasy
Napsal Meadow   

vlPorcelainswan: Co se skrývá pod názvem No poo? Máte rádi experimenty? Článek o mycí metodě, která se na zdejším fóru získala pozitivní ohlas, pro Vás připravila Meadow!

 

No Poo (zkráceno z "No shamPoo") znamená doslova žádný šampon. Ale nebojte se, neznamená to, že lidé, kteří se k No Poo hlásí, se nemyjí. Jen nepoužívají k mytí vlasů komerční šampony.

 
Co nás baví: Pole dance
Atd...
Napsal Romanka   

poledance_mattia_panciroliRomanka: Pole dance - u nás poměrně nový, rozmáhající se sport. Nebo tanec? Záleží na úhlu pohledu. V následujícím článku se Vám pokusím objasnit, co pole dance je, co obnáší a připojím samozřejmě i vlastní zkušenosti, neboť jsem tomuto fenoménu naprosto propadla.

 
Pročištění členů serveru - mažeme nevyhovující členy
O serveru
Napsal Admin   

APRÍÍÍÍÍL - samozřejmě vítáme na našem serveru všechny, bez rozdílu délky vlasů, sukní, kalhot, nosů či let strávených ve školních škamnách. Žádné přiznání se nekoná :) 

 

Vážení, blíží se již sedmileté výročí serveru. Jako většina online služeb, která je aktivní takto dlouho, i u nás jsou členové, kteří bohužel NEODPOVÍDAJÍ zaměření serveru. Tito uživatelé zpomalují chod našeho serveru a obecně nevyhovují zaměření naší komunity a nejdou ani dobrým příkladem ostatním. Proto s účinností od 2.4. budou všichni členové požádáni o vyplnění "Vlasového přiznání", na základě kterého jim bude členství buď potvrzeno, nebo ukončeno. Do 9. 4. budou Vlasová přiznání vyhodnocena a nevyhovujícím členům nebo členům bez dodaného Přiznání bude okamžitě ukončeno členství. 

 


 
Co nás baví: Korálky a korálkování
Atd...
Napsal Veera   

  01Porcelainswan: Máme zde další článek ze série "Co nás baví". Tentokrát nás se svým koníčkem seznámí Veera.

Korálky mě uchvátily už v době, kdy jsem byla ještě malá. Vyráběla jsem si z nich náramky všech možných barev a ještě si pamatuji, jakou jsem měla radost, když jsem se naučila z nich dělat zvířátka. Prvním „ukorálkovaným“ zástupcem zvířecí říše byl červený krokodýl. Červený proto, že jiné korálky jsem v tom obchodě tehdy nenašla :-) Později jsem dostala pár knížek s předlohami zvířátek a šperků a moje domácí korálková zoo se díky nim rozrostla o berušky, myši, ještěrky a další havěť, kterou si už nepamatuji. I když předlohy byly užitečné, nejzábavnější stejně bylo vymýšlet si vlastní vzory a tvary. V současné době už mě korálky tolik nebaví, ani mi na ně nezbývá moc času, ale párkrát do roka si na ně chvíli najdu, vyrobím si něco jen tak pro radost, nebo jako malý dárek pro kamarádky. V tomto článku se Vám pokusím vysvětlit některé základní postupy. Snad budou srozumitelné :-)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 57 - 63 z 209